5 ofert Quickbooks w Czarny piątek, o których istnieniu nie wiedziałeś

Ciągła ewolucja QuickBooks pomogła mu utrzymać się na szczycie listy, zarówno jeśli chodzi o oprogramowanie do księgowości biznesowej, jak i do finansów osobistych. Jak wynika z edycji oferowanych podczas tegorocznych ofert QuickBooks w Czarny piątek, wiele z tych zmian jest inspirowanych wymaganiami użytkowników.

Na przykład najnowsza wersja umożliwia użytkownikom śledzenie rentowności projektów lub miejsc pracy, fotografować i zapisywać swoje rachunki za pośrednictwem aplikacji mobilnej QuickBooks, a także generować bardzo szczegółowe raporty finansowe.

Nasz zespół szukał skwierczących ofert QuickBooks w Czarny piątek i z przyjemnością informujemy, że sytuacja jest jeszcze lepsza niż w ubiegłym roku. Spójrz,

Uwaga: Oferty mogą ulec zmianie. Czasami niektóre oferty wymienione w naszych przewodnikach mogą nie być dostępne do momentu kliknięcia przycisku Kup. Pośpiesz się i chwyć je, gdy są gorące.

Oferty Quickbooks na Czarny piątek 2018

1

QuickBooks Desktop Pro Wersja 2019 [Dysk PC]

QuickBooks Desktop Pro Wersja 2019

QuickBooks to jedno z najbardziej zaawansowanych programów finansowania przedsiębiorstw na rynku, które pozwala przedsiębiorcom organizować finanse biznesowe z jednej dynamicznej platformy.

Istnieje mnóstwo natychmiastowych raportów na temat sprzedaży, wydatków i rentowności, wszystkie bardzo pomocne w zwiększaniu wydajności.

Ponadto możliwe jest nawet pobranie wszystkich transakcji bankowych w celu łatwiejszego uzgodnienia.

Podsumowanie podstawowych funkcji:

 • Prosta konfiguracja: QuickBooks Desktop Pro ma niewiarygodnie prosty proces instalacji i jeszcze prostsze kroki użytkowania.
 • Raporty podatkowe: Oprócz utrzymania swoich wydatków właściciele otrzymują wiarygodne raporty podatkowe przed czasem podatkowym.
 • Samouczki krok po kroku: Dogłębne samouczki oznaczają, że subskrybenci nie potrzebują wcześniejszej wiedzy księgowej, aby zacząć.
 • Dokładny moduł do śledzenia faktur: Przyspiesza kolekcje i poprawia przepływy pieniężne poprzez śledzenie statusu każdej faktury i wydawanie aktualnych aktualizacji.
 • Łatwe zarządzanie płatnościami: Zapewnia nowy widok niezapłaconych rachunków, dzięki czemu spóźnione płatności staną się przeszłością.

Sprawdź to na Amazon

Pobierz z oficjalnej strony internetowej

 • 2)

  QuickBooks Desktop Pro with Enhanced Payroll 2019 [PC Disc]

  QuickBooks Desktop Pro z rozszerzoną listą płac 2019

  Najważniejszą wiadomością jest towarzysząca roczna przedpłacona subskrypcja rozszerzonej listy płac, która usprawnia przetwarzanie list płac.

  Oprócz tego oferuje najlepsze funkcje QuickBooks Desktop Pro w wersji 2019, w tym drobiazgowe fakturowanie, raportowanie podatkowe i zarządzanie rachunkami w toku.

  Podsumowanie podstawowych funkcji:

  • Rozszerzona lista płac przedpłaconych: Łatwo płać pracownikom, obliczaj podatki od wynagrodzeń i uzyskuj dostęp do natychmiastowych w-2 na koniec roku. Obejmuje 1 pracownika, ale dodanie personelu jest łatwe (obowiązują miesięczne opłaty nominalne)
  • Śledzenie rozliczeń międzyokresowych: Ma ulepszone rozliczenia międzyokresowe w przypadku choroby i / lub urlopu.
  • Importuj z arkusza kalkulacyjnego: Operatorzy mogą importować swoje dane biznesowe z Excela, aby lepiej przetwarzać liczby.
  • Łatwa konfiguracja: Program i listę płac można nie tylko łatwo pobrać, ale także skonfigurować i jest gotowy do użycia w ciągu kilku chwil.
  • Śledzenie czasu Profesjonalne szacunki: Łatwe tworzenie dokładnych szacunków i generowanie faktur opartych na czasie.

  Pobierz na Amazon

  Pobierz teraz z oficjalnej strony internetowej

  • PRZECZYTAJ TAKŻE: 6 najlepszych programów antywirusowych do użytku korporacyjnego w celu ochrony danych biznesowych

  3)

  QuickBooks Desktop Premier 2019

  Oferta na Czarny piątek w QuickBooks Premier

  QuickBooks Desktop Premier zawiera wszystkie funkcje QuickBooks Pro i pomaga korzystać z informacji biznesowych dzięki raportom branżowym. Oto główne cechy programu:

  • tworzyć zamówienia sprzedaży i śledzić zaległości
  • poprawić przepływ gotówki, śledząc status faktury
  • śledzić koszty zmontowanych produktów i zapasów
  • ustal ceny produktów / usług według rodzaju klienta
  • dostosuj raporty asortymentowe, aby uzyskać te cenne informacje dla Twojej firmy
  • przenosić kredyty klientów między zadaniami
  • przeglądaj niezapłacone rachunki od dostawcy, aby łatwo zarządzać płatnościami

  Sprawdź to teraz na Amazon

  4

  QuickBooks Enterprise Gold Edition 2018, 7 użytkowników (1 rok)

  QuickBooks Enterprise Gold Edition 2018

  Jest to ogromna kolekcja zaawansowanych funkcji ukierunkowanych na biznes, które można skalować wraz z rozwojem firmy.

  Złota edycja QuickBooks Enterprise stanowi punkt odniesienia w dostarczaniu niezawodnych raportów i jest jednym z najłatwiejszych w użyciu.

  Podsumowanie głównych funkcji:

  • Zarządzaj zamówieniami sprzedaży: Operatorzy mogą teraz sortować zamówienia sprzedaży w celu ustalenia priorytetów i dokładnego złożenia.
  • Obsługa wielu monitorów: Tryb wielu monitorów umożliwia użytkownikom dostęp do ich rejestrów z kilku ekranów i może być pomocny w poprawie zarządzania informacjami finansowymi.
  • Wysoce konfigurowalne raportowanie: Księgowi i administratorzy mogą dodawać lub usuwać kolumny w różnych raportach, w tym w raportach podsumowujących zapasy.
  • Przełączanie gotówki / rozliczeń międzyokresowych: Raporty finansowe zapewniają teraz wybór środków pieniężnych / rozliczeń międzyokresowych i umożliwiają użytkownikom szybką zmianę podstawy raportowania.
  • Znaczek przeterminowanego: Zaległe faktury są teraz oznaczone stemplem zaległości, co przyspiesza działania następcze.

  Sprawdź to na Amazon

  • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów bezpieczeństwa dla małych firm 

  5

  QuickBooks Enterprise Platinum Edition 2018, 10 użytkowników (1 rok)

  QuickBooks Enterprise Platinum Edition 2018

  Platinum zawiera wszystkie potężne funkcje modnej, złotej edycji, ale osłodzi ofertę, wprowadzając kilka interesujących dodatków.

  Na przykład firmy produkcyjne są natychmiast powiadamiane o brakach, aby umożliwić im budowę większej liczby zespołów na czas.

  Dodatki sprawiają, że to oprogramowanie jest nieocenione dla producentów, kontrahentów, hurtowników i detalistów.

  Podsumowanie kluczowych funkcji:

  • Ulepszone listy płac: Menedżerowie mogą zaoszczędzić czas (i pieniądze), drukując nieograniczone wypłaty, korzystając z bezpłatnej wpłaty bezpośredniej i bezproblemowo wypełniając podatki od wynagrodzeń z jednego okna.
  • Zaawansowane ceny: Kontrolowanie cen nigdy nie było tak łatwe. Operatorzy są zobowiązani do ustalenia odpowiednich zasad ustalania cen i pozostawienia QuickBooks do wykonania pozostałych czynności. Efektem końcowym są superpłynne kalkulacje cenowe i fakturowanie.
  • Zaawansowane zasoby: Zaawansowane systemy zarządzania zapasami umożliwiają bezprecedensowe działania, takie jak śledzenie towarów do ich określonych pojemników w magazynie, skanowanie kodów kreskowych w celu szybszego wprowadzania danych i realizacja zamówienia sprzedaży scentralizowanego na desce rozdzielczej.
  • Odzyskiwanie danych:  QuickBooks automatycznie odzyskuje utracone dane w niefortunnym przypadku awarii dysku twardego.
  • Opieka priorytetowa: W przypadku czkawki użytkownicy otrzymują preferencyjne traktowanie, dzwoniąc do pomocy technicznej.

  Pobierz na Amazon

  • 6

   [Bonus] QuickBooks Desktop na komputery Mac 2019

   QuickBooks Desktop dla komputerów Mac 2019

   Jesteśmy witryną zorientowaną na system Windows, ale musieliśmy tylko dodać tę ofertę do listy. Jeśli korzystałeś z QuickBooks w systemie Windows, ale zmieniłeś platformy i chcesz go używać na komputerze Mac, możesz to zrobić.

   QuickBooks Desktop 2019 dla komputerów Mac przeszedł poważny lifting i jest teraz tak dobry, jak jego odpowiednik w systemie Windows.

   Użytkownicy komputerów Mac mogą zarządzać wydatkami, uzyskiwać wiarygodne raporty podatkowe i importować niezbędne dane do szczegółowej analizy ze swoich arkuszy kalkulacyjnych.

   Mogą również być zsynchronizowani z danymi bankowymi i automatycznie udostępniać kluczowe dokumenty w wielu gadżetach za pośrednictwem iCloud.

   Podsumowanie głównych funkcji:

   • Integruje się z kwadratem: Osoby korzystające z Square do przetwarzania sprzedaży kart kredytowych mogą łatwo importować swoje dane sprzedaży do najnowszych QuickBooks na komputery Mac.
   • Raport rozbieżności w uzgodnieniach: Zapewnia to szybszy sposób identyfikowania rozbieżności w uzgodnieniach podczas uzgadniania pliku QuickBooks z saldem banku
   • Karta e-mail: Łatwo śledź i sortuj stos e-maili od klientów i do dostawców z dołączonej karty E-mail.
   • Rozszerzona ochrona: QuickBooks na komputery Mac 2019 Desktop jest zgodny z Mojave (macOS 10.14). Pomaga to chronić dane organizacyjne, ponieważ dodatkowe warstwy bezpieczeństwa Mojave wymagają od użytkowników skonfigurowania trudniejszych haseł.
   • Dostęp z wielu komputerów Mac: Użytkownicy, którzy chcą otwierać QuickBooks z różnych komputerów Mac, cieszą się, że ta wersja zsynchronizowała pliki z iCloud, umożliwiając dostęp do plików z różnych komputerów Mac.

   Chwyć to od Amazon

   Wniosek

   QuickBooks pozostaje podstawowym rozwiązaniem dla firm szukających potężnego asystenta, który pomoże usprawnić finanse.

   Automatyzuje płatności i składanie podatków, płacenie pracowników oraz umożliwia decydentom przejęcie budżetowania.

   A teraz właściciele i menedżerowie mogą skorzystać z tych fantastycznych ofert QuickBooks w Czarny piątek, aby zrewolucjonizować swoją działalność.

Link do głównej publikacji