Oto najlepsze aplikacje HoloLens dostępne w sklepie Microsoft Store

Microsoft HoloLens to pierwszy samodzielny, holograficzny komputer, który umożliwia pełną interakcję z treściami cyfrowymi i hologramami. Ten zestaw słuchawkowy VR to bardzo wydajne urządzenie z systemem Windows 10, które otworzyło drogę technologii nowej generacji.

Istnieją już dziesiątki aplikacji kompatybilnych z HoloLens. W tym artykule wymienimy najlepsze z nich. Nie zapomnij pilnować Sklepu Windows, ponieważ wkrótce pojawi się więcej aplikacji, ponieważ HoloLens staje się coraz bardziej popularny.

Najlepsze aplikacje HoloLens

1

HoloTour

Aplikacja HoloTour HoloLens
HoloTour pozwala odkrywać piękno i historię starego Rzymu lub odkrywać ukryte sekrety Machu Picchu. Dzięki unikalnej kombinacji 360-stopniowego wideo, dźwięku przestrzennego i holograficznej scenerii uwierzysz, że naprawdę tam jesteś. Dzięki HoloTour możesz odwiedzić największe miasta na świecie.

Melissa, twój osobisty przewodnik, zapewnia świeże spojrzenie na otoczenie oraz interesujące informacje. Pomoże Ci poznać ciekawe fakty i odkryć bogate spostrzeżenia historyczne. Możesz użyć wzroku, gestu i głosu, aby w naturalny sposób wchodzić w interakcje z otaczającym Cię światem.

Możesz pobrać HoloTour za darmo ze Sklepu Windows.

2)

Skype dla HoloLens

Skype dla HoloLens

Weź Skype doświadczenie na nowy poziom dzięki HoloLens. Wy, przyjaciele, możecie zobaczyć to, co widzicie, i umieścić hologramy w swoim świecie. Łatwiej niż kiedykolwiek współpracować z innymi i podejmować bardziej efektywne decyzje: wystarczy użyć Skype do rysowania i umieszczania obrazów w świecie znajomych.

Funkcje Skype for HoloLens:

 • Mapowanie przestrzenne w czasie rzeczywistym.
 • Dźwięk przestrzenny: głosy dochodzą z okna okna czatu, gdziekolwiek się znajdują, nawet jeśli są niewidoczne.
 • Śledzenie ręki: używaj naturalnych ruchów rąk w swojej aplikacji, takich jak rysowanie lub umieszczanie obiektów w prawdziwym życiu.

Możesz pobrać Skype dla HoloLens ze Sklepu Windows.

 • 3)

  SERCE WIDZENIA

  Aplikacja INSIGHT HEART HoloLens

  Jeśli fascynuje Cię ludzkie ciało, zalecamy wypróbowanie tej aplikacji. SERCE WIDZENIA to pierwsza aplikacja z planowanej serii dla edukacji medycznej przyszłości.

  Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja poprowadzi Cię przez funkcje serca. Możesz aktywnie uczestniczyć w procesie uczenia się i kontrolować serce za pomocą gestów lub głosu. Możesz powiększać, obracać i skalować hologram serca o wysokiej rozdzielczości.

  INSIGHT HEART pokazuje także imponujące efekty wizualne zawału mięśnia sercowego, nadciśnienia tętniczego i migotania przedsionków. Wszystkie te bardzo szczegółowe elementy wizualne zapewniają lepszą naukę.

  Możesz pobrać INSIGHT HEART za darmo ze Sklepu Windows.

  4

  HoloBeam Tech

  Aplikacja HoloBeam Tech HoloLens

  Sci-Fi jest bardziej realistyczny niż kiedykolwiek dzięki HoloBeam Tech. Valorem, firmie stojącej za tą imponującą aplikacją, udało się stworzyć innowacyjną technologię teleobecności, która na pewno Cię zadziwi.

  Ta holograficzna technologia strumieniowania uchwyciła wizerunek osoby używającej kamery stereoskopowej jako danych chmury punktów 3D. Dane chmury punktów są następnie przesyłane strumieniowo przez Internet. Microsoft HoloLens dekoduje i renderuje strumień holograficzny, zapewniając dobrą reprezentację wizerunku nadawcy.

  Chociaż ta wersja demonstracyjna może wydawać się nieco trudna dla niektórych użytkowników, jesteśmy pewni, że Valorem poprawi jakość obrazu HoloBeam Tech w przyszłości.

  W międzyczasie możesz pobrać aplikację za darmo ze Sklepu Windows i wypróbować ją.

  • 5

   HoloStudy Demo

   HoloStudy Demo Aplikacja HoloLens

   HoloLens z pewnością będzie jednym z najpopularniejszych programów wspomagających naukę w przyszłości. To urządzenie ma ogromny potencjał edukacyjny i jesteśmy pewni, że więcej firm będzie z niego korzystać w przyszłości.

   HoloStudy Demo Oferty to seria lekcji geologii, fizyki, chemii i biologii. Możesz wyruszyć w niesamowitą podróż z wirtualnymi profesorami, aby lepiej zrozumieć złożoność nauki. Chociaż jest to tylko wersja demo aplikacji, jakość informacji i sposób prezentacji sprawią, że zakochasz się w tym ap.

   Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o HoloStudy Demo, możesz sprawdzić oficjalną stronę aplikacji. Możesz pobrać go za darmo ze Sklepu Windows.

   6

   Kraina dinozaurów

   Aplikacja Land of Dinosaurs HoloLens

   Fani Jurassic Park z pewnością pokochają tę aplikację HoloLens. Kraina dinozaurów jest właściwie portalem, który pozwala użytkownikom wejść w wypaczenie czasu sprzed 65 milionów lat, kiedy dinozaury rządziły Ziemią. Poznasz dzikiego Titanosaurusa, największego dinozaura, jaki kiedykolwiek żył, a także inne imponujące stworzenia.

   Aplikacja Kraina dinozaurów jest idealna dla muzeów, szkół lub innych instytucji edukacyjnych lub zwykłych fanów dinozaurów. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź wideo poniżej:

   Możesz pobrać aplikację za darmo ze sklepu Microsoft Store. Jesteśmy już zazdrośni o edukację, którą dzieci będą miały w przyszłości.

   7

   HoloFlight

   Aplikacja HoloFlight HoloLens
   HoloFlight to kolejna interesująca aplikacja HoloLens od Valorem. Pozwala użytkownikom wizualizować rzeczywiste dane lotu w 3D jako hologramy. Możesz spacerować i eksplorować różne części wizualizowanej przestrzeni powietrznej, a także powiększać, aby zobaczyć określone szczegóły, w tym punkt widzenia wieży kontrolnej.

   Aplikacja oferuje również samouczek wprowadzający po pierwszym uruchomieniu. Możesz otworzyć samouczek w dowolnym momencie, mówiąc „Pokaż samouczek”.

   HoloFlight jest dostępny za darmo w Windows Store. Aplikacja jest wciąż wersją demo, ale Valorem obiecuje, że nastąpi poprawa.

   • 8

    Paprochy

    Fragmenty Gra HoloLens

    Ta holograficzna gra udowadnia, że ​​HoloLens jest również potężnym narzędziem do gier. Wcielisz się w rolę detektywa obdarzonego wyjątkową umiejętnością badania przestępstw na podstawie wspomnień.

    Będziesz badać holograficzne miejsca zbrodni i zbierać wskazówki wtopione w rzeczywistość. Użyj rozumu i czujności, by rozwiązać zbrodnie i sprawić, by sprawcy zapłacili za swoje czyny.

    Fragmenty można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows.

    9

    TV Online Univ

    TV Online Univ

    Jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja wieloplatformowa, której można używać do oglądania telewizji. Tak, dobrze to przeczytałeś. Możesz teraz oglądać telewizję za pomocą zestawu słuchawkowego HoloLens. Nie było to nawet możliwe, kiedy Microsoft po raz pierwszy uruchomił urządzenie.

    Ponadto TV Online Univ jest zgodny z komputerem z systemem Windows 8.1 i Windows 10, telefonem z systemem Windows i konsolą Xbox One. Obsługuje również Continuum.

    Aplikacja zawiera także kafelek Live Tile, który zapewnia więcej informacji na temat liczby kanałów i nadchodzących wydarzeń. Istnieje również przewodnik po programach, dzięki któremu możesz nie przegapić ulubionych butów telewizyjnych.

    Inne interesujące funkcje obejmują:

    • Obsługa obrazu w obrazie — oznacza to, że możesz oglądać dwa kanały jednocześnie
    • Obsługa DLNA / Miracast Send
    • Pełna obsługa Cortana i OneDrive
    • Możesz także nagrywać treści na żywo, aby obejrzeć je później, jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu.

    Pobierz TV Online Univ

    • 10

     Sport na żywo i telewizja

     Sport na żywo i telewizja

     Mówiąc o oglądaniu telewizji na HoloLens, oto kolejna interesująca aplikacja, której możesz użyć do tego. Live Sports and TV daje dostęp do tysięcy kanałów na żywo.

     Jesteśmy pewni, że znajdziesz to, czego szukasz. Niezależnie od tego, czy szukasz niezawodnego kanału z wiadomościami, sportem lub filmami, Live Sports i TV to gwarancja.

     Ta aplikacja jest w rzeczywistości aplikacją napędzaną przez społeczność. Istnieje duża społeczność użytkowników, która stale gromadzi część zawartości. Po prostu wyszukaj konkretny kanał i powinieneś go znaleźć.

     Pobierz Live Sports i TV dla HoloLens

     11

     Robo Raid

     Hololens Robo Raid Game

     Czy Space Invaders dzwoni za ciebie dzwonkiem? Jeśli tak, to z przyjemnością dowiesz się, że istnieje nowoczesna wersja VR tej gry — no cóż.

     To jest nazwane Robo Raid. W tę grę nie są zaangażowane kurczaki kosmiczne, ale zasada pozostaje ta sama. Jako gracz musisz strzelać i niszczyć fale robotów, które nieustannie atakują cię wiązkami laserowymi.

     Jesteśmy pewni, że ta strzelanka z perspektywy pierwszej osoby zrobi na Tobie wrażenie. Okrutni najeźdźcy robotów przebijają się przez ściany, próbując cię zastrzelić. Nie siedź spokojnie, inaczej umrzesz. Musisz poruszać się ciągle, aby uniknąć ostrzału wroga.

     Możesz użyć wzroku, gestu i głosu, aby zaatakować i zniszczyć roboty.

     Pobierz Robo Raid

     • 12

      Moje notatki

      My Notes hololens

      Moje notatki są teraz dostępne w HoloLens. Jest to chyba najlepsza aplikacja do robienia notatek dla HoloLens. Obsługuje szereg przydatnych funkcji, które pomagają utrzymać porządek.

      Możesz go używać do tworzenia list zadań, list zakupów, zapisywania szczegółów zdarzeń i nie tylko. Najlepsze jest to, że możesz następnie zsynchronizować notatkę z OneDrive. Jeśli więc zapisałeś ważne przypomnienie za pomocą urządzenia HoloLens, możesz uzyskać do niego dostęp i edytować je z poziomu komputera.

      Pobierz Moje notatki

      • 13

       Inne ciekawe aplikacje HoloLens

       W chwili pisania w sklepie Microsoft Store dostępnych jest prawie 500 aplikacji HoloLens. Oczywiście nie możemy omówić ich wszystkich w tym przewodniku. Warto zwrócić uwagę na wiele ciekawych aplikacji. Oprócz wymienionych powyżej aplikacji mogą Cię również zainteresować:

       • Aircraft Explorer: Poznaj siedem najpopularniejszych samolotów komercyjnych.
       • HoloAnatomia: Zwiedzanie kursu Case Western Reserve University i Cleveland Clinic HoloAnatomy.
       • 3dDraw dla HoloLens: Rysuj ręką w 3D, a następnie chodź po tym, co stworzyłeś. Mówiąc o rysowaniu 3D, istnieje inna podobna aplikacja, którą możesz wypróbować. Nazywa się HoloBrush.
       • Czerwona pigułka: Pozwala zobaczyć kod za „prawdziwym” światem.
       • Holo Real Estate: Ta aplikacja umożliwia przeglądanie nieruchomości bez konieczności bycia tam. Zasadniczo aplikacja umożliwia wirtualną wycieczkę po domu / biurze, który chcesz wynająć lub kupić. Możesz nawet przeprowadzić rzeczywisty spacer po domu za pomocą długiego menu i poleceń głosowych.
       • Sortuj moje rzeczy! Za pomocą tej aplikacji możesz szybko tworzyć zapasy wszystkich posiadanych rzeczy. Możesz nazwać odpowiednie przedmioty, umieścić je w określonej kategorii, dodać metkę, a nawet jej zdjęcie. Możesz także dodać krótki opis, a następnie wyeksportować listę do mediów społecznościowych lub innych aplikacji.
       • HoloBlocks to kolejna fajna aplikacja do wypróbowania. Możesz budować skomplikowane struktury za pomocą bloków HoloLens, a następnie powalać je dla zabawy.

       Jak widać, wszechświat aplikacji HoloLens jest dość spektakularny, chociaż HoloLens jest stosunkowo nowym urządzeniem. Biorąc pod uwagę jego imponujące możliwości, jesteśmy pewni, że w najbliższej przyszłości coraz więcej programistów zwróci uwagę na HoloLens.

       Jeśli natrafiłeś na inne ciekawe aplikacje HoloLens, skorzystaj z poniższej sekcji komentarzy, aby powiedzieć nam więcej o swoich wrażeniach.

Link do głównej publikacji