5 najlepszych baterii zapasowych na PC

Przerwy w zasilaniu są bardzo niebezpieczne dla twojego komputera. Mogą powodować różne problemy sprzętowe, które w najgorszym przypadku mogą zmusić Cię do wymiany uszkodzonego sprzętu. Najlepszym sposobem ochrony komputera przed wahaniami napięcia i zanikami zasilania jest użycie zapasowej baterii.

W zależności od rozmiaru zapasowej baterii mogą zasilać komputer przez kilka minut do kilku godzin. Baterie zapasowe pomagają też zrelaksować się, gdy na zewnątrz jest burza, która może przerwać zasilanie i usunąć niezapisaną pracę.

Oto najlepsze baterie zapasowe do komputerów z systemem Windows

Bateria zapasowa APC BE350G

Bateria zapasowa BE350G

Ta zapasowa bateria Schneider Electric zapewnia gwarantowaną moc dla komputerów stacjonarnych podczas awarii zasilania, a także może chronić Twój sprzęt przed wahaniami zasilania, takimi jak skoki spowodowane burzami, wyładowaniami atmosferycznymi, przeciążeniami obwodów, cyklami zasilania itp. Urządzenie jest dostarczane z trzyletnim okresem gwarancja i polityka ochrony sprzętu w wysokości 75 000 USD.

Po zaniku zasilania zapasowa bateria APC zapewnia łączność i dostępność zarówno osobiście, jak i profesjonalnie. Okresowy autotest akumulatora zapewnia wczesne wykrycie akumulatora, który należy wymienić. Akumulator zapasowy oferuje 6 łącznych gniazd — 3 zapasowe akumulatory, 3 gniazda tylko z ochroną przeciwprzepięciową. Oznacza to, że możesz podłączyć inne cenne urządzenia elektroniczne, takie jak bezprzewodowe urządzenia sieciowe, konsole do gier, systemy bezpieczeństwa i inne.

Ta bateria zapasowa występuje w pięciu modelach (BE350G, BE425M, BE550G, BE650G1 lub BE750G), a cena tych modeli wynosi od 42,99 USD do 82,99 USD. Możesz je kupić w Amazon.

Kopia zapasowa baterii komputera Tripp Lite 600VA

Tripp Lite 600VA Desktop Battery BackUp

Ta zapasowa bateria komputera zapobiega uszkodzeniom komputera, utracie danych i problemom z wydajnością z powodu problemów z zasilaniem. Jest wyposażony w 8 gniazd (4 obsługiwane przez UPS, 4 tylko przeciwprzepięciowe) i jedno-liniową ochronę przeciwprzepięciową tel / DSL. Urządzenie zapewnia niezawodne podtrzymanie bateryjne, dzięki czemu podstawowy komputer stacjonarny może działać nawet przez 17 minut podczas awarii zasilania.

Tripp Lite 600VA oferuje również bezpłatne oprogramowanie PowerAlert, które powiadamia o nienadzorowanym wyłączeniu komputera i zapisaniu plików. Urządzenie jest objęte 3-letnią gwarancją i ubezpieczeniem podłączonego sprzętu o wartości 100 000 USD.

Akumulator zapasowy Tripp Lite 600VA można kupić w sklepie Amazon za 62,49 USD.

Akumulator zapasowy BE850M2

Akumulator zapasowy APC BE850M2

Jeśli potrzebujesz wydajnej baterii zapasowej, BE850M2 jest właściwym wyborem dla Ciebie. Dzięki mocy 850 VA może on zasilać komputer przez prawie godzinę, a sprzęt sieci bezprzewodowej przez 2 do 6 godzin po bezpiecznym wyłączeniu komputera.

Dogodnie zlokalizowane porty USB pozwalają również ładować urządzenia mobilne podczas przerw w dostawie prądu. Dzięki wymiarom 5,47 x 12,87 x 4,13 cala to urządzenie nie zajmuje zbyt wiele miejsca na biurku.

Ponadto BE850M2 chroni urządzenia przed skokami napięcia i wyładowaniami atmosferycznymi. Gdy dojdzie do zaniku zasilania, APC BE850M2 będzie nadal zasilał krytyczne urządzenia, umożliwiając utrzymanie połączenia z Internetem i bezpieczne wyłączenie sprzętu.

Możesz kupić zapasową baterię BE850M2 za 99,99 USD od Amazon.

CyberPower EC850LCD Ecologic

CyberPower EC850LCD podtrzymanie bateryjne

Dzięki zasilaniu bateryjnemu CyberPower EC850LCD komputer jest zabezpieczony przed awariami, przerwami w dostawie prądu, skokami napięcia, skokami, zwisami i innymi nieprawidłowościami w zasilaniu. EC850LCD z 12 gniazdami, 6 gniazdami z podtrzymaniem bateryjnym i gniazdami z ochroną przeciwprzepięciową, 6 gniazd z ochroną przeciwprzepięciową, z których 3 są sterowane w trybie ECO, umożliwia podłączenie i ochronę wszystkich ważnych urządzeń.

Gdy zapasowa bateria wykryje, że komputer jest wyłączony lub znajduje się w trybie uśpienia, urządzenia peryferyjne podłączone do trybu ECO i gniazda zabezpieczone przed przepięciami zostaną automatycznie wyłączone. W ten sposób zmniejsza się zużycie energii i koszty energii.

EC850LCD jest idealny do komputerów domowych i małych biur. Przy zakupie tej kopii zapasowej baterii oferowana jest 3-letnia ograniczona gwarancja i gwarancja na 100 000 USD na podłączony sprzęt.

Możesz kupić EC850LCD za 72,01 USD w Amazon.

CyberPower CP750LCD

CyberPower CP750LCD podtrzymanie bateryjne

Jeśli szukasz kopii zapasowej baterii komputera, która oferuje szczegółowe informacje o pozostałej baterii, możesz bezpiecznie kupić CyberPower CP750LCD. Interaktywny wyświetlacz LCD zapewnia czas pracy w minutach, stan baterii, poziom obciążenia i inne informacje o stanie.

Urządzenie oferuje 8 połączeń wyjściowych: 4 gniazda zapasowe baterii i gniazda przeciwprzepięciowe oraz 4 gniazda przeciwprzepięciowe. Kompaktowa konstrukcja pozwala na umieszczenie w poziomie lub w pionie.

Ta zapasowa bateria jest objęta 3-letnią gwarancją i gwarancją 150 000 USD na podłączony sprzęt. Oprogramowanie PowerPanel Personal Edition jest dostępne do bezpłatnego pobrania i oferuje przyjazny interfejs użytkownika do kontrolowania i monitorowania zapasowego systemu akumulatorowego. To oprogramowanie zawiera zaawansowane funkcje, takie jak zarządzanie środowiskiem wykonawczym, autotestowanie, rejestrowanie zdarzeń i inne.

Możesz kupić CP750LCD za 76,95 $ od Amazon.

Link do głównej publikacji