5 najlepszych sieci VPN dla Kodi do płynnego przesyłania strumieniowego wideo

Kodi jest jednym z najlepszych centrów multimedialnych typu open source dla systemu Windows i innych platform. Jedną ze wspaniałych rzeczy w centrum medialnym jest jego streaming, który umożliwia strumieniowe przesyłanie wielu filmów, programów telewizyjnych, muzyki i nie tylko z kilkoma dodatkami. Dlatego wielu użytkowników Kodi korzysta z centrum multimediów do przesyłania strumieniowego bardziej niż czegokolwiek innego z dodatkami do przesyłania strumieniowego multimediów.

Jako takie, oprogramowanie VPN, które jest bezpiecznym oprogramowaniem sieciowym, ma zalety dla użytkowników Kodi. Oprogramowanie VPN pozwala łączyć się z wirtualnymi sieciami prywatnymi w celu anonimowego ruchu i umożliwia użytkownikom Kodi ominięcie ograniczeń geograficznych dodatków do przesyłania strumieniowego, które mogą blokować im odtwarzanie niektórych treści multimedialnych.

Jedyną potencjalną wadą VPN dla użytkowników Kodi jest to, że niektórzy mogą zmniejszyć prędkość pobierania strumieniowego przesyłania multimediów. Szybkie VPN z minimalnymi ograniczeniami przepustowości są najlepsze dla Kodi. Aby uzyskać więcej informacji na temat unikania buforowania, zapoznaj się z tym przewodnikiem.

To jedne z najlepszych VPN dla Windows dla Kodi.

Sieci VPN z systemem Windows 10 do użytku z Kodi

1

CyberGhost (zalecane)

pobierz Windows cyberghost 10

CyberGhost to wysoko oceniane oprogramowanie VPN, z którego można korzystać w systemie Windows i na innych platformach. Podobnie jak Kodi, jest to również oprogramowanie wieloplatformowe, które jest kompatybilne z systemami macOS, iOS, Linux i Android. Dwuletnia subskrypcja CyberGhost zapewni ci zwrot zaledwie 4,99 USD miesięcznie, co jest świetną wartością.

CyberGhost to jeden z największych pakietów VPN, który ma ponad 1250 serwerów. Oprogramowanie VPN zapewnia swoim użytkownikom 256-bitowe szyfrowanie na najwyższym poziomie. Użytkownicy Kodi mogą wybrać Odblokuj przesyłanie strumieniowe w oprogramowaniu CyberGhost, aby odblokować przesyłanie strumieniowe na YouTube, Netflix, BBC i nie tylko.

Dodatkowo CyberGhost pozwala ominąć ograniczenia geograficzne dla transmisji sportowych. Ponadto CyberGhost nie ma ograniczeń przepustowości.

  • Pobierz teraz CyberGhost (obecnie 77% zniżki)

-> CZYTAJ TAKŻE: Darmowe VPN współpracujące z Netflix [Przewodnik po 2018]

2)

NordVPN (sugerowany)

NordVPN to kolejna z największych sieci VPN dla systemu Windows (od XP do 10) z ponad 3000 serwerów. Ta VPN ma szeroką kompatybilność z platformami i urządzeniami, ponieważ obsługuje również iOS, Linux, Blackberry, Android i Mac OS X.

To narzędzie jest również jednym z najlepszych pakietów VPN, który jest obecnie dyskontowany ekskluzywnym trzyletnim planem 2,75 USD. Dwuletni plan NordVPN jest dyskontowany do 3,29 USD miesięcznie (w momencie pisania).

Oprócz swojej wartości, NordVPN jest świetnym VPN dla użytkowników Kodi, ponieważ nie ogranicza w żaden sposób przepustowości. Jako ekspansywna sieć VPN, NordVPN zapewnia również wiele możliwości pokonania ograniczeń geograficznych dotyczących strumieniowego przesyłania multimediów.

Oprogramowanie oferuje technologię Double VPN, która podwaja szyfrowanie. Ta sieć VPN działa nawet na sześciu urządzeniach jednocześnie, co jest bonusem. NordVPN to świetna sieć VPN dla Kodi i innego oprogramowania.

  • Pobierz teraz NordVPN.

-> CZYTAJ TAKŻE: Najlepsze oprogramowanie VPN dla Hulu [Lista 2018]

3)

Hotspot Shield

Hotspot Shield to VPN z bazą użytkowników ponad 500 milionów. Ta sieć VPN ma zarówno wersje bezpłatne, jak i premium dla platform Windows, Android, iOS i Mac. Darmowe oprogramowanie Hotspot Shield VPN zawiera reklamy i wybiera lokalizacje dla Ciebie. Roczny plan subskrypcji Elite jest obecnie dostępny w cenie 5,99 USD miesięcznie.

Hotspot Shield to naprawdę bardzo szybka sieć VPN przynajmniej w Europie. Jednak niektórzy użytkownicy Hotspot Shield odkryli, że jego amerykańskie serwery nie są tak szybkie jak alternatywne VPN. Pamiętaj, że Hotspot Shield w pełni obsługuje torrentowanie, więc jest to świetna sieć VPN, jeśli chcesz skorzystać z dodatków do torrentów Kodi.

Jest to również VPN, który wykorzystuje szyfrowanie AES-265. Dzięki temu Hotspot Shield jest jedną z najlepszych darmowych sieci VPN dla Kodi.

  • Pobierz teraz Hotspot Shield za darmo

4

VyprVPN

VyprVPN to bardziej unikalna sieć VPN, która działa bez stron trzecich. Ta sieć VPN ma alternatywne abonamenty standardowe i premium. Standardowa roczna subskrypcja VyprVPN wynosi około 5 USD miesięcznie (60 USD rocznie). Alternatywna subskrypcja premium VyprVPN obejmuje protokół Chameleon i umożliwia więcej jednoczesnych połączeń.

VyprVPN został zaprojektowany w celu zapewnienia najszybszych prędkości połączenia VPN. W rzeczywistości może się okazać, że uzyskasz wyższą prędkość pobierania przy włączonej sieci VPN niż przy jej wyłączeniu. Użytkownicy VyprVPN (z subskrypcją premium) mogą wybrać cztery alternatywne protokoły, w tym 256-bitowy protokół Chameleon do szyfrowania.

Protokół Chameleon skutecznie pokonuje blokowanie VPN. To oprogramowanie VPN zawiera również przełącznik „zabicia”, usługę DNS i zaporę NAT.

  • Otwórz tę stronę, aby sprawdzić VyprVPN.

-> CZYTAJ TAKŻE: Jak używać komputera jako telewizora dla konsoli Xbox

5

IPVanish

Społeczność Kodi ocenia IPVanish najlepszą usługę VPN dla Kodi. Może to wynikać z wyjątkowej oferty 60% rabatu IPVanish dla użytkowników Kodi. IPVanish ma obniżoną roczną subskrypcję 58,49 USD dla użytkowników Kodi.

Dla porównania, standardowa roczna subskrypcja tej sieci VPN kosztuje obecnie 77,99 USD. Oprogramowanie jest kompatybilne z urządzeniami Windows, Mac, Android, iOS i Linux (Ubuntu).

IPVanish jest jedną z najszybszych sieci VPN i zapewnia szeroki zasięg serwerów. VPN nie ma ograniczeń przepustowości ani P2P, więc nadal możesz korzystać z pełnej gamy dodatków do streamingu Kodi z IPVanish. Ze standardowym w branży 256-bitowym szyfrowaniem AES do uruchomienia, jest to idealny pakiet VPN dla użytkowników Kodi.

  • Otwórz tę stronę, aby sprawdzić IPVanish.

-> CZYTAJ TAKŻE: 6 najlepszych usług VPN do oglądania brytyjskiej telewizji w 2018 roku

To kilka pakietów VPN, dzięki którym możesz czerpać korzyści z wirtualnych sieci prywatnych dla Kodi bez żadnego znaczącego wpływu na streaming mediów.

Niektóre z nich należą również do najlepszych pakietów VPN bardziej ogólnie. Zapoznaj się z tym przewodnikiem po oprogramowaniu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat najlepszych programów VPN w 2018 roku.

Link do głównej publikacji