5 najlepszych kopii zapasowych baterii UPS do kupienia

Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś awarii zasilania, gdy masz ograniczony projekt, wiesz, jak ważne jest trzymanie narzędzi zasilanych bateryjnie w domu. Przepięcia elektryczne, przerwy w dostawie prądu i przerwy w dostawie prądu mogą siać spustoszenie w elektronice, a ochrona przeciwprzepięciowa może chronić Twój sprzęt przed przepięciami, Kopie zapasowe baterii UPS przyda się.

UPS, który oznacza „bezprzerwowy zasilacz”, to urządzenie elektroniczne, które zapewnia zasilanie rezerwowe w przypadku awarii zasilania, kondycjonuje moc w momencie jej dostarczenia i chroni sprzęt przed skokami napięcia.

Są to aparaty, które zapewnią ci wystarczającą moc do nieprzerwanego ukończenia projektów, a jednocześnie ochronią Twój sprzęt przed skokiem mocy. Bez ochrony UPS istnieje ryzyko, że komputer lub jakiekolwiek inne urządzenie elektroniczne, które podłącza się do ściany, może stać się bezużyteczne przez pojedynczy skok napięcia. Aby zminimalizować ryzyko związane z zasysaniem, zakup zasilacza UPS jest czymś, co należy poważnie rozważyć. Na rynku istnieją różne rodzaje kopii zapasowych baterii UPS. Aby ułatwić wybór właściwego, zsyntetyzowaliśmy wiele opcji, aby zapewnić Ci tylko 5 najlepszych kopii zapasowych baterii UPS.

Przeczytaj także: Jak dodać opcję planu zasilania przełącznika na pulpicie w systemie Windows 10

5 najlepszych kopii zapasowych baterii UPS

CyberPower 1350 VA (CP1350AVRLCD)

Kopie zapasowe baterii UPS

The CyberPower 1350 jest okrzyknięty jedną z najlepszych kopii zapasowych baterii UPS ze względu na jego długą żywotność i stosunek ceny do wydajności. Ten zasilacz UPS o mocy 810 W / 1350 VA ma mały wyświetlacz LCD, który daje wizualne wskazówki w odniesieniu do pojemności obciążenia, ładowania baterii, stanu urządzenia, a także rejestruje wszelkie problemy lub usterki w systemie.

Jego konstrukcja nie jest nieporęczna, ale wystarczająco wąska, aby zmieściła się pod biurkiem i jest dobrze zaprojektowana do stanowisk komputerowych i konfiguracji kina domowego. Zasilacz UPS CyberPower 1350 wykorzystuje symulowaną moc wyjściową fali sinusoidalnej w celu zapewnienia rozszerzonego podtrzymania bateryjnego i ochrony przeciwprzepięciowej dla wszystkich podłączonych urządzeń.

CyberPower 1350 wykorzystuje AVR (automatyczną regulację napięcia), aby naprawić niewielkie wahania mocy bez przełączania na moc baterii, co ostatecznie pomaga przedłużyć żywotność baterii. Gdy nastąpi skok napięcia prądu zmiennego, UPS przekierowuje nadmiar napięcia ze wszystkich podłączonych urządzeń, aby zapobiec uszkodzeniom.

Firma uzasadnia to roszczenie, zobowiązując się do udzielenia gwarancji 500 000 USD na podłączony sprzęt i 3 lata gwarancji. To urządzenie UPS chroni wszystkie urządzenia elektroniczne przed wszelkimi skokami napięcia, w tym skokami napięcia przesyłanymi przez linie Ethernet, koncentryczne i telefoniczne przed uszkodzeniem elektroniki.

Przeczytaj także: Jak naprawić zużycie baterii w rocznicowej aktualizacji systemu Windows 10

Kup od Amazon — 150,55 USD

APC Smart-UPS 1500

Kopie zapasowe baterii UPS - APC smart

Firma APC zyskała dobrą reputację na rynku UPS i ich APS Smart 1500 jest topowym zasilaczem UPS i produktem wybranym przez wielu. Smart-UPS 1500 występuje w dwóch wersjach; drogi i mocniejszy SMT 1500 oraz zapakowany i przyjazny dla użytkownika SMC 1500. Główną różnicą między nimi jest to, że SMT 1500 ma większą pojemność baterii, która utrzyma bieg twojego sprzętu wystarczająco długo po zaniku zasilania. SMC 1500 handluje wydajnością baterii lepszym wyświetlaczem LCD, chociaż jego bateria jest wystarczająco mocna dla przeciętnego użytkownika.

Poza tym jednostki 900 W / 1500 VA mają podobne specyfikacje. Obie zawierają 8 akumulatorów i są wyposażone w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, które chronią elektronikę przed uszkodzeniem w przypadku przepięcia lub awarii zasilania. Z przodu znajduje się również wyświetlacz LCD, za pomocą którego można sprawdzić stan systemu i stan baterii. Jedynym minusem Smart 1500 jest brak ochrony danych dla telefonu, kabla koncentrycznego lub Ethernetu. Otrzymujesz jednak 2-letnią gwarancję i jesteś objęty hojną gwarancją firmy APC na podłączenie urządzeń w wysokości 150 000 USD.

Kup od Amazon SMC 1500 — 355 USD

Kup od Amazon SMT 1500-438.22

APC Smart-UPS 750 VA

ups_battery_backups_apc_750Jeśli szukasz wysokowydajnego zasilacza UPS, który może wykonać kopię zapasową nawet urządzeń w punkcie sprzedaży (POS), to APC Smart-UPS 750 VA zrobi ci dobrze. To urządzenie o mocy 750 VA ma 6 gniazd, z których wszystkie są zasilane bateryjnie i chronione przed przepięciami, zapewniając wszystkim podłączonym urządzeniom najlepszą ochronę przed nagłymi wahaniami prądu. Baterie są w pełni wymienialne, dzięki czemu można wykonać modernizację lub wymianę, która skraca czas naprawy.

Smart-UPS 750 VA wykorzystuje technologię czystej fali sinusoidalnej, która symuluje moc użyteczną w celu zapewnienia najwyższego stopnia kompatybilności, a także ma technologię AVR. Ma również intuicyjny interfejs LCD, który może wyświetlać informacje w wielu językach. Podczas użytkowania włączany jest tryb zielony, który pozwala ominąć nieużywane komponenty elektryczne, zapewniając w ten sposób wysoką wydajność pracy bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

Kup od Amazon — 334,59 $

APC BE750G Back-UPS 750 VA

ups_battery_backups_apc_ BE750GThe APC BE750G zapewnia zasilanie zapasowe w przypadku awarii zasilania, zapewniając jednocześnie ochronę wszystkich danych i podłączonych urządzeń. Dołączone oprogramowanie PowerChute zapewnia narzędzia do monitorowania energii, opcje zarządzania energią i bezpieczne wyłączenie systemu.

W przeciwieństwie do innych systemów UPS wyposażonych w 6-8 gniazd, APC BE750G posiada 10 gniazdek z ochroną przeciwprzepięciową, z których 5 służy do tworzenia kopii zapasowych baterii. Zasilacz UPS o mocy 450 W / 750 VA jest również wyposażony w ochronę wideo i linii danych dla telefonu, kabla koncentrycznego lub sieci Ethernet. Oprócz zużycia mniejszej ilości energii podczas normalnej pracy, APC BE750G został zaprojektowany do automatycznego wyłączania nieużywanych urządzeń w celu dalszego oszczędzania energii.

Kup od Amazon — 82,99 USD

Tripp Lite SMART 1500LCDT 1500 VA

ups_battery_backups_tripp_liteUPS Tripp Lite Smart 900Watts to wysokowydajny zasilacz awaryjny UPS, którego nominalne napięcie wejściowe wynosi 120 V. Ta linia interaktywnego zasilacza UPS ma 10 gniazd, port USB, ekran LCD i ochronę przeciwprzepięciową AVR $, która chroni Twój sprzęt przed uszkodzeniem, przestojem i utratą danych. AVR koryguje spadki mocy i przepięcia, podczas gdy podtrzymanie bateryjne podtrzymuje podłączone urządzenia podczas awarii.

Ochrona linii danych blokuje szkodliwe napięcia przejściowe w sieci Ethernet, telefonie lub liniach koncentrycznych przed uszkodzeniem sprzętu. Gwarantowana ochrona jest wzmocniona przez ubezpieczenie sprzętu na kwotę 250 000 USD i 3-letnią gwarancję.

Kup od Amazon — 149,80 USD

Wniosek

Rynek zasilaczy UPS jest bardzo zróżnicowany i pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić przed zakupem zasilacza, jest określenie wymagań dotyczących zasilania. Są niskiej klasy zasilacze UPS zdolne do zasilania komputera stacjonarnego przez około 10 minut po zaniku zasilania aż do wysokowydajnych zasilaczy UPS rozmieszczonych w centrach danych, zdolnych do utrzymania banku w czasie burzy.

Dlatego spodziewaj się, że cena będzie się wahać od kilkuset dolarów do więcej, niż możesz sobie pozwolić. Ale jeśli istotą zasilacza UPS jest biuro lub rozrywka domowa, omówione powyżej kopie zapasowe zasilania UPS powinny wykonać zadanie łatwo i wydajnie.

Powiązane historie, które musisz sprawdzić

  • Jak naprawić zużycie baterii w telefonie Nokia 1520
  • Jak naprawić problem rozładowania baterii urządzenia Surface Pro 3 bez wybierania baterii zastępczej
  • Najlepsze aplikacje oszczędzające baterię z systemem Windows Phone
  • Jak naprawić brakującą ikonę baterii w systemie Windows 10
Link do głównej publikacji