5 najlepszych aplikacji do odczytu mangi w systemie Windows 10

Jeśli kochasz mangę i technologię, możesz teraz połączyć te dwa swoje hobby. Możesz czytać i organizować swoje ulubione czasopisma manga na komputerze z systemem Windows 10 za pomocą dedykowanych aplikacji do czytania mangi.

W Sklepie Windows jest ponad 80 aplikacji manga, a wybór odpowiedniej aplikacji nie jest łatwym zadaniem. Oczywiście możesz użyć starego, dobrego procesu prób i błędów i przetestować wszystkie aplikacje ze Sklepu, ale stracisz cenny czas. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze aplikacje czytnika mangi dla systemu Windows 10, sprawdź naszą listę nominowanych.

Najlepsze aplikacje do czytania mangi na Windows 10

Manga Blaze

Manga Blaze Windows 10 czytnik mangi
Manga Blaze to najpopularniejsza aplikacja do czytania mangi Windows 10 w Sklepie Windows i nie bez powodu. Ta aplikacja jest niezawodna, szybka i ma na nią wpływ bardzo niewiele problemów. Manga Blaze pozwala czytać, organizować i śledzić swoje ulubione tytuły manga. Szereg przydatnych funkcji pozwala na śledzenie postępów, szybkie wznawianie czytania od miejsca, w którym zostało przerwane, i otrzymywanie powiadomień o dostępności nowych rozdziałów.

Możesz także pobrać swoje ulubione rozdziały i czytać je offline. Manga Blaze opiera się na wielu źródłach mangi w sześciu językach: angielskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim i portugalskim.

Inne funkcje obejmują:

 • Przeglądaj każde źródło, stosując różne kryteria filtrowania (gatunek, rok wydania, status, alfabetycznie)
 • Zaktualizuj wszystkie ulubione lub tylko ich część
 • Wykonaj kopię zapasową danych i w razie potrzeby łatwo ją przywróć
 • Dodaj do zakładek określone strony, aby szybko do nich wrócić.

Możesz pobrać Manga Blaze za darmo ze Sklepu Windows. Możesz także zainstalować płatną wersję aplikacji Manga Blaze Plus za jedyne 1,49 USD. Manga Blaze Plus oferuje trzy główne dodatkowe funkcje:

 • Bez reklam
 • Możesz wyłączyć filtr bezpiecznych treści
 • Niestandardowe obrazy można ustawić jako tła w różnych częściach aplikacji.

Manga Z

Manga Z Windows 10 czytnik mangi

Manga Z to jedna z najlepszych aplikacji do czytania mangi dla systemu Windows 10. Czytanie zostało specjalnie zaprojektowane dla fanów mangi. Korzystając z tej aplikacji, poczujesz się, jakbyś przeglądał prawdziwy magazyn o mandze.

Manga Z pozwala czytać mangę podczas pobierania pozostałej części serii w tle. Możesz także czytać mangę, gdy jesteś offline i śledzić swoją ulubioną serię manga, korzystając z funkcji Ulubione. Powiadomienia informują o dostępności nowych rozdziałów mangi, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego rozdziału.

Inne funkcje obejmują:

 • Historia umożliwiająca śledzenie przeczytanej serii mang
 • Wskaźniki „Nieprzeczytane” informują, gdzie kontynuować od miejsca, w którym zostało przerwane
 • Szukaj swojej serii manga według nazwiska, autora i gatunku
 • 500 najpopularniejszych widoków z „cover flow”
 • Brak reklam podczas czytania mangi.

Możesz pobrać Manga Z za darmo ze Sklepu Windows.

Manga Comics

Manga Comics Windows 10 czytnik mangi

Manga Comics pozwala bezpłatnie czytać i pobierać tysiące tytułów manga z ponad 20 popularnych źródeł manga. Seria manga oferowana przez tę aplikację jest dostępna w 8 językach: angielskim, wietnamskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim i chińskim.

Manga Comics obsługuje 4 tryby czytania: pionowa pojedyncza strona, pozioma pojedyncza strona, pionowa ciągła strona i pozioma ciągła strona oraz 4 kierunki czytania: od lewej do prawej, od prawej do lewej, od góry do dołu i od dołu do góry.

Inne funkcje obejmują:

 • Lista manga według popularności lub kolejności alfabetycznej
 • Przypnij mangę lub rozdziały do ​​ekranu startowego
 • Filtruj tytuły według kategorii, statusu
 • Synchronizuj dane na wielu urządzeniach z systemem Manga Comics
 • Załaduj kolejne rozdziały
 • Dodaj stronę do zakładek.

Możesz pobrać Manga Comics za darmo ze Sklepu Windows.

Drzewo Manga

Manga Tree Windows 10 czytnik mangi

Manga Tree obsługuje obecnie najpopularniejsze skany manga. Możesz przeczytać najnowsze rozdziały ulubionych tytułów mangi, strony zakładek do przeczytania później, przypiąć swoje ulubione tytuły manga do ekranu głównego i wiele więcej. Możesz przeglądać i wyszukiwać tysiące tytułów mangi oraz tworzyć listę swoich ulubionych seriali manga do przeglądania i czytania.

Możesz czytać w orientacji pionowej lub poziomej i dostosowywać ustawienia, aby otrzymywać powiadomienia kafelkowe i wypychane, gdy dostępne są nowe rozdziały z ulubionych i przypiętych tytułów mangi. Możesz także pobrać rozdziały mangi do czytania offline.

Pobierz Manga Tree za darmo z Windows Store.

Manga Bird

Manga Bird Windows 10 czytnik mangi

Manga Bird oferuje więcej tytułów han 3000 manga, które można czytać i pobierać za darmo. Aplikacja ma bardzo dobrze zaprojektowany interfejs zapewniający najlepsze wrażenia z czytania. Podobnie jak wymienione wcześniej aplikacje, Manga Bird obsługuje powiadomienia o nowych wydaniach rozdziałów i umożliwia dodawanie do ulubionych ulubionych tytułów manga.

Możesz także dostosować orientację czytania i kolory tła. Jednak wielu użytkowników skarży się na przesadny rozmiar reklamy ze strony czytelnika, oskarżając programistów, że używają tej strategii, aby zmusić użytkowników do płacenia więcej za aplikację.

Możesz pobrać Manga Bird za darmo ze Sklepu Windows.

Link do głównej publikacji