10 najlepszych aplikacji Windows Travel do pobrania za darmo

Jeśli planujesz wybrać się na wycieczkę lub wakacje, jedyną rzeczą, której potrzebujesz, aby pomóc Ci zorganizować, jest urządzenie z systemem Windows. Oto lista dziesięciu aplikacji platformy Windows, które ułatwią Ci podróżowanie i orientację w obcym mieście. Na tej liście znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na podróż, od aplikacji do rezerwacji hoteli po aplikację dla tłumaczy, która pomoże ci nawiązać kontakt z lokalnymi mieszkańcami.
aplikacje podróżne na Windows 8

Aplikacje podróżne na Windows 10

 1. TripAdvisor
 2. Inrix Traffic (już niedostępny)
 3. GMaps
 4. MSN Travel (już niedostępny)
 5. Foursquare
 6. tłumacz Bing
 7. Skyscanner
 8. Waluta XE
 9. Kanał pogodowy
 10. Photobucket
 11. Uber

TripAdvisor

tripadvisor wind8apps
Trip Advisor jest dobrze znany jako jeden z najlepszych serwisów do wyszukiwania i rezerwacji hoteli w Internecie, a teraz jest dostępny w formie aplikacji Windows 8, która jest bardziej niż przydatna. Trip Advisor pomoże Ci zdecydować, w którym miejscu najlepiej odpocząć. Trip Advisor ma ponad 75 milionów recenzji i opinii podróżników na temat różnych hoteli, hosteli, restauracji i atrakcji. Oprócz znalezienia miejsca na nocleg, możesz także zarezerwować pokój online za pomocą Trip Advisor, więc dzięki tej aplikacji możesz rozwiązać wszystkie problemy związane z miejscem na nocleg podczas wakacji.

Inrix Traffic

inrix wind8apps

Ruch zawsze był głównym źródłem bólu głowy kierowcy. Podczas gdy kolorowe trasy wyświetlane na mapie nie są niczym innowacyjnym, płynny interfejs Inrix Traffic pokazuje dokładnie, dlaczego nie docierasz tam, dokąd zmierzasz i kiedy to możliwe. Inrix Traffic zawiera wiele ikon ilustrujących każdą przeszkodę, która uniemożliwiła Ci dotarcie na miejsce na czas. Jeśli więc gdzieś się spóźnisz, będziesz mieć wizualny dowód, że to wina ruchu.

AKTUALIZACJA: Aplikacja nie jest już dostępna w Sklepie Windows.

 • GMaps

  gmaps wind8apps

  GMaps jest prawdopodobnie najlepszą alternatywą dla Map Google na platformach Windows. Bardzo przydatną funkcją tej aplikacji jest możliwość pobrania wszystkich map i korzystania z nich offline. Dzięki mapom 3D i trybom kompasu 3D możesz lepiej orientować się w środowisku 3D. Oprócz map 3D możesz także eksplorować 360-stopniowe panoramy różnych miast na całym świecie. I wreszcie coś, co oddziela tę aplikację od innych aplikacji do nawigacji, zapewni Ci świeże informacje o ruchu drogowym i zdarzeniach na wybranej trasie.

  MSN Travel

  msn travel wind8apps

  Jedna aplikacja Microsoft zdecydowanie zasługuje na listę, a ta aplikacja to MSN Travel. Ta aplikacja jest bardzo przydatna, ponieważ można jej używać jako kompletnego przewodnika turystycznego. MSN Travel pomoże Ci znaleźć idealne miejsce na wakacje i łatwo zaplanować podróż. Dzięki tej aplikacji możesz także rezerwować hotele, dzięki czemu MSN Travel to kilka narzędzi w jednej aplikacji.

  AKTUALIZACJA: Aplikacja została wycofana i nie jest już dostępna w sklepie Microsoft Store.

  • Foursquare

   foursquare wind8apps

   Forthsquare zbiera informacje o tym, jakie miejsca lubisz odwiedzać, i pokazuje wyniki wyszukiwania najlepszych miejsc do zameldowania, na podstawie twoich zainteresowań. Podobnie jak w opisie aplikacji: „Foursquare polega na wyszukiwaniu i odkrywaniu wspaniałych miejsc, gdziekolwiek jesteś na świecie”. Możesz znaleźć ciekawe miejsca nawet bez tworzenia konta Forthsquare, po prostu wyszukaj proste słowa kluczowe, takie jak „francuski wino ”lub„ siedzenia wewnętrzne ”, a Fourthsquare pokaże najlepsze miejsca odpowiednie dla słowa kluczowego. Praca Fouurthsquare nie jest wykonywana, nawet jeśli wybierzesz miejsce, ponieważ pokażą ci recenzje i przydatne wskazówki na temat tego miejsca.

   tłumacz Bing

   tłumacz wind8apps

   Zawsze warto mieć ze sobą aplikację do tłumaczenia, aby pokonać barierę językową, a tłumacze stają się najlepszym wyborem. Możesz użyć aparatu, głosu lub pisania, aby wprowadzić słowa, które chcesz przetłumaczyć. Dużą zaletą Translatora jest jego pełna funkcjonalność w trybie offline. Tłumaczenie aparatu to kolejna bardzo przydatna funkcja, ponieważ tłumaczy znaki, gazety i każdy inny tekst wydrukowany za pomocą aparatu urządzenia.

   • Skyscanner

    Skyscanner wind8apps

    Jeśli chcesz szybko znaleźć tani lot, Skyscanner jest do tego doskonałym narzędziem. Dzięki Skyscanner będziesz mógł wyszukać ponad milion tras ponad 1000 firm i znaleźć najtańsze loty. Gdy znajdziesz lot, Skyscanner połączy Cię bezpośrednio z linią lotniczą lub biurem podróży i możesz zarezerwować lot za pomocą kilku dotknięć ekranu.

    Waluta XE

    xe wind8apps waluty

    Zawsze warto znać kursy walut, zwłaszcza gdy jesteś w podróży, a XE Currency pokaże Ci zmiany niemal każdego kursu walutowego w nie więcej niż dziesięć minut. Wybierz waluty, które chcesz obliczyć, wprowadź kwotę pieniężną i pozwól aplikacji wykonać całą pracę za Ciebie. Kafelek aktywnej waluty XE przełącza się między innymi walutami wybranymi w aplikacji i ich ekwiwalentem do Twojej głównej waluty. Dlatego waluta XE jest jedyną rzeczą, której będziesz potrzebować, jeśli chcesz wymienić pieniądze na pieniądze z kraju, w którym się obecnie znajdujesz.

    • Kanał pogodowy

     kanał pogodowy wind8apps

     Pogoda jest bardzo ważnym czynnikiem każdego urlopu. Kanał pogody dostarczy Ci najbardziej precyzyjną prognozę pogody spośród wszystkich innych aplikacji pogodowych. Ponad 200 meteorologów pracuje razem, aby zapewnić jak najdokładniejszą prognozę. Dzięki Weather Channel złe warunki pogodowe nigdy więcej cię nie oszukają.

     Photobucket

     photobucket wind8apps

     Czym byłyby wakacje bez robienia wielu zdjęć? Dzięki Photobucket nie musisz się już martwić, czy Twoje zdjęcia będą bezpieczne. Photobucket to jedna z najstarszych usług hostingu zdjęć w Internecie, która jest teraz dostępna jako aplikacja dla systemu Windows 8 / 8.1 / 10. Photobucket koncentruje się bardziej na przechowywaniu zdjęć i tworzeniu albumów internetowych niż na sieci społecznościowej, takiej jak Instagram lub Flickr. Aplikacja skanuje urządzenie w poszukiwaniu zdjęć i przesyła wybrane zdjęcia do pamięci online i możesz łatwo udostępniać je swoim bliskim.

     • POWIĄZANE: Najlepsza aplikacja Windows 8, 10 w tym tygodniu: Georama, Przewodnik turystyczny

     Uber

     Aplikacja Uber dla systemu Windows 10

     Jeśli potrzebujesz taksówki, aby szybko zabrać Cię z miejsca A do B podczas podróży, Uber to jedna z najlepszych aplikacji do zainstalowania na urządzeniu z systemem Windows 10. Aplikacja Uber jest bardzo przydatna, zwłaszcza jeśli nie znasz miasta, w którym się znajdujesz. Wystarczy pobrać aplikację, ustawić informacje o profilu, otworzyć aplikację i powiedzieć Uberowi, gdzie chcesz się udać.

Link do głównej publikacji