5 najlepszych programów płacowych dla małych firm

Właściciele małych firm stoją w obliczu różnych wyzwań, niekoniecznie tej samej wielkości co korporacje i przedsiębiorstwa, ale pod wieloma względami są one podobne. Jednak w oczach poborcy podatkowego każda forma działalności gospodarczej może składać i / lub składać deklaracje zwrotne, dlatego małe firmy, które tego nie robią, otrzymują kary w postaci opłat lub grzywien, co obejmuje błędy w wynagrodzeniach .

Jednak praca nad systemem płac wymaga dużo czasu, dużo czasu i energii poświęca się na jego zrozumienie, ale firmy decydują się na korzystanie z usług listy płac, więc nie muszą się martwić o błędy lub błędy prawne i oszczędzaj czas.

Jeśli szukasz usługi płacowej dla swojej firmy, weź pod uwagę cenę, najważniejsze funkcje i funkcje, a także to, czy dostępna jest bezpłatna wersja próbna produktu i wersje demonstracyjne, abyś mógł przetestować uruchomienie i sprawdzić, czy odpowiada Twoim potrzebom.

Oto lista najlepszych programów płacowych dla małych firm, dzięki którym ich podatki, świadczenia i inne obliczenia potrącenia są poprawne do grosza.

Najlepsze narzędzia do płac w systemie Windows 10

1

Xero

Jest to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie księgowe w chmurze, które jest używane w ponad 180 krajach na całym świecie i jest przeznaczone dla małych i średnich firm.

Jego funkcje obejmują między innymi fakturowanie, zarządzanie zapasami, uzgadnianie banku, zarządzanie wydatkami i płatności rachunków, śledzenie projektów, możliwość obsługi wielu walut, pulpit wyników biznesowych, obliczanie podatku od sprzedaży i aplikacje mobilne.

Unikalne w tym oprogramowaniu płacowym dla małych firm jest to, że przetwarza i prowadzi listy płac, a jednocześnie automatycznie dostosowuje podatki. Jest również bardzo bezpieczny, dzięki licznym zatwierdzeniom i uwierzytelnianiu dwuskładnikowemu, dzięki czemu oszustwo jest zminimalizowane, a każda transakcja zawiera szczegółowe informacje, takie jak daty, użytkownicy, wykonane działania i notatki.

Dzięki Xero możesz uzyskać podsumowany raport z działalności finansowej i prowadzić szczegółową dokumentację wszystkich transakcji, w tym status podatkowy, zatwierdzone oferty i koszty zakupu.

Zdobądź Xero

 • 2)

  Zapał

  Wcześniej znane jako ZenPayroll, to narzędzie jest hostowanym w chmurze oprogramowaniem, które łączy płacę, zarządzanie świadczeniami, zasoby ludzkie i funkcje zgodności w jednym prostym pakiecie.

  Oprogramowanie zostało stworzone z myślą o małych firmach, które chcą zarządzać systemem płac i potrzebami kadrowymi, i radzi sobie z tym poprzez usprawnienie i automatyzację obliczeń, płatności i przekazywania podatków od wynagrodzeń, zapewniając jednocześnie pełną reklamację firmy w celu uniknięcia błędów krytycznych.

  Podwaja się również jako rozwiązanie HR do zarządzania zespołem bez wszystkich formalności, e-maili i arkuszy kalkulacyjnych oraz synchronizuje wszystkie dane pracowników.

  Do jego zalet należy eliminacja błędów ludzkich, pełna zgodność ze standardami HIPAA, ACA i ERISA, przy jednoczesnym automatycznym sprawdzaniu danych w celu przygotowania recenzji, wysyłania zawiadomień i zachowania prywatności pracowników.

  Upraszcza także zarządzanie świadczeniami, raportowanie podatków od pracy, płatności, ubezpieczenie pracowników i plany budżetowe oraz zarządzanie nimi, a także możesz łatwo konfigurować i / lub zarządzać planami 401 (k). Nie jesteś też przywiązany do korzystania z niego i możesz przetestować go z miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym, aby sprawdzić, czy dobrze pasuje do Twojej firmy.

  Zdobądź Gusto

  • 3)

   Sage Intacct

   To oprogramowanie księgowe opiera się na połączeniu Sage Group i rozwiązań ERP, które kupiły Intacct, 19-letnią firmę zajmującą się księgowością oprogramowania. Połączenie to łączy wiedzę specjalistyczną, doświadczenie i światowej klasy jakość Sage, w wyniku czego powstał Sage Intacct, kompleksowy system księgowo-płacowy.

   Dzięki temu oprogramowaniu do płac dla małych firm możesz zarządzać gotówką, zakupami, fakturowaniem, dostawcami, przychodami, umowami, projektami i funduszami, zapasami i subskrypcjami, a także generować raporty finansowe, za pośrednictwem systemu chmury.

   Jest zarówno elastyczny, jak i dokładny w dążeniu do poprawy wydajności firmy i wydajności pracowników w długim okresie.

   Korzyści z korzystania z tego narzędzia obejmują księgowość kadr, która obejmuje takie aspekty, jak płace, świadczenia, śledzenie czasu i ubezpieczenie, dzięki pojedynczemu, połączonemu systemowi wynagrodzeń w różnych lokalizacjach, który daje wgląd w strukturę wynagrodzeń, jej wyniki i działania w tym zakresie.

   Jest również uznawany przez AICPA (American Institute of Certified Public Accountants) jako wiodący dostawca aplikacji finansowych z licznymi nagrodami branżowymi za swój pas. Ponadto ma szeroki zakres możliwości księgowych, a za pomocą wbudowanych szablonów raportów można tworzyć konfigurowalne raporty, analizować wyniki firmy, śledzić sprzedaż i wiele więcej.

   Zdobądź Sage Intacct

   • 4

    Intuit Payroll

    Używany przez ponad milion firm na całym świecie, oprogramowanie płacowe Intuit dla małych firm jest jednym z najlepszych produktów firmy Intuit, oprócz słynnych QuickBooks i TurboTax.

    Platforma ta zapewnia bezproblemowe rozwiązanie dla małych firm w zakresie zarządzania systemem płac i pozwala księgowym i właścicielom efektywnie płacić z wysoką dokładnością, jednocześnie automatyzując obliczenia takie jak podatek i generując wypłaty.

    Będąc częścią oprogramowania księgowego Intuit, integruje się z QuickBooks, aby zapewnić bardziej niezawodny system księgowy, dzięki czemu poprawia się przepływ środków pieniężnych, zapewniając, że pracownicy są odpowiednio i dokładnie wynagradzani.

    Oprócz listy płac, to oprogramowanie oferuje narzędzia do zarządzania pracownikami w celu zatrudniania najlepszych talentów oraz przestrzegania i przestrzegania przepisów prawa pracy i zatrudnienia.

    Jego zalety obejmują łatwe i szybkie zarządzanie listą płac, bezpłatny kalkulator wypłat dla pracowników godzinowych i wynagrodzeń, światowej klasy wsparcie, a także automatyczne tworzenie wypłat po wprowadzeniu godzin i / lub zatwierdzeniu wynagrodzeń pracowników.

    Uzyskaj listę płac Intuit

    • 5

     OnPay

     To oprogramowanie do płac dla małych firm nie ma zaawansowanych funkcji i dodatków, jak inne wymienione tutaj, ale jego model wyceny jest prosty i oferuje proste potrzeby małym firmom.

     Wśród jego funkcji są nieograniczone przebiegi wypłat, składki podatkowe, depozyty i drukowanie czeków, a także przyjazny dla urządzeń mobilnych system, który jest łatwy w użyciu i szybki. Możesz uruchomić listę płac w kilka minut, a jej prosty interfejs sprawia, że ​​wprowadzanie elementów listy płac, takich jak godziny, wskazówki, bonusy i zwroty, odbywa się w parku.

     Ma również szybki czas ładowania nawet na telefony komórkowe i tablety, a także wyświetlasz okienko podglądu, aby zobaczyć przebieg wypłat, aby uniknąć błędów krytycznych, które mogą spowodować nałożenie kar od podatnika.

     Inne rzeczy, które może dla Ciebie zrobić, obejmują ubezpieczenie od odszkodowania i ubezpieczenia, ponieważ oprogramowanie jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeń zdrowotnych z całkowicie zintegrowanymi planami 401 (k). Możesz także wykonywać funkcje kadrowe, takie jak samodzielne dołączanie pracowników, aby zaoszczędzić czas, automatyczne raporty o nowych zatrudnieniach dla rządu w Twoim imieniu, konta dożywotnie, do których pracownicy mają dostęp długo po opuszczeniu organizacji, dostęp online dla pracowników, gwarantowana zgodność płac i zautomatyzowane podatki dochodowe.

     Działa również z każdym typem pracownika, a jeśli ty lub twoi pracownicy wolicie bezpośrednie wpłaty, przedpłacone karty debetowe lub przeprowadzanie własnych czeków, można płacić bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli potrzebujesz pomocy, Certyfikowani specjaliści ds. Płac w OnPay są w gotowości, aby pomóc przez telefon.

     Uzyskaj OnPay

     Czy korzystasz z oprogramowania do płac dla małych firm i jest ono naprawdę pomocne? Podziel się z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji