5 najlepszych mikrofonów USB 360 ° dla wyjątkowego dźwięku

Mikrofon USB to kluczowe akcesorium na arenie cyfrowej. Może być konieczne nagranie podcastu, Skype’a ze współpracownikami, a nawet robienie notatek na wykładach i konferencjach. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w swojej karierze zawodowej, potrzebujesz mikrofonu, który nie zawiedzie Cię ani nie złamie banku. I tam właśnie wchodzą mikrofony USB 360 stopni.

Wybierając odpowiedni mikrofon USB, jedną z ważnych rzeczy do przemyślenia jest wzór odbioru. Mikrofony dookólne wychwytują dźwięk w zakresie 360 ​​stopni, podczas gdy mikrofony kardioidalne wybierają tylko to, co znajduje się przed mikrofonem. Typ programu, który prowadzisz, powinien określać typ mikrofonu, którego chcesz użyć. W tym artykule podsumowaliśmy listę najlepszych 360-stopniowych mikrofonów USB dla wszystkich twoich wymagań audio.

Więcej: 10 najlepszych wodoodpornych głośników bezprzewodowych zapewniających bezpieczeństwo dźwięku

5 najlepszych 360-stopniowych mikrofonów USB

Mikrofon konferencyjny USB Soundtech CM-1000 (zalecany)

Mikrofony USB 360 stopni

Mikrofon dookólny Soundtech CM-1000 USB łączy elegancki wygląd z 360-stopniowym przetwornikiem, zapewniając niezrównaną jakość dźwięku. CM-1000 idealnie nadaje się do wszystkich komputerów stacjonarnych i urządzeń przenośnych, takich jak wykłady i konferencje. Wbudowane funkcje redukcji szumów i eliminacji echa pomagają poprawić jakość dźwięku.

Mikrofony USB 360 stopni są wciąż na etapie niemowlęcym, ale Soundtech CM-1000 oferuje atrakcyjne funkcje, które zapewniają mu przewagę nad konkurencją. Mikrofon jest wyposażony we własną wyściełaną kieszeń, dzięki czemu można go łatwo nosić w kieszeni. Mniejszy niż dłoń, CM-1000 zapewnia wyjątkowy odbiór 360 stopni w celu pokrycia dużego obszaru. Do jego obsługi nie jest wymagany sterownik oprogramowania ani zewnętrzne źródło zasilania. Po prostu podłącz go do portu USB komputera i możesz zacząć.

  • Kup teraz w Amazon

Przegląd mikrofonu do nagrywania na pulpicie CAD U7 USB (sugerowany)

Cad_u7_360_degrees_usb_microphonesCAD Audio jest liderem w dziedzinie profesjonalnych mikrofonów, dostarczając innowacyjne rozwiązania wykonawcom od ponad 85 lat. CAD U7 z mikrofonem USB 360 stopni to idealne rozwiązanie stacjonarne do przechwytywania dźwięku i mowy z otoczenia na komputerach z systemem Windows i Mac. Ma elegancki i niski profil, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku domowego i biurowego. Możesz go używać do połączeń Skype i innych połączeń VoIP, a także do dyktowania notatek lub nagrywania spotkań.

Mikrofon CAD U7 jest wyposażony w kabel o długości 10 stóp i doskonale współpracuje ze wszystkimi wersjami systemu Windows. Wszechkierunkowy wzór biegunowy pozwala na pokrycie audio 360 stopni, podczas gdy mikrofon pojemnościowy czyni go bardzo czułym. Niezwykła jest także łatwość użytkowania. Wystarczy podłączyć do komputera i rozpocząć nagrywanie. Możesz nawet dodać dźwięk do prezentacji slajdów.

  • Kup teraz w Amazon

Przeczytaj także: 6 najlepszych mikrofonów dla Cortany

Blue Microphones Snowball Ice Condenser Mic

Blue_snowball_ice_360_degrees_usb_microphonesJeśli potrzebujesz mikrofonu USB 360 stopni, który może przechwytywać wysokiej jakości dźwięk do wokalu lub produkcji multimedialnej, możesz wypróbować Snowball. Dostępne w kolorze białym, czarnym, niebieskim, pomarańczowym i chromowanym mikrofony Snowball USB mają nie tylko dobrą reputację w produkcji dźwięku, ale także dbają o modę. Mikrofon Snowball Ice jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię Blue Condenser Capsule, aby zapewnić krystalicznie czysty dźwięk bezpośrednio na pulpicie. Łączność przez USB jest łatwa, a funkcje plug and play zapewniają, że nie jest wymagany żaden dodatkowy sprzęt.

Możesz zabrać ze sobą skraplacz Snowball Ice w dowolne miejsce i nagrywać nieskazitelny dźwięk ze wszystkich stron. Umożliwia prowadzenie VoIP i połączeń konferencyjnych bez utraty szczegółów, a nawet strumieniowe przesyłanie dźwięku na żywo w wysokiej jakości. Co więcej, daje możliwość elastycznego rejestrowania różnych projektów przy użyciu trzech ustawień odbierania: Omni, kardioidalnego i kardioidalnego z padem -10db. Kardioida wybiera dźwięk tylko z jednego kierunku, podczas gdy Omni i kardioida z ustawieniami pad -10db pozwalają wybrać dźwięk 360 stopni.

  • Kup teraz w Amazon

Mikrofon USB 2. generacji eBerry

eberry_2nd_gen_360_degrees_usb_microphonesMikrofon USB drugiej generacji eBerry oferuje ulepszenia w stosunku do swojego poprzednika w przystępnej cenie. Mikrofon zapewnia wyjątkową jakość dźwięku z dowolnym urządzeniem PC lub Mac obsługującym funkcję plug and play. Idealny do funkcji Skype, czatowania i nagrywania, mikrofon eBerry USB odfiltrowuje szumy tła, zapewniając wyraźny dźwięk dookólny 360 stopni.

Prostota użytkowania jest jedną z kluczowych zalet sprzedaży. Po prostu podłącz go do dowolnego urządzenia obsługującego plug and play, a usłyszysz głośno i wyraźnie. Mikrofon jest mały i przenośny oraz wyposażony w regulowany stojak zapewniający maksymalny komfort. Za jedyne 7 USD mikrofon drugiej generacji eBerry jest jednym z najtańszych mikrofonów USB 360 stopni na rynku.

  • Kup teraz w Amazon

Ancel Professional Złoty mikrofon USB 360 stopni

Ancel_360_degrees_usb_microphone

Ten bardzo czuły mikrofon USB firmy Ancel jest idealny do gier, Skype / VoIP i nagrywania dźwięku. Posiada opatentowany filtr audio, aby pozbyć się szumu tła i wbudowane chipy dekodera importu w celu dalszej redukcji szumów. Oświetlenie LED, regulacja głośności i wyciszanie należą do wielu atrakcyjnych funkcji tego mikrofonu.

Mikrofon zapewnia dookólny odbiór dźwięku o 360 stopni. Żadne dodatkowe oprogramowanie nie jest potrzebne — wystarczy podłączyć mikrofon za pomocą wtyczki USB i jesteś gotowy do pracy. Za jedyne 19 USD stacjonarny mikrofon USB Ancel jest również jednym z najtańszych mikrofonów USB 360 stopni na rynku.

  • Kup teraz w Amazon

Przeczytaj także: 7 najlepszych zestawów słuchawkowych do gier dla systemu Windows 10

Wniosek

Ponieważ mikrofony USB 360 stopni zyskują na popularności, coraz więcej graczy dołącza do branży i oczekujemy, że w przyszłości będzie ich więcej. Wybierając najlepszy 360-stopniowy mikrofon USB, ważne jest, aby wziąć pod uwagę jego funkcje, łatwość użycia, przenośność i cenę. Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi dotrzesz do wymarzonego mikrofonu USB 360 stopni. Skomentuj i udostępnij.

Link do głównej publikacji