5 najlepszych rocznych programów do zachowania wyjątkowych chwil

Roczniki to świetny sposób na podkreślenie i / lub upamiętnienie minionego roku pod względem wydarzeń i innych cennych okazji w szkole lub innej instytucji. Jest to szczególnie stosowane w szkołach podstawowych, średnich i średnich oraz na uczelniach wyższych.

Jednak wraz z pojawieniem się mediów społecznościowych wykorzystanie roczników zmniejszyło się, ale istnieją również roczniki cyfrowe, które przechowują wspomnienia z określonego czasu lub chwili, z określoną grupą osób w roku szkolnym lub w konkretnej szkole — w formie cyfrowej .

Cyfrowe rocznika mają tę zaletę, że zawierają różne interaktywne formy mediów, takie jak audio i wideo, w porównaniu ze starymi, drukowanymi typami roczników, które zawierały tylko tekst i obrazy. Można je również przechowywać na dyskach CD-ROM lub DVD lub w formacie eBook.

Jeśli szukasz najlepszego oprogramowania rocznego, aby zacząć i zapisać swoje najlepsze wspomnienia w formacie, który można zachować do wykorzystania w przyszłości, oto nasze ulubione na 2018 rok.

Najlepsze oprogramowanie roczne w 2018 roku

1

Canva

najlepsze oprogramowanie roczne

Canva to najlepsze oprogramowanie roczne, które jest również popularne wśród projektantów, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, dzięki swoim prostym szablonom oraz łatwym w użyciu narzędziom i interfejsowi.

Dzięki Canva możesz projektować genialne roczniki przy użyciu szablonów online i edytora przeciągnij i upuść, aby uchwycić wspomnienia w niesamowitym roczniku. Możesz także kronikować cały rok akademicki, korzystając z narzędzia do tworzenia roczników tego narzędzia.

Po prostu przeciągnij i upuść zdjęcia, poruszaj się po elementach projektu i dostosuj każdą stronę do perfekcji. Pozwól, aby Canva wykonał ciężkie prace przy projektowaniu rocznika, abyś mógł wrócić i stworzyć więcej wspomnień. Możesz także zmieniać obrazy z biblioteki ponad 1 miliona obrazów i ilustracji, czcionek (ponad 130 świeżych czcionek do użycia), tła i kolorów, aby uzyskać dodatkowy urok.

Inne funkcje obejmują wstępnie ustawione filtry, takie jak Epic, Retro lub Cali, które można zastosować w celu uzyskania spójności w projekcie lub edytować obraz do szczegółów za pomocą suwaków do sterowania oświetleniem i kontrastem lub odcieniem, a także używać efektów takich jak rozmycie, winieta i proces x.

Dodawaj cytaty i podpisy za pomocą narzędzia dodawania tekstu i dostosuj je za pomocą świeżych czcionek i odcieni na kole kolorów, aby wyglądało wyjątkowo fajnie. Narzędzie działa w chmurze, dzięki czemu Twoi koledzy z drużyny mogą uzyskać dostęp do projektu w dowolnym momencie z dowolnego laptopa lub urządzenia i mikroukładu w swoich edycjach.

Użyj Canva 

 • 2)

  Rocznik Fusion

  najlepsze oprogramowanie roczne

  To oprogramowanie roczne pozwala Ci zawrzeć wszystko, co robi Twoja szkoła, w książce odzwierciedlającej jej różnorodność i styl. Zawiera setki szablonów, unikalne projekty i uproszczone funkcje i można go w pełni dostosować.

  Fusion sprawia, że ​​tworzenie oszałamiających roczników szkolnych jest tak łatwe, że każdy może to zrobić, ponieważ zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia roczników szkolnych tak wyjątkowych jak ludzie w środku.

  Możesz tworzyć piękne projekty okładek roczników bez przeszkadzania studentom sztuki, aby robili to za Ciebie, używając oszałamiających i profesjonalnie zaprojektowanych układów oraz arsenału narzędzi projektowych na czubku kursora, aby tworzyć fenomenalne strony.

  Przeglądaj ponad 150 różnych czcionek, setki niestandardowych środowisk, dodawaj osobowości swoim zdjęciom i zdjęciom za pomocą filtrów i efektów typu Instagram, a także możesz dodawać kliparty lub niestandardowe elementy graficzne i maksymalnie wykorzystać swój jedyny w swoim rodzaju rocznik.

  Twoje projekty są również łatwo dostępne z dowolnego komputera, dzięki czemu społeczność szkolna może dostarczać treści i współpracować jako uczniowie, a także z wykładowcami, aby stworzyć najlepszy rocznik, bez naruszania budżetu.

  Dostępne są bezpłatne obrazy, z których można wybierać układy, kształty, ikony, ramki i więcej, lub zapłacić 1 USD za każdy obraz premium. A kiedy skończysz, wygeneruj plik PDF, aby sprawdzić i zatwierdzić do wydruku.

  Zdobądź Roczniki Fusion

  • 3)

   Rocznik Maszyna

   najlepsze oprogramowanie roczne

   To nie jest dosłowna maszyna, ale cyfrowa potęga, która umożliwia tworzenie i drukowanie pięknych roczników dla grup, które można wspólnie tworzyć online.

   Radzi sobie z pracą, która była czasochłonna i stresująca, dzięki szybkiemu gromadzeniu treści online, automatycznemu układowi i projektowaniu stron, a także zarządzaniu drukowaniem, kontrolą jakości i zapewnianiem bezproblemowego użytkowania.

   Zbuduj swój rocznik w dowolnym miejscu i czasie dzięki temu potężnemu i najlepszemu oprogramowaniu. Można to zrobić za pomocą kilku kliknięć za pomocą narzędzia do układania stron MagicFlow, które przenosi zawartość i automatycznie dopasowuje ją do eleganckich profesjonalnych projektów stron.

   Wszystko inne jest objęte gwarancją i możesz płacić online za pośrednictwem PayPal lub karty kredytowej, a jeśli potrzebujesz pomocy, możesz bezpłatnie korzystać z nieograniczonej pomocy przez telefon lub e-mail. Niezależnie od tego, czy jest to szkoła podstawowa, szkoła średnia, uniwersytety, korporacje, wojsko i inne grupy, Yearbook Machine stworzy dla Ciebie magiczne roczniki.

   Kup maszynę Yearbook

   • 4

    Pictavo

    najlepsze oprogramowanie roczne

    Tworzenie rocznika to nie lada praca, ale dzięki temu najlepszemu oprogramowaniu z rocznika można się bardziej skupić na współpracy i kreatywności niż na stresie i terminach.

    Pictavo jest świetny do stosowania w szkołach podstawowych i średnich.

    W przypadku szkół średnich możesz tworzyć wydarzenia, przypisywać zadania i utrzymywać personel na zadaniu za pomocą pulpitu nawigacyjnego. W widoku Ladder możesz szybko zobaczyć rocznik, przypisać strony i kodować kolorami sekcje książki w celu lepszej organizacji. Możesz także pracować w podróży dzięki mobilnym możliwościom tego narzędzia.

    Wyposażony jest w bibliotekę sztuki z oszałamiającymi kolekcjami, które mają na myśli projekt rocznika, a także wyrafinowane szablony, fragmenty i przewodniki po stylu opracowane dla roczników szkolnych.

    W przypadku szkół podstawowych i gimnazjów możesz zobaczyć cały projekt za pomocą widoku drabinkowego i sekcji kodów kolorów, a także skorzystać z obszernej pomocy online Pictavo, dzięki czemu możesz planować, być zorganizowanym i mieć pewność, niezależnie od tego, czy jest to twój pierwszy projekt rocznika, czy nie.

    Inne funkcje obejmują wymienne i koordynujące tła, szablony, akcenty i fragmenty, dzięki czemu możesz tworzyć imponujące książki bez doświadczenia lub wysiłku z Twojej strony.

    Użyj Pictavo

    • 5

     TreeRing

     najlepsze oprogramowanie roczne

     To narzędzie umożliwia każdemu tworzenie roczników wypełnionych osobistymi zdjęciami i wspomnieniami, które zapamięta cała szkoła, wykorzystując spersonalizowane i wydrukowane strony z wspomnieniami i zdjęciami każdego ucznia.

     Można go dostosować, ponieważ możesz dodawać zdjęcia z dowolnego miejsca, np. Urządzenia, mediów społecznościowych lub pliku, przechwytywać wspomnienia przez cały rok, takie jak piosenki lub miejsca, do których podróżowałeś, tworzyć strony oraz dodawać zdjęcia i wspomnienia do jedynych w swoim rodzaju stron i wreszcie jednoznacznie wydrukowana kopia rocznika.

     Zalety korzystania z TreeRing obejmują spersonalizowane strony, silne zaangażowanie w ochronę środowiska, przystępne ceny, łatwe oprogramowanie bez stresu i czasu, najwyższą jakość druku, a także współpracę, ponieważ zespoły mogą nad nim pracować.

     Zdobądź TreeRing

     Widzisz swoje ulubione oprogramowanie z rocznika na liście? Jeśli nie, daj nam znać, którego używasz, a który przejrzysz z tej listy, zostawiając swój komentarz poniżej.

Link do głównej publikacji