5 programów ogłoszeniowych do ogłoszeń na żywo i muzyki w tle

Od szkół i banków po centra handlowe i dworce kolejowe — oprogramowanie komunikacyjne służy do komunikacji, a także do celów multimedialnych, takich jak odtwarzanie muzyki i reklam w miejscach publicznych i prywatnych.

Oprogramowanie ogłoszeń służy również do ogłaszania godzin pracy i godzin zamknięcia, odtwarzania muzyki w tle oraz ofert promocyjnych w centrach handlowych. Kasyna i hotele używają oprogramowania do wysyłania ogłoszeń do różnych obszarów w budynku, w tym do powiadomień o ewakuacji.

Inne firmy korzystające z oprogramowania ogłoszeniowego to banki do ogłaszania numeru biletu, supermarkety do komunikatów promocyjnych i stronicowania, a także duże sklepy detaliczne używają go do konkretnego działu stref, aby wezwać pracowników i klientów oraz jako skuteczny sposób komunikacji.

System ogłoszeń składa się nie tylko z oprogramowania ogłoszeniowego, ale także wymaga (w zależności od rodzaju działalności) wyświetlaczy LED do pokazywania informacji związanych z mediami promocyjnymi i systemem audio dla komunikatów werbalnych, a także tekstu na mowę w celu ogłoszenia w wielu językach .

Jednak dzisiaj w tym artykule skupimy się na najlepszym oprogramowaniu do ogłaszania, które pozwala automatycznie miksować muzykę, dodawać promocyjny dźwięk wraz z możliwościami ogłaszania na żywo.

Czego można oczekiwać od skutecznego oprogramowania ogłoszeniowego?

W zależności od rodzaju firmy oprogramowanie ogłoszeniowe powinno oferować następujące funkcje:

  • Intuicyjny interfejs użytkownika, który mogą zrozumieć mniej zaawansowani użytkownicy
  • Zautomatyzowane i ogłoszenia na żywo
  • Obsługa aplikacji innych firm, takich jak usługi muzyczne w chmurze, z ciągłym odtwarzaniem
  • Tekst na mowę z obsługą wielu języków
  • Funkcja harmonogramu ogłoszeń
  • Obsługa wielu stref / obszarów

— CZYTAJ TAKŻE: Top 5 wzmacniaczy audio dla Windows 10 / 8.1 / 7

Najlepsze oprogramowanie ogłoszeniowe na rok 2019

1

Odtwarzacz muzyki i komunikatów BMS

Oprogramowanie BMS Music i ogłoszeniowe

  • Cena £ — zaczyna się od 249 $

BMS Music and Announcement Player to oprogramowanie ogłoszeniowe firmy NCH Software, które pozwala odtwarzać muzykę w tle, reklamy i emitować ogłoszenia na żywo.

Oprogramowanie jest dostarczane z prostym interfejsem użytkownika, którego można nauczyć się używać podczas jednej sesji. Wszystkie niezbędne elementy sterujące znajdują się na stronie głównej. Do odtwarzacza można załadować pliki audio i ogłoszenia oraz dostosować ustawienia ogłoszeń i muzyki z odpowiednich kart kontrolnych.

Ustawienia sterowania muzyką pozwalają zaplanować datę odtwarzania i datę ważności. Możesz także dostosować ustawienia Cue in and Out. Te same ustawienia są również dostępne dla panelu sterowania Ogłoszenie.

Karta Opcje ogólne umożliwia włączenie automatycznego uruchamiania odtwarzacza, ustawienie blokady hasła dla ustawień, możliwość resetowania karty dźwiękowej zgodnie z harmonogramem, ponowne uruchomienie komputera z harmonogramem i automatyczne usuwanie elementu BMS na podstawie daty wygaśnięcia i daty dodania.

Możesz dalej zarządzać główną regulacją głośności, konwertować pliki audio do formatu MP3, dostosowywać ustawienia cyfrowego procesora sygnału, który obejmuje kompresor Dynamic Range i Multiband Active EQ do regulacji tonów niskich i wysokich.

Karta Muzyka i ogłoszenia pozwalają na automatyczne odtwarzanie ogłoszeń w losowych odstępach czasu, ustawianie stronicowania mikrofonu, a także automatyczne odtwarzanie losowych utworów muzycznych. Przechodząc do opcji Strefa, będziesz mógł wybrać parę stref (do 16 stref) dla ogłoszenia na żywo wraz z urządzeniem dźwiękowym dla wybranej strefy.

W przypadku ogłoszeń na żywo należy pobrać oprogramowanie IAPremote oferowane przez oprogramowanie NCH. Inne funkcje obsługiwane przez oprogramowanie BMS Music and Announcement obejmują kompresor audio, obsługę subskrypcji muzyki online, automatyczne przenikanie ścieżek, syntezę głosu syntezatora mowy oraz możliwość pracy w sieci z innymi komputerami.

Oprogramowanie BMS Music and Announcement to profesjonalne narzędzie wyposażone w wiele funkcji, a jednocześnie proste w użyciu. Możesz pobrać wersję próbną oprogramowania z linku poniżej.

Pobierz MS Music and Announcement

— POWIĄZANE: 12 najlepszych programów do produkcji muzyki dla użytkowników komputerów PC

2)

storePlay

StorePlay - oprogramowanie do odtwarzania muzyki w tle

  • Cena £ — Zaczyna się od 35 USD

StorePlay nie jest tradycyjnym oprogramowaniem ogłoszeniowym, ale skierowanym do firm takich jak sklepy detaliczne, salony i kawiarnie, które potrzebują rozwiązania w tle, które może odtwarzać reklamy promocyjne w regularnych odstępach czasu. Może być również stosowany w centrach handlowych.

Plany StorePlay zaczynają się od 35 USD miesięcznie i oferują identyczne funkcje w całym abonamencie, z wyjątkiem dostępności utworów, które różnią się od planu do planu.

StorePlay umożliwia legalne odtwarzanie najlepszych utworów muzycznych w sklepach detalicznych i innych firmach oraz pokrywa wszystkie opłaty licencyjne za utwory muzyczne w imieniu klienta.

Muzykę można dostosować w zależności od rodzaju i trybu działalności. Możesz zarządzać muzyką zdalnie za pośrednictwem witryny storePlay. Na razie harmonogramowanie w przyszłości jest niedostępne, ale zapowiadane wkrótce.

Oprócz pobierania muzyki możesz także przesyłać własne wiadomości, takie jak ogłoszenia i wiadomości promocyjne.

storePlay aktualizuje bibliotekę muzyczną co tydzień, oferując przez cały czas świeże utwory. Istnieje również aplikacja storePlay, jeśli chcesz kontrolować muzykę również ze swojego smartfona.

Właściciele mogą zarządzać wszystkimi ustawieniami ze scentralizowanego pulpitu nawigacyjnego urządzenia, który obejmuje ustawienia poziomowania dźwięku i przenikania, a także opcję dodawania promocji i wiadomości.

storePlay ułatwia właścicielom sklepów i firmom legalne odtwarzanie muzyki w tle bez konieczności kupowania muzyki do użytku komercyjnego.

Uzyskaj StorePlay

— POWIĄZANE: 8 oprogramowania reklamowego Wi-Fi do zarabiania na Wi-Fi i sprytnego promowania marki

3)

Sound Mill

Oprogramowanie ogłoszeniowe Sound Mill

  • Cena £ — Bezpłatna 30-dniowa pełna wersja próbna / edycja podstawowa 29,95 USD / wersja Ultimate 89,95 USD

Sound Mill to bogate w funkcje oprogramowanie do odtwarzania i ogłaszania muzyki, które może być używane w biznesie i miejscach publicznych, do występów stand-up, takich jak pokazy magii i teatry sztuki.

Oprogramowanie pozwala na jednoczesne odtwarzanie wielu plików audio do produkcji kinowej z precyzyjną kontrolą, która ścieżka odtwarzana jest w danym momencie.

W przypadku sklepów detalicznych i centrów handlowych oprogramowania można używać do odtwarzania listy odtwarzania muzyki w rurze z nagranym komunikatem, takim jak promocja sprzedaży i nadchodzące wydarzenia w regularnych odstępach czasu. Możesz zaplanować wcześniej nagraną wiadomość, taką jak ogłoszenie o zamknięciu sklepu, a Sound Mill odtworzy wiadomość o określonej godzinie.

W centrach handlowych, które mają wiele sklepów, Sound Mill oferuje opcję Strefy, która umożliwia zaprogramowanie listy odtwarzania audio dla każdej strefy z jednego komputera.

Sound Mills obsługuje wszystkie główne formaty audio, w tym MIDI, WMA, AU, AIFF, MP4, AVI i inne. Możesz dodać obsługę większej liczby formatów, instalując kodek innej firmy, aby odtwarzać popularne formaty, takie jak OGG, AAC i FLAC itp.

Sound Mill współpracuje z urządzeniami dotykowymi, bezprzewodowymi głośnikami Bluetooth i oferuje sterowanie bezprzewodowe za pomocą smartfona. Inne funkcje oferowane przez oprogramowanie Sound Mill to korektor 8-pasmowy, efekt DSP, integracja IPC, funkcja ogłoszenia biznesowego i harmonogram.

Interfejs użytkownika jest prosty, ale oprogramowanie ma tak wiele funkcji, że nauka używania Sound Mill zajęłaby kilka dni.

Pobierz Sound Mill

— POKREWNE: 5 najlepszych programów do webinariów do łączenia się z klientami

4

StationPlaylist Creator

StationPlaylist Creator

  • Cena £ — Zaczyna się od 65 USD

Creator to oprogramowanie do planowania muzyki i sportu, które pozwala zaplanować muzykę i ogłoszenia o każdej porze dnia. Creator oferuje znacznie więcej funkcji sterowania muzyką niż jakiekolwiek inne oprogramowanie muzyczne i ogłoszeniowe w tym segmencie.

Jedną z ciekawych funkcji jest to, że Twórca może uniemożliwić użytkownikowi planowanie wielu utworów w tym samym tempie, chyba że zostanie to celowo wykonane. Możesz zaplanować różne gatunki muzyki na cały dzień.

Program Creator nie działa sam, ale wymaga zewnętrznego odtwarzacza muzyki do odtwarzania muzyki. Podczas gdy programiści zalecają narzędzie Studio (od tych samych programistów), które jest drogie i należy je kupić osobno, Creator działa bezproblemowo z bezpłatnymi odtwarzaczami, takimi jak Winamp i Windows Media Player.

Oprogramowanie Creator jest dostępne w wielu wersjach. Wersja podstawowa Creator Lite kosztuje 65 USD z wyłączonymi niektórymi funkcjami, a wersja Pro kosztuje 259 USD z włączonymi wszystkimi funkcjami.

Pobierz Kreator StationPlaylist

Wniosek

Mówi się, że Dobra muzyka w sklepie detalicznym jest jednym z kluczowych czynników, które wpływają na klientów na dokonywanie zakupów, polecają sklep znajomym i rodzinie oraz spędzają więcej czasu na zakupach. Jest to również jeden z ciekawych sposobów na odróżnienie marki od innych.

Odtwarzając muzykę w sklepach, tworzysz odpowiednią atmosferę, maskując niepożądany hałas, który daje poczucie przestrzeni prywatnej, a także powoduje, że klient jest mniej zirytowany, ponieważ klient nie zwraca dużej uwagi na czas. Może także pomóc Twoim pracownikom i utrzymać ich w dobrym nastroju, mimo że godzinami pracujesz w sklepie.

Dzięki naszym rekomendacjom najlepszego oprogramowania do automatycznego ogłaszania w sklepach i miejscach prywatnych możesz pozytywnie wpłynąć na swoich klientów i personel.

Daj nam znać swoje ulubione oprogramowanie w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji