5 najlepszych narzędzi do zmiany głosu na Skype [Fresh List]

Skype to oprogramowanie do obsługi wiadomości błyskawicznych, które umożliwia czatowanie z tekstem lub mikrofonem.

Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem Skype, który korzysta z mikrofonu, dostępnych jest kilka narzędzi, które umożliwiają dostosowanie głosu.

Oto niektóre pakiety oprogramowania Windows kompatybilne ze Skype, za pomocą których można zmieniać głosy.

Te narzędzia pomogą Ci zmienić głos na Skype.

Te narzędzia pomogą Ci zmienić głos na Skype

1

AthTek Skype Voice Changer (zalecany)

skype5

AthTek Skype Voice Changer to narzędzie systemu Windows do sprzedaży Skype za 29,95 USD, ale dostępna jest również wersja próbna na stronie internetowej oprogramowania.

Za pomocą tego oprogramowania możesz przełączać się na głosy męskie lub żeńskie lub dostosować wysokość tonu. Następnie możesz zsynchronizować fałszywy głos w rozmowach Skype bez konieczności importowania nagrań.

Nowością tego narzędzia jest możliwość wysyłania emocji dźwiękowych, które są uroczymi plikami audio i obrazami. Ponadto za pomocą tego oprogramowania można także nagrywać rozmowy Skype.

Dzięki AthTek Skype Voice Changer możesz zoptymalizować swój głos, jeśli nie jesteś z niego zadowolony, lub w niektórych sytuacjach, takich jak rozmowy kwalifikacyjne, w których często dochodzi do pękania i drżenia.

Dlatego to narzędzie pomoże ci odzyskać zaufanie.

  • Sprawdź teraz Skype Voice Changer

2)

Zmieniacz głosu MorphVOX Pro

skype MorphVOX

MorphVOX to oprogramowanie do zmiany głosu zgodne ze Skype i Windows, którego cena detaliczna to 9,95 USD. Jako taki nie jest darmowy; ale ma wiele różnych ustawień głosowych do wyboru.

Panel sterowania Tweak Voice zapewnia dodatkowe opcje dostosowywania dźwięku.

Dodatkowo możesz zastosować dodatkowe efekty dźwiękowe w tle. Witryna MorphVOX zawiera dodatkowe wtyczki, pakiety głosowe i dźwiękowe do oprogramowania.

Wydawca, Screaming Bee, również zoptymalizował program do gier online, abyś mógł ustawić głosy dla gier RPG.

Nowe funkcje MorphVOX Pro 4.0 obejmują nowy profesjonalny interfejs ze standardowymi kontrolkami Windows, kopię zapasową wszystkich ustawień w jednym pliku, rozszerzoną obsługę formatu plików, która obejmuje odczyt MP3.

Narzędzie ma również obsługę wtyczek, co pozwala opracowywać nowe funkcje w przyszłości.

  • Kup teraz MorphVox Pro

4

Oprogramowanie AV Voice Changer

skype4

Wszystkie wersje zawierają elementy sterujące wysokością tonu do dostosowywania głosu oraz ustawienia wstępne głosu męskiego / żeńskiego.

Oprogramowanie zawiera 30 efektów głosowych i do 70 efektów tła.

Oprogramowanie dostosowuje głosy w czasie rzeczywistym, a także jest wyposażone w odtwarzacz i rejestrator, za pomocą którego można odtwarzać różne formaty audio i przechwytywać audio z programów VOIP.

To tylko niektóre z narzędzi, za pomocą których możesz skonfigurować alternatywne głosy Skype.

Pakiety oprogramowania mogą wydawać się mało użyteczne, ale nadal możesz się dobrze bawić, konfigurując głosy do sesji czatu Skype.

AV Voice Changer ma bardziej rozbudowane opcje dostosowywania głosów dla Skype. Możesz skonfigurować oprogramowanie, aby było głównym sterownikiem audio Skype.

Oprogramowanie ma wersje Basic, Gold i Diamond. Wersja Basic kosztuje 29,95 USD, edycja Gold kosztuje 39,95 USD, a edycja Diamond kosztuje 99,95 USD. Ma także wersję, którą można pobrać za darmo.

  • Sprawdź teraz oprogramowanie AV Voice Changer

5

Zmieniacz głosu Skype

zmieniacz głosu skype

Skype Voice Changer to jedno narzędzie, które umożliwia stosowanie wielu efektów głosowych. To oprogramowanie ma wersję próbną i Pro, którą można odblokować za pomocą licencji 19,95 GBP (24,72 USD).

Za pomocą tego narzędzia można dostosować ustawienia głosu za pomocą suwaków regulacji wysokości, wahania, echa, zniekształceń, wiewiórki, mokrych i suchych miksów. Możesz też wybrać spośród wielu alternatywnych głosów komputerowych zamiast do rozmowy w czasie rzeczywistym.

Wersja Pro pozwala również użytkownikom nagrywać rozmowy i zapewnia dodatkowe formaty nagrywania.

  • Sprawdź teraz Skype Voice Changer

AKTUALIZACJA: Ostatnie zmiany w Skype sprawiły, że Skype Voice Changer stał się niepraktyczny dla wielu użytkowników.

Link do głównej publikacji