Jakie jest najlepsze darmowe lub płatne oprogramowanie do kopiowania DVD? Oto nasze najlepsze |

DVD ciągle pozostaje w tyle za pamięcią flash jako nośnikiem. Jednak mimo że są one obecnie dość niejasne, nie oznacza to, że DVD zniknęły. W rzeczywistości są one bardziej bezpieczne do przechowywania danych niż dyski USB.

A jaki jest lepszy sposób manipulowania dyskami DVD, niż skorzystanie z jednego z narzędzi dostępnych na rynku. Jednak wiele z nich jest pełnych złośliwego oprogramowania, inne nie są tak przydatne, jak mogą się wydawać. W tym celu opracowaliśmy listę najlepszych rozwiązań do kopiowania DVD, które należy wziąć pod uwagę.

Wszystkie wykonają podstawową pracę, a dla zaawansowanych funkcji należy sprawdzić narzędzia premium na dole.

Top 7 rozwiązań oprogramowania do kopiowania DVD

WinX DVD Ripper (zalecane)

Zaczniemy od jednej z bezpłatnych wersji, ponieważ jeśli jesteś standardowym użytkownikiem, przez większość czasu nie będziesz potrzebować funkcji premium, które oferują niektóre z zaawansowanych narzędzi.

To narzędzie jest dostępne jako wersja próbna wersji Platinum, którą można kupić później. Jednak po wygaśnięciu okresu próbnego nie stracisz żadnej z podstawowych funkcji. Nadal będziesz mógł zgrywać dyski DVD z nieznacznie zmniejszoną prędkością i bez obsługi niektórych pękniętych plików DRM.

Za pomocą WinX DVD Ripper możesz kopiować / zgrywać dyski DVD, pliki ISO lub foldery z plikami DVD. Interfejs jest dość intuicyjny, więc będziesz mieć łatwy czas na zarządzanie.

Ponadto można całkowicie dostosować dane wyjściowe niektórych plików lub użyć gotowych profili do zarządzania formatami dla różnych urządzeń i potrzeb. Ponadto możesz osadzać napisy (wcześniej utworzone lub własne) lub dołączać ścieżki audio.

Zasadniczo wszystko, czego wymaga ten rodzaj narzędzia, DVD Ripper zapewnia w dość zadziwiający sposób.

  • Kup teraz WinX DVD Ripper edycja platynowa

WonderFox DVD Ripper Pro (sugerowany)

Najlepsze oprogramowanie do kopiowania DVD z WonderFox Najlepsze oprogramowanie do kopiowania DVD z WonderFoxNajlepsze oprogramowanie do kopiowania DVD z WonderFox

Jeśli szukasz szybkiego zgrywarki DVD, która zachowa jakość przy jednoczesnym znacznym zmniejszeniu rozmiaru pliku, jest to najlepszy wybór. Ma intuicyjny interfejs i szeroką gamę narzędzi do zgrywania, co upraszcza to, co w innym przypadku byłoby dość skomplikowanym zadaniem.

To oprogramowanie może zoptymalizować konwersje DVD dla wielu urządzeń, których możesz użyć, mając do tego celu ponad 250 profili konwersji.

Możesz skopiować pełną płytę DVD w mniej niż 25 minut, a ogromny zakres formatów obejmuje: AVI, MP4, FLV, MKV, MPG, 3GP, WMV, MOV, MTS, M4V, ASF, DVC, MTS, M2TS, WEBM , SWF, VOB, F4V i wiele innych.

Proces zgrywania DVD zajmuje tylko 3 kroki:

  • Załaduj dysk DVD
  • Wybierz ustawienia wyjściowe
  • Zacznij zgrywać

Dzięki najszybszej prędkości konwersji DVD na cyfrową możesz oglądać swoje ulubione płyty DVD na różnych ekranach i wyświetlaczach. Od komputera, telewizora, zestawu słuchawkowego po system Android lub iPhone, tablet, iPad i wiele innych nowych formatów multimediów.

Możesz pobrać wersję próbną i przetestować ją przed zakupem. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie tego wspaniałego narzędzia.

  • Pobierz teraz WonderFox DVD Ripper PRO

DVDFab

DVDFab jest jednym z tych narzędzi, które świetnie sprawdzają się w wersji premium, ale w wersji darmowej są trochę bezbłędne. Tak, możesz zgrywać dyski DVD i Blu-ray, ale ten rodzaj podsumowuje korzystanie z darmowej wersji.

Jednak wersja premium jest niesamowita i bardzo przydatna do wszelkiego rodzaju powiązanych procedur.

Interfejs jest dobrze zaprojektowany, dostępne narzędzia są dostępne w 4 różnych modułach i nie są tak drogie jak DVD Cloner. Podobnie jak wspomniany DVD Cloner, DVDFab spełnia wszystkie potrzeby zaawansowanych użytkowników, w tym narzędzie deszyfrujące przeciwko szyfrowaniu antypirackiemu.

Ponadto po skompresowaniu filmu jakość pozostaje nieco niezmieniona. Możesz szczegółowo poinformować o DVDFab na ich oficjalnej stronie.

  • Pobierz teraz DVDFab DVD Ripper

Kloner DVD

Prawdopodobnie jest to najbardziej kompletne narzędzie premium do kopiowania / zgrywania DVD. Jest to dość kosztowne dla standardowych użytkowników, ale większość profesjonalistów w tej dziedzinie jest więcej niż gotowa zapłacić za tak kompletny i niezwykły program.

Dzięki specjalnemu trybowi Ekspert istnieje wiele opcji, które można wykorzystać do tworzenia płyt DVD według własnych upodobań, z zachowaniem wysokiej jakości standardów, a nawet sposobów na przezwyciężenie szyfrowania antypirackiego.

Ta mnogość funkcji pozwala zarządzać wszystkim, co ważne, a nawet poza nimi.

Od personalizacji, poprzez dużą różnorodność wyjść, aż do wypalenia DVD: masz wszystko, czego potrzebujesz. Oczywiście za cenę.

DVD-Cloner ma również wersję Platinum i Gold z bezpłatną wersją próbną dla wszystkich. Jest to przyjazny dla użytkownika program o doskonałej jakości wydruków.

Najnowsza wersja DVD-Cloner Platinum wykorzystuje OCT ™, aby zapewnić najwyższy poziom sukcesu kopiowania najnowszych filmów DVD.

Spróbuj, a znajdziesz idealne rozwiązanie multimedialne!

  • Kup teraz DVD Cloner za 59,99 USD

Hamulec ręczny

Wraz z rozwojem niektórych innych mediów, oprogramowanie związane z DVD pozostało w tyle. Ze względu na pojawiające się zmiany wiele wcześniejszych rozwiązań programowych zmieniło swoją podstawową rolę na edytory wideo, kodery lub konwertery. Na szczęście zachowały one poprzednie funkcje i nadal można ich używać do zgrywania płyt DVD.

Jednym z nich jest bezpłatne oprogramowanie o nazwie HandBrake. Mimo że to narzędzie jest przede wszystkim koderem / transkoderem wideo, z pewnością może zrobić znacznie więcej.

Dzięki temu sprytnemu narzędziu możesz zgrywać dyski DVD z różnymi ustawieniami wstępnymi, z tak wieloma funkcjami, że jeśli nie jesteś przyzwyczajony, mogą powodować początkowe problemy. Jeśli chodzi o interfejs, to narzędzie jest nieco bardziej złożone i potrzebuje trochę czasu, aby nowicjusze mogli się przyzwyczaić.

Jednak gdy zrozumiesz otoczenie, będzie ci całkiem dobrze służyć. Możesz pobrać HandBrake tutaj.

MakeMKV

W porównaniu do HandBrake jest to jedno z najbardziej uproszczonych, ale satysfakcjonujących narzędzi, jakie można znaleźć na rynku. Za darmo.

Oprócz zgrywania DVD, to narzędzie może tworzyć Blu-ray w kilku prostych krokach. I to jest świetne w tej aplikacji: wszystko jest tak proste, że będziesz się dobrze bawić.

Tak, oznacza to również, że nie jest on dokładnie przytłoczony funkcjami, ale, jak powiedzieliśmy na początku, darmowe narzędzia są przeznaczone do podstawowego użycia w zgrywaniu.

Aby korzystać z zaawansowanych funkcji, potrzebujesz narzędzi premium lub kombinacji dwóch lub więcej bezpłatnych narzędzi, aby wszystko działało zgodnie z przeznaczeniem.

Aby uzyskać MakeMKV, kliknij ten link.

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter jest naszym zdaniem ulubionym miejscem na tej liście. Ma intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs, wystarczającą liczbę funkcji i niezwykłą obsługę uzyskaną dzięki szczegółowym instrukcjom.

Tak więc, jeśli zgrywanie, formatowanie, funkcje lub edycja DVD są dla Ciebie nieco skomplikowane, to narzędzie pomoże Ci krok po kroku.

Obsługiwane są wszystkie dobrze znane formaty wyjściowe, w tym niektóre formaty specyficzne dla urządzenia, które powinny umożliwiać odtwarzanie niektórych plików multimedialnych na telefonie, tablecie lub komputerze.

Wadą jest nadęty program instalacyjny samej aplikacji. Dlatego uważnie przyjrzyj się procesowi instalacji.

Możesz pobrać Freemake Video Converter tutaj.

Zmniejszenie DVD

Prawdopodobnie najstarsze oprogramowanie, jakie możesz zdobyć w tym dziale. Ostatnia aktualizacja 12 lat temu, DVD Shrink nadal pozostaje niezachwiany, jeśli chodzi o prostotę i prostotę.

To małe narzędzie może zrobić prawie wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o kompresowanie, zgrywanie lub deszyfrowanie plików multimedialnych DVD.

Tak, istnieją pewne wady, ponieważ technologia znacznie się zmieniła od 2005 roku, ale nadal wykonuje to zadanie. Jednak tylko w połączeniu z niektórymi programami innych firm, ponieważ świetnie nadaje się do kopiowania, ale nie obejmuje zgrywania.

Jego najlepszą cechą, oprócz prostoty, musi być poziom kompresji. To narzędzie oferuje niesamowite wyniki za darmo, podobnie jak niektóre bardziej zaawansowane narzędzia premium.

Możesz uzyskać DVD Shrink za darmo, klikając ten link.

Na koniec przypomnimy Ci, że nie wspieramy piractwa, więc sprawdź lokalne przepisy dotyczące praw autorskich.

Jeśli masz więcej pytań lub sugestii dotyczących listy, powiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji