Zapewnij bezpieczeństwo dzieciom w Internecie dzięki przeglądarkom kontroli rodzicielskiej

Jeśli twoje dzieci często korzystają z Internetu, potrzebujesz niezawodnej przeglądarki kontroli rodzicielskiej. Używanie niezawodnej przeglądarki do ochrony dzieci daje rodzicowi pewien poziom kontroli nad tym, co robią ich dzieci w Internecie, gdy nie są nadzorowane.

Nie zawsze możesz być ze swoimi dziećmi lub monitorować wszystkie urządzenia, do których mogą się logować przez cały czas.

Twoje dzieci są narażone na odwiedzanie witryn, z których korzystasz. Lub ich działania mogą spowodować pojawienie się nieetycznych witryn, nielegalnych lub graficznych stron dla dzieci. Ale przy odpowiednim oprogramowaniu przeglądarki rodzice mogą zachować kontrolę.

Rodzice mogą sprawdzać, ograniczać lub wręcz blokować niechciane witryny przed dziećmi lub oddziałami. W tym artykule przedstawiono 4 najlepsze przeglądarki do kontroli rodzicielskiej.

Przejmij kontrolę nad nawykami przeglądania Internetu przez te przeglądarki

1

Przeglądarka UR do kontroli rodzicielskiej

Najlepsza przeglądarka UR do kontroli rodzicielskiej

Przeglądarka UR oferuje użytkownikom zasobną, łatwą w obsłudze i przyjazną dla użytkownika przeglądarkę z funkcjami, które pomagają zabezpieczyć wrażenia użytkownika.

To, co czyni przeglądarkę UR jedną z najlepszych przeglądarek do kontroli rodzicielskiej, to VPN, moduł śledzenia reklam i funkcje skanowania w poszukiwaniu wirusów. Dzięki tym funkcjom i większej liczbie przeglądarek UR można odblokować dowolną witrynę, chronić działania dziecka przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem i pozostać niezauważonym przez osoby trzecie.

Ogranicz dostęp dzieci do szkicowych stron internetowych dzięki tym narzędziom do filtrowania Internetu. Dowiedz się więcej.

Włączenie tych funkcji nie odbiera wydajności znanej innym popularnym przeglądarkom. Ale jest to tylko dodatkowa zaleta, która zapewnia bezpieczne i lepsze przeglądanie.

Z UR Browser korzystasz z trybu Ninja dla bezpieczeństwa danych, 4 x szybszego pobierania i więcej. Jest oparty na technologii Chromium, podobnie jak najpopularniejsze przeglądarki, dzięki czemu tym samym czerpiesz korzyści z większej liczby funkcji. Wystarczy odwiedzić Chrome Web Store, aby pobrać i zainstalować rozszerzenia kontroli rodzicielskiej i zapewnić bezpieczeństwo dzieciom.

Pobierz teraz przeglądarkę UR

2)

Przeglądarka Google Kiddle Parental Control

Przeglądarka Kiddle do kontroli rodzicielskiej

Kiddle by Google to innowacyjna przeglądarka z kontrolą rodzicielską. Prezentuje jedną z przyjaznych dzieciom przeglądarek, które pomagają w badaniach domowych, ale wymagają nadzoru rodziców.

Kiddle oferuje sugestie dotyczące dzieci, które przeprowadzają wyszukiwanie za pomocą przeglądarki. Zapewnia odpowiedzi bliższe językowi dzieci niż te, które byłyby bardziej odpowiednie dla dorosłych.

Istnieją jednak dodatkowe kroki w celu dalszego ograniczenia dostępu Twojego dziecka do większej liczby niechcianych witryn niż tylko wyszukiwanie w Kiddle. Konieczne może być pobranie i zainstalowanie rozszerzeń lub zarządzanie dostępem do Chrome, aby utrzymać dzieci w granicach.

Pobierz Kiddle

3)

Przeglądarka Qustudio do kontroli rodzicielskiej

Najlepsza przeglądarka Qustudio do kontroli rodzicielskiej

Qustudio to ekscytujący i innowacyjny projekt, który dzięki licznym funkcjom może stać się najlepszą przeglądarką do kontroli rodzicielskiej. Qustudio działa na wielu urządzeniach i platformach w systemie Windows, a nawet na urządzeniach inteligentnych, aby pomóc w filtrowaniu obecności Twojego dziecka w Internecie. Oferuje bezpłatną i płatną wersję

Dzięki Qustudio rodzice mogą określać harmonogramy, ograniczenia i blokować dzieciom niechciane lub pornograficzne witryny. Płatne wersje oferują jednak lepszą ochronę, monitorowanie SMS-ów, kontrolę w mediach społecznościowych i monitorowanie na aplikację. Filtruje również HTTPS w przypadku nieobsługiwanych przeglądarek i śledzi lokalizację Twojego dziecka, aby chronić je i ich działania.

Najlepsza przeglądarka do kontroli rodzicielskiej nie może zastąpić rodzica w zabezpieczaniu i kierowaniu doświadczeniem dziecka w Internecie. Jednak większość przeglądarek oferuje funkcje ograniczania lub tworzenia poziomów prywatności online i można uzyskać do nich dostęp z poziomu ustawień przeglądarki.

Najlepsze środki nadal obejmują instalowanie rozszerzeń i poleganie na innych funkcjach prywatności, VPN i innych, aby ograniczyć aktywność dzieci w Internecie. I właśnie to oferuje przeglądarka UR w jednym pakiecie.

Link do głównej publikacji