3 najlepsze przeglądarki do obsługi Dokumentów Google w 2019 r

Dokumenty Google to niezwykle przydatna aplikacja do edycji tekstu, która jest częścią usługi internetowej Dysku Google, która obejmuje Arkusze Google (oprogramowanie arkuszy kalkulacyjnych), a także Prezentacje Google (oprogramowanie do prezentacji). Jeśli pracujesz w trybie online, zdecydowanie potrzebujesz najlepszej możliwej przeglądarki do Dokumentów Google.

Jak wszyscy wiemy, nie wszystkie przeglądarki są takie same. Istnieją różne wyraźne różnice między różnymi rozwiązaniami, przy czym każda przeglądarka oferuje inny zestaw opcji dostosowywania, opcji ochrony prywatności, prędkości ładowania strony internetowej itp.

Z tych powodów w tym artykule zajmiemy się najlepszymi dostępnymi na rynku opcjami oprogramowania do przeglądarki, które poprawią przepływ pracy z Dokumentami Google i ogólnie poprawią przetwarzanie tekstu.

3 najpopularniejsze przeglądarki dla najlepszego przepływu pracy w Dokumentach Google

1

Przeglądarka UR

Twoja przeglądarka

Twoja przeglądarka obraz promocyjny najlepsza przeglądarka dokumentów Google

Przeglądarka UR to bardzo potężne oprogramowanie, które zostało stworzone z myślą o szybkości i prywatności, i jest naszym najlepszym wyborem dla najlepszej przeglądarki do obsługi Dokumentów Google.

Przeglądarka UR ma bardzo szybki czas ładowania stron internetowych, co jest niezwykle przydatne, jeśli używasz go z Dokumentami Google lub inną aplikacją, która wymaga szybkiego ładowania w celu zapisania zmian.

Błyskawiczne prędkości, przy których działa ta przeglądarka, pozwalają szybko przeglądać dokumenty, bez względu na ich wielkość, i nigdy nie tracić czasu na ładowanie stron.

Oprócz tego, że całe oprogramowanie jest zbudowane z myślą o szybkości, to, co wyróżnia UR Browser z tłumu, to fakt, że ma wbudowane funkcje bezpieczeństwa.

Oznacza to, że nie musisz pobierać żadnych rozszerzeń, a to z kolei oznacza, że ​​bałagan rozszerzeń działających w tle nie wpłynie na szybkość działania.

Poza powierzchnią przeglądarka UR to bestia. Posiada bardzo wydajne filtry dla reklam, trackerów i innych zagrożeń online. To oprogramowanie blokuje dostęp do wszelkich złośliwych podmiotów zewnętrznych, które mogłyby uzyskać dostęp do twoich prywatnych informacji i plików.

Możesz wybrać jeden z 3 poziomów prywatności: niski, średni i wysoki. Ta ostatnia opcja aktywuje również wbudowaną VPN (Virtual Private Network), aby umożliwić pełną anonimowość w Internecie.

Wszystkie te funkcje zapewniają, że korzystanie z Dokumentów Google w przeglądarce UR będzie bezbłędne i zachęcamy do wypróbowania go. Pobierz i przekonaj się sam.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR
2)

Google Chrome

google chrome Najlepsza przeglądarka Dokumentów Google

Google Chrome jest najczęściej używaną opcją oprogramowania przeglądarki na rynku i nie bez powodu. Szeroka gama dostępnych opcji dostosowywania pozwala dostosować wygląd, a także możesz wybierać z niezwykle szerokiej gamy rozszerzeń.

Dzięki temu możesz rozszerzyć możliwości Chrome, aby dopasować je do swoich potrzeb za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Chociaż to oprogramowanie jest dość oczywistym wyborem dla Dokumentów Google, jeśli porównasz szybkość przeglądarki UR uzyskaną w naszych testach, Chrome nie ma szans.

Możliwym powodem mniejszej szybkości działania przeglądarki Chrome jest fakt, że każda otwierana nowa karta rozpocznie nowy proces na komputerze. Jeśli używasz wielu rozszerzeń, a także otwierasz wiele kart, Chrome ma tendencję do opóźnień.

Ustawienia prywatności, do których masz dostęp w Chrome, zapewniają również względną ochronę przed zagrożeniami online, ale fakt, że nie ma wbudowanej sieci VPN, jest dużym minusem. Bardzo ważne jest, aby chronić twoje informacje w dzisiejszych czasach.

Nie wspominając o tym, że wkrótce Chrome całkowicie usuwa rozszerzenia bloków reklam dla użytkowników spoza przedsiębiorstwa. Kolejna rzecz do przemyślenia.

Ściągnij Google Chrome

3)

Mozilla Firefox

Najlepsza przeglądarka Mozilla-Firefox do przeglądarki dokumentów Google

Mozilla Firefox to kolejna dobra opcja oprogramowania do przetwarzania tekstu w Dokumentach Google. Szeroki zakres funkcji zawartych w tej klasycznej przeglądarce sprawia, że ​​jest to dobry pretendent do naszego najlepszego wyboru.

Możesz dostosować wygląd Firefoksa, a także sposób reagowania na różne zagrożenia online. Wbudowane ustawienia prywatności nie są tak rozbudowane, jak te dostępne w przeglądarce Chrome lub UR, ale nadal możesz bezpiecznie przeglądać Internet, jeśli dodasz jakieś rozszerzenia.

Ponieważ Firefox nie ma wbudowanego programu blokującego reklamy, tak jak w przypadku Chrome, musisz pobrać dodatek innej firmy, aby wypełnić tę pustkę.

Jeśli chodzi o szybkość ładowania stron, wydajność Firefoksa jest wyższa niż Chrome (choć niewiele), ale jest znacznie niższa niż w przypadku naszego najlepszego wyboru.

W sklepie dostępnych jest kilka rozszerzeń, które obiecują zwiększenie szybkości ładowania stron, ale wymagałyby instalacji i udzielania uprawnień aplikacjom innych firm. Może to spowodować naruszenie bezpieczeństwa online.

Pobierz Mozilla Firefox

Wniosek

W tym artykule zbadaliśmy jedne z najlepszych dostępnych na rynku opcji oprogramowania do przeglądarki, które działają dobrze z Dokumentami Google. Naszym najlepszym wyborem jest przeglądarka UR ze względu na niesamowity zestaw funkcji prywatności i niekwestionowane prędkości ładowania.

Po drugie, mamy Google Chrome, a na trzecim Mozilla Firefox.

Prosimy o poinformowanie nas o swoich wrażeniach z korzystania z tych przeglądarek, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji