5 najlepszych aplikacji z wiadomościami dla systemu Windows 10

Przy tak wielu wydarzeniach w świecie technologii, polityki i nie wspominając o niekończącym się dramacie celebrytów, niezawodna aplikacja Windows 10 jest obowiązkowa na twoim komputerze. Dawno minęły czasy, kiedy ludzie odwiedzali sklepy sprzedawcy, udając, że kupują gazetę, tylko po to, aby rzucić okiem na nagłówki wiadomości. Obecnie istnieje poważana kolekcja aplikacji z wiadomościami dla systemu Windows 10, które dostarczają wiadomości, zanim dotrą do prasy.

Te aplikacje informacyjne można połączyć z czytnikiem wiadomości, który pobiera wiadomości z różnych źródeł lub dedykowanym dla jednej agencji prasowej. Niektóre aplikacje są ukierunkowane na określoną niszę, np. Sport, podczas gdy inne opisują każdą historię, która znalazła się w nagłówkach od polityki po sport, popkulturę i medycynę. Niektóre z tych tytułów są bardzo znane i możesz o nich słyszeć, podczas gdy inne są bardzo nowe, ale zdasz sobie sprawę, że mają one wiele do zaoferowania. W tym podsumowaniu wymienimy tylko aplikacje informacyjne dostępne w sklepie Windows 10.

Powiązane: 5 Najlepsze aplikacje czytnika RSS Windows 8, Windows 10

Top 5 najlepszych aplikacji Windows 10 News

NewsFlow

best_news_apps_newsflow

Istnieje wiele aplikacji z wiadomościami dla systemu Windows 10 i Windows Mobile, ale żadna nie wyprzedza NewsFlow. Aplikacja jest nowym graczem w grze i ma piękny interfejs użytkownika, jakiego nie widziałeś wcześniej w czytnikach RSS. NewsFlow ściśle przestrzega wszystkich wskazówek interfejsu użytkownika systemu Windows 10, które częściowo wyjaśniają, dlaczego ma tak czysty i naprawdę ładny interfejs użytkownika. Ale sekret nie tkwi w interfejsie użytkownika, ale w tym, co aplikacja przynosi na stół.

NewsFlow oferuje mnóstwo funkcji, których celem jest zapewnienie użytkownikom niezrównanych wrażeń. Wszystkie wiadomości z Twojej ulubionej strony internetowej znajdują się w jednym centralnym miejscu, dzięki czemu nie musisz przeglądać Internetu w poszukiwaniu dodatkowych informacji. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych funkcji, które znajdziesz w tej aplikacji.

  • Ulubione i czytaj później listy
  • Orientacje portretowe i krajobrazowe
  • Kafelek na żywo z najnowszymi wiadomościami
  • Powiadomienia o wszystkich najważniejszych wiadomościach
  • Przechowywanie wiadomości offline
  • Obsługa kanałów RSS, RDF i ATOM
  • Autonomiczny silnik synchronizacji kanałów

Co więcej, NewsFlow jest jedną z niewielu aplikacji informacyjnych, które nie są uwzględnione w reklamach aplikacji. Aplikacja jest w 100% darmowa i jest dostępna w sklepie Windows.

Uzyskaj NewsFlow

Wiadomości o odkryciach

najlepsze aplikacje informacyjne, Discovery News

Discovery News to solidne źródło informacji w świecie nauki i technologii. Jak sama nazwa wskazuje, Discovery News jest produktem Discovery Channel i został specjalnie zaprojektowany, aby rozwikłać tajemnice naukowe i dostarczyć odpowiedzi na wyciągnięcie ręki. Interfejs jest oszałamiający, ale bardzo pouczający. Strona główna jest podzielona między najnowsze opowiadania i różne kanały informacyjne.

Wiadomości i filmy wideo są dodawane regularnie. Niezliczone filmy są dodawane codziennie, a Ty również dostajesz awarie każdego dnia od gospodarzy, takich jak Anthony Carboni. Oprócz filmów możesz przesuwać po dużym katalogu galerii zdjęć HD. Dostajesz także dawkę szalonych faktów, których nigdzie indziej nie znajdziesz.

Pobierz Discovery News

Wiadomości MSN

best_news_apps_msn_news

MSN News to oficjalna aplikacja stworzona przez Microsoft Inc., która dostarcza wyselekcjonowane wiadomości z wielu źródeł i dostosowuje je do Twoich zainteresowań. Aplikacja ma przejrzysty interfejs i słynie z dostarczania wiadomości, sportu i pogody bezpośrednio na pulpit. Oszałamiający interfejs ma obsługę kafelków na żywo, która dostarcza bieżące nagłówki dnia, zbierając informacje ze źródeł globalnych.

MSN News ma układ, który pozwala szybko dotykać interesujących Cię wiadomości. Wszystkie kategorie wiadomości są wyświetlane u góry ekranu za pomocą przycisków menu po lewej stronie. Microsoft umożliwia edycję kategorii, aby ukryć te, które Cię nie interesują. Pasek menu pomaga nawigować do interesujących Cię tematów, a także ma opcję przesyłania opinii do firmy Microsoft. Możesz użyć klawisza strzałki, aby poruszać się między artykułami, a przycisku akcji, aby udostępnić dowolny artykuł w sieciach społecznościowych.

Przeczytaj także: MSN News App otrzymuje poważne ulepszenia w systemie Windows 10 

Pobierz MSN News

Wiadomości CBS

Najlepsze aplikacje informacyjne-CNS News

CBS News to darmowa uniwersalna aplikacja dostępna zarówno na Windows Mobile, jak i Windows 10. Aplikacja CBS News dostarcza filmy na żądanie z nagradzanego programu informacyjnego firmy, w tym CBS This Morning, CBS Evening News, a także CBSN — 24/7 cyfrowa sieć strumieniowa z wiadomości CBS.

Aplikacja CBS News obejmuje wiele kategorii wiadomości, w tym wiadomości z USA, wiadomości ze świata, rozrywkę, zdrowie, technologię, naukę, politykę i wiele innych. Aplikacja zapewnia także pokazy wiadomości na żywo, takie jak Face the Nation i 60 minut. Możesz także dodać zakładkę lub udostępnić interesujące historie za pośrednictwem menu hamburgera.

USA dziś

best_news_apps_usatoday

USA Today to popularna aplikacja informacyjna, która przynosi to, czego można się spodziewać w gazecie na komputerze z systemem Windows 10 i urządzeniach mobilnych. Aplikacja obejmuje codzienne wiadomości z różnych kategorii, w tym polityki, technologii, podróży, pieniędzy, stylu życia i innych. Kliknięcie każdej kategorii spowoduje otwarcie bardziej wyrafinowanych podkategorii, na przykład w sporcie znajdziesz NFL, NCAA, NBA i inne ligi sportowe.

Aplikacja USA Today ma intuicyjny interfejs, a układ składa się z menu hamburgera zagnieżdżonego w lewym górnym rogu. Kliknięcie menu hamburgera otwiera wiele opcji do wyboru. Możesz udostępniać historie, oznaczać je jako ulubione lub zapisać do późniejszego przeczytania. Aplikacja pozwala także na używanie słów kluczowych do wyszukiwania określonych wiadomości. Dzisiaj USA to bezkompromisowa aplikacja, która przynosi najważniejsze wiadomości i trendy na Twój komputer z systemem Windows 10.

Pobierz USA dzisiaj

Wniosek

Świat ewoluował tak bardzo, że prawie wszystko, co robiono ręcznie, ma platformę cyfrową, która upraszcza sposób wykonywania zadań. Powyższa lista zawiera tylko najlepsze aplikacje i nie jest wyczerpująca. Inne najważniejsze aplikacje informacyjne, które powinieneś również sprawdzić, to ESPN Sports, READIY, Redditting, News Republic, CNN i Flipboard. Jeśli masz ulubioną aplikację z wiadomościami, która Twoim zdaniem zasługuje na miejsce na liście, możesz ją odrzucić.

Link do głównej publikacji