Zarezerwuj parking z wyprzedzeniem za pomocą aplikacji Parking Panda dla systemu Windows 8

Znalezienie miejsc parkingowych może być dość frustrujące, szczególnie w pracowity dzień lub w godzinach szczytu, niezależnie od tego, czy mówimy o zatłoczonym mieście, czy o okolicy peryferyjnej. Ponadto znalezienie lub zarezerwowanie miejsca parkingowego z wyprzedzeniem jest koniecznością, gdy podróżujesz w innych krajach lub w nieznanych Ci miejscach.okna parkingowe panda 8
Cóż, teraz możesz łatwiej zarządzać tymi rzeczami, ponieważ istnieje dedykowana aplikacja Windows 8 do użycia w tym zakresie. Dzięki parkingowi Panda będziesz mógł wcześniej zarezerwować miejsce parkingowe bezpośrednio z komputera stacjonarnego, laptopa lub w czasie rzeczywistym za pomocą tabletu lub smartfona. Korzystanie z tego oprogramowania jest łatwe, ponieważ w ciągu kilku sekund uzyskasz wszystkie potrzebne informacje w intuicyjnym interfejsie użytkownika. W każdym razie, dla uzyskania dalszych szczegółów, nie wahaj się i przeczytaj małą recenzję od dołu.

Czytaj także: Microsoft Studios wydaje grę „Secrets And Treasure: The Lost Cities” dla systemu Windows 8

Parking Panda: zarezerwuj miejsce parkingowe w ponad 40 miastach

Parking Panda to nagradzane narzędzie Windows 8 oraz świetne i bardzo cenione oprogramowanie przez prawie wszystkich użytkowników, którzy go przetestowali. Jak wspomniano, narzędzie może działać na komputerach stacjonarnych i laptopach, a także na urządzeniach przenośnych, co oznacza, że ​​możesz mieć usługę parkowania, z której można korzystać w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na kieszeni. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz mieć dostęp w zatłoczonych miejscach lub chcesz zabrać rodzinę w podróż, w której nie wiesz, czy będziesz w stanie znaleźć miejsca parkingowe we właściwym czasie.rezerwować parking

Zarezerwuj parking z wyprzedzeniem ma inne zalety, takie jak zniżki (możesz zaoszczędzić nawet do 70% z pełnej ceny) na kilku parkingach, garażach lub miejscach prywatnych w różnych miastach i lokalizacjach. Parking Panda obejmuje ponad 40 miast, a wszystko jest do dyspozycji dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi — aby zarezerwować miejsce parkingowe, wystarczy wyszukać żądany obszar, wybrać swoje ulubione miejsce i nacisnąć „dostać parking” klawisz.

Parking Panda jest dostępny za darmo w sklepie Windows Store, dzięki czemu możesz w każdej chwili przetestować tę przydatną aplikację na urządzeniu z systemem Windows 8, Windows 8.1 i Windows RT.

Pobierz Parking Panda z Windows Store.

Link do głównej publikacji