Kreator niezwykłego pisania Bruces, dowiedz się, jak pisać za darmo

Większość czytelników Ghacks to zaawansowani użytkownicy, którzy wiedzą, jak pisać efektywnie. Kiedy odwiedzam przyjaciół, rodzinę lub współpracowników, czasami zauważam, że piszą bardzo wolno i nie mają optymalnego charakteru. Prawdopodobnie spotkałeś również użytkowników piszących dwoma palcami, którzy najeżdżają na klawiaturę dwoma palcami, aby znaleźć następny klawisz, który chcą na nim nacisnąć. Nie twierdzę, że dla nich to nie działa, ale osiągnięcie tego samego wyniku zajmuje dużo więcej czasu i więcej wysiłku.

Kreator nietypowego pisania Bruce’a nie był aktualizowany od 2006 roku i chociaż natychmiast zdyskwalifikuje większość oprogramowania, w tym przypadku chciałbym zrobić wyjątek. Program działa bezbłędnie na mojej 64-bitowej wersji Windows 7 i powinien działać na prawie każdym innym systemie operacyjnym Microsoft.

Program oferuje dwie opcje nauki pisania. Najpierw lekcje pisania, które rozpoczynają serię lekcji, które pomogą Ci nauczyć się pisać, i ćwiczenie pisania, którego możesz użyć do ćwiczenia pisania pełnych zdań.

nauczyć się pisać

Program prowadzi użytkownika przez każdą lekcję, wyjaśniając ją na ekranie wprowadzającym przed rozpoczęciem lekcji. Na przykład w pierwszej lekcji pokazuje, jak ręce powinny unosić się nad klawiaturą, aby używać jej w optymalny sposób.

nauczyć się pisać

Nauczyciel pisania następnie wyświetla słowa, frazy, a nawet pojedyncze litery i znaki w interfejsie, który musisz wpisać. Następna litera jest zawsze podświetlona na wirtualnej klawiaturze w interfejsie programu. Samo okno wskazuje następną literę, błędy, ogólny procent i szybkość pisania w słowach na minutę.

Do każdej lekcji dodaje się około dwóch nowych klawiszy, aby powoli poprawiać pisanie bez zbytniej presji. Należy zauważyć, że lekcje pisania na klawiaturze działają tylko dla układów klawiatury USA jako specjalne znaki, takie jak „;” może nie znajdować się obok litery „l” w innych układach klawiatury. Chociaż możliwe jest edytowanie zdań modułu Praktyka pisania, nie można zmienić układu klawiatury ani edytować układu lekcji pisania.

Niezależnie od tych ograniczeń Bruce’s Unusual Typing Wizard to przydatne oprogramowanie do nauki szybkiego pisania. Użytkownicy systemu Windows mogą pobrać aplikację ze strony programisty.

Link do głównej publikacji