5 najlepszych obudów PC ze szkła hartowanego do ochrony komputera z systemem Windows

Od ponad dekady producenci komputerów i aktualizatorzy komputerów, którzy zawsze chcieli zaprezentować swoje dzieło majsterkowania, wybierali stylowe obudowy komputerów z zaawansowanymi funkcjami i estetycznym wyglądem. Większość głównych producentów obudów na komputery PC przyjęło tę koncepcję, a teraz mamy obudowy o wyrafinowanych funkcjach, takich jak oświetlenie LED, krzywe science fiction i inne o wyglądzie klasycznym.

Ale jeśli potrzebujesz eleganckiej obudowy komputera, która zapewnia równowagę między ceną a wyglądem, zapewniając jednocześnie wszechstronną ochronę i poprawę wyglądu, Obudowy PC z hartowanego szkła są czego szukać.

Szkło hartowane dodaje wrażenia dotykowego, nie powodując, że obudowa wygląda na nieporęczną, co wyjaśnia, dlaczego był używany w meblach ponad 20 lat temu. Jest twardszy i bardziej odporny na uderzenia niż zwykłe szkło, a także bardzo stylowy i elegancki. Co więcej, jest lepszy niż panele aluminiowe i plastikowe pod względem tłumienia hałasu. W tym artykule omówimy najwyżej ocenione obudowy PC ze szkła hartowanego, które powinieneś kupić. Są to obudowy na komputery PC, które zaznaczają wszystkie pola pod względem ceny, funkcji i wyglądu.

Przeczytaj także: 10 najlepszych klawiatur Bluetooth dla Windows 10

Oto najlepsze obudowy ze szkła hartowanego

Szkło Phanteks Enthoo Evolv ATX (Zalecana)

szkło hartowane

Zaprojektowany, aby rozszerzyć dziedzictwo linii Evolv, Phanteks Evolv ATX edycja szkła łączy panele ze szkła hartowanego z piaskowanym aluminium. Edycja szkła Evolv ATX ma innowacyjne funkcje, takie jak oświetlenie RGN i niesamowity potencjał chłodzenia wodą.

W przeciwieństwie do innych obudów z linii Evolv, które mają aluminiowe panele u góry, z przodu i po bokach, panele Evolv ATX Glass Edition wykonane są z hartowanego szkła, które jest nie tylko odporne na zarysowania, ale także ma efektowny wygląd.

Na przednim panelu we / wy znajduje się niestandardowy przycisk, który umożliwia zmianę z kolorów statycznych na tryb oddychania lub przełączanie między dziesięcioma kolorami podświetlanego przycisku zasilania. Są również otwierane drzwi, które odsłaniają 2 porty USB 3.0, gniazdo mikrofonu, gniazdo słuchawek i przycisk sterowania kontrolerem LED RGB.

Oba panele boczne są wykonane ze szkła, dzięki czemu cała obudowa ma estetyczny wygląd. Phanteks zaprojektował również obudowę ze zjeżdżalniami filtra przeciwpyłowego na dole, aby zakryły wlot powietrza zasilacza.

  • Kup teraz na Amazon

Obudowa Rosewill CULLINAN ATX Mid Tower z panelami ze szkła hartowanego

Rosewill_cullinan_tempered_glass_pc_case

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży obudów komputerowych, produkty premium Rosewill zyskały uznanie w branży. Ich najnowszy członek rodziny, Obudowa Cullinan ATX mid tower to estetyczne arcydzieło, które w pełni wykorzystuje piękno hartowanego szkła. Obudowa została zoptymalizowana pod kątem wentylacji z 4 fabrycznie zainstalowanymi wentylatorami Blue LED, 3 z przodu i 1 z tyłu.

Na zewnątrz Cullinan jest zamknięty w trzech elegancko zaprojektowanych przezroczystych panelach ze szkła hartowanego. Grube panele ze szkła hartowanego o grubości 0,2 cala zwiększają sztywność bez potrzeby stosowania ram.

Panel przedni jest typowy dla wysokiej klasy obudów z 4 portami USB (dwa porty USB 3 i dwa porty USB 2) gniazdo mikrofonu, gniazdo słuchawek i dwa kontrolery wentylatora. Przyciski resetowania i przycisk zasilania mają czarne anodowane aluminiowe nakładki, a otaczające je pierścienie świecą na czerwono i niebiesko.

Chłodzenie jest obsługiwane przez trzy wydajne wentylatory 120 mm niebieskie LED, które biegną z przodu obudowy i jeden z tyłu obudowy. Wentylatory 120 mm można również wymienić na wentylatory 140 mm. Rosewill Cullinan to potężna skrzynia w środku wieży, której możliwości są ograniczone tylko twoją wyobraźnią.

  • Kup teraz na Amazon

Obudowa środkowa hartowana NZXT S340 Elite ze szkła hartowanego ATX

NZXT_S340_tempered_glass_casesStworzony, aby dalej utrwalać dziedzictwo S340, the NZXT S340 Elite jest najnowszym członkiem rodziny i ma funkcje VR, ulepszony system zarządzania kablami i duże panele ze szkła hartowanego. A ponieważ S340 jest nastawiony na VR, jest wyposażony w dodatkowe porty USB, port HDMI oraz dołączony krążek do zarządzania przewodami magnetycznymi do przechowywania zestawów audio lub VR dla łatwego dostępu.

S340 Elite jest mocny, kompaktowy i przenosi podwozie S340 na zupełnie nowy poziom. Wyraźny, hartowany panel szklany pozwala użytkownikom prezentować swoje konstrukcje z niespotykanym poziomem przejrzystości dla obudowy NZXT. Kompaktowa konstrukcja nie pozostawia nietkniętego rogu dzięki zastosowanym rozwiązaniom do zarządzania kablami, niewidocznym śrubom skrzydełkowym, stalowym gniazdom audio i całkowicie filtrowanym wlotom. S340 jest również wyposażony w chłodnice cieczy Kraken Series do chłodzenia wodnego oraz zintegrowaną osłonę zasilacza z 3 mocowaniami SSD.

  • Kup teraz na Amazon

W Win 303 czarna obudowa ze szkła hartowanego SECC Steel ATX ze środkowej wieży

tempered_glass_pc_cases_in_win_303

The W Win 303 jest dwukomorową skrzynią środkowej wieży, która jest elegancko zaprojektowana z kombinacji stali i hartowanego szkła. Obudowa o wymiarach 500 mm x 215 mm x 480 mm (dł. X szer. X wys.) Jest wystarczająco duża, aby pomieścić płyty główne o dużej pojemności i pozostawić miejsce dla większej liczby fanów. Obudowa może obsługiwać duże chłodzenie procesora do wysokości 160 mm i karty graficzne o długości do 350 mm. Jest też miejsce na dwa grzejniki (o długości do 360 mm), które można zainstalować jeden u góry, a drugi u dołu obudowy.

Szkło hartowane In Win 303 jest bardzo zauważalne i dodaje mu uroku. Przezroczysty panel we / wy i logo In Win są podświetlone „Neon”. Przepiękne diody LED świecą się również po aktywacji komputera. Posiada również przyjazny dla użytkownika filtr przeciwpyłowy, który jest dogodnie umieszczony w dolnej części obudowy, aby ułatwić usuwanie kurzu. Chłodzenie jest obsługiwane przez 3 wentylatory na dole, które zapewniają wydajny przepływ powietrza w celu szybkiego rozproszenia ciepła. Wbudowany specjalistyczny uchwyt GPU został zaprojektowany w celu zapewnienia dodatkowego wsparcia dla kart graficznych.

  • Kup teraz na Amazon

DIYPC DIY-G5-BK USB 3.0 ATX Obudowa mid-tower z panelami ze szkła hartowanego (czarna)

etui ze szkła hartowanegoJako jedna z najtańszych obudów PC ze szkła hartowanego, DIY-G5-BK zawiera niesamowite funkcje, których możesz nie znaleźć nawet w niektórych wysokiej klasy obudowach. Panele ze szkła hartowanego o grubości 3 mm nie tylko zapewniają estetyczny wygląd, ale także zapewniają doskonałą ochronę, a szeroki kąt 270 stopni optymalizuje wizualizację podczas pracy systemu.

Istnieją trzy panele: prawy, lewy i przedni. Zainstalowane na panelu przednim i górnym 7 różnych pasków kolorów LED RGB zapewnia niesamowite efekty wizualne w grach. Inne niesamowite funkcje obejmują 5 wentylatorów, montowane od góry porty USB 3.0, zaawansowany projekt zarządzania kablami i chłodnice wodne.

Kup w Newegg — 69,99 USD

Wniosek

Przy zakupie obudów PC z hartowanego szkła ważne jest, aby wziąć pod uwagę funkcje łączności, a także formę płyty głównej. Ponieważ podwozie z okienkami ma różne rozmiary, czynnikiem decydującym w danym przypadku jest rozmiar płyty głównej. Tylko Ty możesz stwierdzić, czy chcesz mieć kompaktowy system, czy pełną wieżę. Mamy nadzieję, że te informacje pomogą ci wybrać odpowiednią obudowę PC ze szkła hartowanego.

Inne powiązane historie do sprawdzenia

  • Top 6 tabletek chłodzących do walki z upałem
  • Najlepsze podkładki chłodzące do laptopów z systemem Windows 10
  • Najlepsze laptopy do gier z systemem Windows 10 dla prawdziwych graczy
Link do głównej publikacji