5 najlepszych wirtualnych programów do obsługi kart kredytowych dla kart kredytowych

Korzystanie z wirtualnych kart kredytowych (VCC) wzrosło w ciągu ostatnich kilku lat, a wielu dostawców kart wprowadziło je w celu łatwiejszego korzystania z fizycznych kart online. Dzięki nim użycie może przypisać maksymalną wartość, a karty tracą ważność za kilka miesięcy, zmniejszając oszustwa i eliminując punkty wejścia dla hakerów.

Możesz skonfigurować VCC z oprogramowaniem wirtualnej karty kredytowej, aplikacjami w dużej mierze dostępnymi dla platform mobilnych i tabletów, które zapisują wirtualne karty do transakcji online. Ponieważ Windows jest stosunkowo małą platformą mobilną w porównaniu z Androidem i iOS, nie ma dla niego tak wielu aplikacji do obsługi kart wirtualnych. Jest to jednak kilka aplikacji wirtualnych kart kredytowych, które można dodać do telefonów z systemem Windows w celu uzyskania najlepszych wrażeń.

Portfel Oxigen

Oxigen Wallet to bezpłatna aplikacja dla systemu Windows, która umożliwia konfigurację przedpłaconych wirtualnych kart kredytowych VISA przy użyciu samej aplikacji i konta RBL. Następnie dokonujesz transakcji online z każdym, kto akceptuje VISA. Aplikacja pozwala użytkownikom tworzyć karty upominkowe MB Way VISA i wysyłać je pocztą elektroniczną lub SMS-em. Możesz także ładować telefony komórkowe i płacić rachunki za media za pomocą Oxigen Wallet.

MB Way

MB Way to aplikacja kompatybilna z systemami Windows, Android i iOS. Istnieje również aplikacja komputerowa na Windows 10 i 8.1. Konfigurując VCC z MB Way, możesz dokonywać transakcji z każdym, kto akceptuje karty MasterCard, American Express i Visa. MB Way to jedna z niewielu wirtualnych kart kredytowych, która umożliwia dokonywanie przelewów za pomocą numeru telefonu komórkowego. Możesz również tworzyć VCC z 14 różnymi bankami za pośrednictwem strony MB NET.

VCpay

VCpay to aplikacja VCC, którą można dodać do smartfonów z systemem Windows, Android i iOS. Po pierwsze, pamiętaj, że wirtualnej karty VCpay nie można używać na arenie międzynarodowej, nawet jeśli strona internetowa aplikacji podaje, że zostanie wprowadzona karta międzynarodowa. W związku z tym jest to obecnie wirtualna karta kredytowa ograniczona do handlu detalicznego w RPA, wymagająca posiadania dokumentu tożsamości z RPA. Dzięki aplikacji możesz skonfigurować wirtualne karty MasterCard dla siebie lub jako karty podarunkowe. Aplikacja zapewnia również jasne wyciągi z kart i obsługuje EFT z banków. Dyrektor zarządzający spółki macierzystej VCpay stwierdził: „VCpay umożliwia zarówno użytkownikom bankowym, jak i użytkownikom niebankowym bezpieczne i interoperacyjne płacenie za towary online, w sklepie, w innych aplikacjach mobilnych lub w usługach mobilnych takich jak Uber”.

Zeta

Aplikacja Zeta na telefony komórkowe z systemem Windows 10 i 8.1 to wirtualna karta MasterCard, którą RBL może pochwalić się nową kartą wieku. Może to być spowodowane tym, że wirtualna karta oferuje unikalne i dynamiczne kody PIN, które zmieniają się przy każdej dokonanej transakcji. Ponadto można używać tego VCC jako karty offline w maszynach e-POS. Aplikacja zapewnia również szereg innych bonusów, w tym zwolnione z podatku kupony na posiłki i kartę Zeta Rewards.

FreeCharge

FreeCharge to zunifikowana aplikacja do portfela cyfrowego, którą można dodawać do komputerów stacjonarnych, tabletów i telefonów z systemem Windows 10. Aplikacja umożliwia skonfigurowanie karty FreeCharge Go MasterCard do użytku w indyjskich witrynach internetowych i aplikacjach mobilnych, takich jak BigBasket, Snapdeal, Amazon i Flipkart. Daje także rabaty i zwrot gotówki przy różnych transakcjach. Pamiętaj, że aplikacja Windows nie jest całkowicie taka sama, jak jej odpowiedniki na Androida i iOS, ponieważ pierwsza z nich ma przeprojektowany interfejs użytkownika i integrację Cortany, dzięki czemu można ją naładować za pomocą wirtualnego asystenta. Prezes FreeCharge stwierdził:

„My w FreeCharge nieustannie wprowadzamy innowacje w celu świadczenia zróżnicowanych usług. W odnowionej aplikacji Windows dążyliśmy do stworzenia spójnego interfejsu użytkownika, który jest prosty i intuicyjny. Można teraz łatwo ładować / płacić rachunki w mniej niż 10 sekund. ”

To kilka aplikacji Windows, za pomocą których możesz skonfigurować wirtualne karty kredytowe. VCC są wygodną alternatywą dla standardowych kart, a ich aplikacje zapewniają także inne premie i usługi. Dlatego nawet jeśli nie potrzebujesz VCC, aplikacje mogą być nadal warte użycia.

Link do głównej publikacji