5 świetnych gier poniżej 30 USD, aby dostać się na sezon wakacyjny

Wersja papierowa gry jest zawsze lepsza niż kopia cyfrowa, tak jak muzyka na żywo jest zawsze lepsza niż muzyka z pliku MP3.

Więc jeśli szukasz najlepszych ofert na wersję papierową gry na Amazon w tym sezonie świątecznym, sprawdź poniższą listę. Wszystkie te gry są nowe i mają mniej niż 30 USD!

Istnieje również szeroki wybór gatunków, dzięki czemu można znaleźć coś, co spodoba się Twojemu gustowi.

Najlepsze gry poniżej 30 USD do kupienia przed końcem roku

 • The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition 
 • Sonic Sega All Stars Racing
 • Fallout 3: Game of the Year Edition
 • Call of Duty: Black Ops
 • Halo Reach

1. The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition (około 20 USD) 

Swobodnie wędruj i przeżywaj przygody w świecie bogatych Elder Scrolls. Bądź panem własnego losu, wybierając swoją rasę, zadania i przygody. Ponadto, w tej legendarnej edycji, otrzymujesz jeszcze trzy oficjalne DLC: Dragonborn, Hearthfire i Dawnguard.

Dragonborn pozwala twojej postaci odkrywać wybrzeże Morrowind i wyspy Solstheim. Wzrastaj moc, przemierzając te ziemie, aby nauczyć się magii, do której nawet smoki się pochylają.

W Hearthfire możesz poczuć, jak to jest zostać rezydencją w tym ogromnym świecie fantasy. Możesz kupić ziemię i zbudować własny dom. Możesz budować ogromne, złożone zamki lub małe domki.

Rozszerzenie Dawnguard jest bardziej zorientowane na historię. Wcielasz się w bohatera, który musi pokonać potężnego Lorda Wampirów o imieniu Harkon. Oczywiście możesz zamiast tego zdecydować się na ciemniejszą ścieżkę i samodzielnie zastąpić Lorda Wampirów.

Podsumowując, The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition to idealny zakup przed końcem 2017 roku. Gra jest dostępna na PC, Xbox.

Możesz to sprawdzić na Amazon tutaj.

 • 2. Sonic Sega All Stars Racing (11,99 USD na PC)

  Jeśli szukasz idealnej swobodnej gry do grania, gdy przyjdą Twoi znajomi lub rodzina, możesz wypróbować Sonic Sega All Stars Racing. Zgadza się, możesz przeżyć stare dobre czasy gry dla 4 graczy na podzielonym ekranie dzięki Sonic Sega All Stars Racing. Ponadto możesz konkurować online z maksymalnie 8 graczami! 

  Masz szeroką gamę kierowców, którzy pochodzą z uniwersum SEGA. Każdy kierowca ma swoje unikalne statystyki, umiejętności i pojazdy. W rzeczywistości gracze mogą bawić się takimi pojazdami, jak samoloty, monster trucki, motocykle, gigantyczne banany itp.

  Nie rozczaruje Cię także wiele map, które pokazują zawiłe, oszałamiające efekty wizualne. Ścigaj się przez te mapy w trybach gry, takich jak arkada, atak czasowy i Grand Prix.

  Ogólnie rzecz biorąc, Sonic Sega All Stars Racing to idealna gra na imprezę u Ciebie. Najlepsze jest to, że dosłownie każdy w każdym wieku może podnieść kontroler i zagrać w grę. 

  Możesz kupić tę grę od Amazon.

  3. Fallout 3: Game of the Year Edition (24,99 USD na PC)

  Fallout 3 może nie być najnowszą grą, ale z pewnością zyskał sobie prawo do bycia najlepszą grą swojego roku. Akcja gry osadzona w świecie, który się zmienił, to dystopijna futurystyczna wersja Stanów Zjednoczonych.

  Wcielasz się w postać próbującą przetrwać w krainie zniszczonej przez mutanty, potwory i wiele innych. To otwarty świat i od ciebie zależy, czy uda ci się zdobyć imię w tym pokręconym świecie.

  Edycja gry roku zawiera wiele oficjalnych dodatków, takich jak Broken Steel, The Pitt, Operational Anchorage, Point Lookout i Mothership zeta.

  W Broken Steel masz zwiększony limit poziomu, który pomaga walczyć z Liberty Prime przeciwko Enklawie.

  W rozszerzeniu The Pitt angażujesz się w rewolucję niewolników próbujących uwolnić się od swoich obelżywych panów.

  Dodatek Operational Anchorage pozwala ci walczyć o wolność Anchorage na Alasce i ukraść zwycięstwo chińskiej armii komunistycznej.

  Point Lookout daje dostęp do ponurych, podmokłych krain na wybrzeżu Maryland.

  Wreszcie, Mothership Zeta pozwala ci walczyć z hordami kosmitów na statku kosmicznym unoszącym się nad pustkowiem stolicy.

  Kup Fallout 3 od Amazon

  • Więcej: 7 najlepszych gier steampunk na PC

  4. Call of Duty: Black Ops (19,99 USD na PC)

  Jest to siódma odsłona i prawdopodobnie jedna z najlepszych gier Call of Duty, jakie kiedykolwiek wydano przez Activision. Call of Duty: Black Ops jest dostępny na Amazon za jedyne 19,99 USD.

  W tej grze odwiedzasz epokę zimnej wojny w dżunglach Wietnamu i białe krajobrazy w kontrolowanych przez ZSRR regionach, walcząc z hordami wrogów w misjach, które wykrzykują moralną dwuznaczność.

  Ponadto Black Ops dodał nowy tryb gry o nazwie Gun game. W tym trybie gry musisz użyć jednej broni, którą można ulepszyć tylko wtedy, gdy zabijesz przeciwnika.

  Ogólnie rzecz biorąc, gra wprowadza nowe mechaniki, pistolety i lokalizacje, zachowując jednocześnie ogólny charakter serii Call of Duty.

  Pobierz Call of Duty: Black Ops

  5. Halo Reach (20,50 $ Xbox)

  Graj jako członek elitarnej grupy o nazwie Noble Team, która składa się ze spartańskich żołnierzy o wyjątkowych zdolnościach i talentach. Walcz na drodze z nową bronią i pojazdami, prowadząc intensywną kampanię, która toczy się na ostatniej linii obrony Ziemi — planecie Zasięg.

  Nie rozczarujesz się także trybami PvP, ponieważ gra wieloosobowa jest zarówno bardzo konkurencyjna, jak i satysfakcjonująca. Mapy są liczne i niepowtarzalne.

  Istnieje również wiele sposobów gry ze znajomymi w trybach współpracy.

  Podsumowując, ta nagradzana gra nie zawiedzie.

  Pobierz wersję Xbox na Amazon za 20,50 USD.

  Wniosek

  Jak widać, w tym sezonie na Amazon dostępnych jest sporo niedrogich nowych gier w wersji papierowej. Wszystkie gry wymienione na tej liście są niezwykle popularne i cieszą się uznaniem. Dlatego bez wątpienia będziesz się z nimi dobrze bawić.

  Więcej artykułów do sprawdzenia: 

  • Ponad 100 najlepszych gier ze sklepu Windows 10 do grania w 2017 roku
  • 20 najlepszych gier ukrytych przedmiotów na PC z systemem Windows
  • Siedem najlepszych strzelanek FPS na PC
Link do głównej publikacji