Zamień swoje zdjęcia w filmy dzięki tym rozwiązaniom programowym

Czy chcesz, aby Twoi bliscy czuli się wyjątkowo? Możesz teraz stworzyć znaczący i spersonalizowany pokaz slajdów ze swoich ulubionych zdjęć i zaoferować go jako prezent.

Tworzenie pokazu slajdów może z łatwością wyrazić emocje, a także może być wykorzystane jako prezent w różnych okolicznościach. Możesz tworzyć pokazy slajdów ze zdjęciami z urodzin, ślubów, uroczystości ukończenia szkoły lub uroczystości rodzinnych, imprez z przyjaciółmi lub po prostu w celu zachowania wspomnień z wakacji w jednym łatwo dostępnym pliku wideo.

Jeśli chcesz utworzyć spersonalizowany pokaz slajdów ze swoich zdjęć, najlepiej użyć specjalistycznego oprogramowania, które na to pozwala. Ten rodzaj oprogramowania zawiera kilka wspaniałych opcjonalnych funkcji, takich jak przetwarzanie wsadowe, efekty wideo i fotograficzne, naklejki itp.

Programy do tworzenia pokazów slajdów są przeznaczone dla każdego, bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym użytkownikiem. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć znaczący pokaz slajdów, to mieć do dyspozycji odpowiednie zdjęcia oraz trochę czasu i inspiracji.

W tym artykule zbadamy jedne z najlepszych programów na rynku w 2019 roku, które pozwalają łatwo tworzyć pokazy slajdów ze swoich zdjęć oraz oferują dobre efekty i opcje naklejek do personalizacji.

Najlepsze oprogramowanie do przekształcania zdjęć w filmy

1

Camtasia

Camtasia - zdjęcie do wideo

Camtasia to świetna opcja programowa, która pozwala łatwo tworzyć pokaz slajdów, a także ma wiele innych opcji edycji wideo, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby.

Najnowsza wersja tego oprogramowania, Camtasia 2018, zawiera szereg wspaniałych nowych funkcji, o których warto wspomnieć. Masz możliwość korzystania z nowego zestawu zasobów wideo, które obejmują konfigurowalne wejścia, wyjścia itp.

Możesz także łatwo tworzyć motywy i zapisywać je w bezpiecznym środowisku przechowywania. Ta funkcja umożliwia oddzielenie każdego motywu i uporządkowanie go w określonych folderach, co zapewnia łatwy dostęp i szybsze przetwarzanie wideo.

Aby rozpocząć tworzenie filmów z prezentacji PowerPoint, możesz teraz zaimportować slajdy do tego oprogramowania i edytować je zgodnie z własnymi potrzebami. Najpierw zamknij program PowerPoint, a następnie kliknij przycisk Importuj multimedia i wybierz plik.

To oprogramowanie zamieni każdy slajd w obraz PNG, a następnie doda go do pojemnika na media w celu późniejszego wykorzystania. Za pomocą dostarczonych suwaków można dostosować każdy aspekt projektu, a następnie z łatwością wyeksportować go na dowolny nośnik fizyczny lub internetowy.

Inne ważne cechy Camtasia to:

 • Twórz filmy szkoleniowe i instruktażowe
 • Zdolności do rejestrowania ruchów myszy
 • Może nagrywać naciśnięcia klawiszy
 • Dodaj notatki i adnotacje do swojego filmu
 • Przeciągnij i upuść edytor wideo
 • Dobry zakres grafiki ruchowej
 • Szeroka liczba gotowych przejść dla scen wideo
 • Opcje zielonego ekranu — pozwala zanurzyć się w scenie wideo

Jeśli czujesz, że potrzebujesz trochę pomocy dotyczącej korzystania z Camtasia, możesz znaleźć oficjalną stronę z samouczkiem, klikając tutaj.

Wypróbuj Camtasia 2019

— POWIĄZANE: 10 najlepszych programów do łączenia wideo dla systemu Windows 10 do użytku w 2019 r

2)

Movavi Slideshow Maker

Movavi Slideshow Maker - zdjęcie do wideo

Movavi Slideshow Maker to kolejne łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala łatwo przekształcać zdjęcia w pliki wideo. Nawet jeśli jesteś początkującym, każdy potrzebuje krótkiego czasu, aby zrozumieć, jak działa ten program, dzięki czemu jest to bardzo dobra opcja dla wszystkich poziomów doświadczenia.

Ze względu na intuicyjny interfejs użytkownika Movavi oferuje szybki dostęp do dowolnej funkcji za pomocą funkcji przeciągnij i upuść, a także pozwala na eksport gotowego projektu do wszystkich popularnych formatów.

Możesz użyć ponad 150 filtrów, ponad 100 przejść, ponad 40 tytułów znalezionych w tym oprogramowaniu, dostosowujesz pokaz slajdów do osiągnięcia pożądanego rezultatu, możesz ręcznie dodawać muzykę, która automatycznie dostosowuje się do szybkości pokazu, lub wybrać utwór lub więcej z wbudowana baza danych.

Movavi Store oferuje do pobrania wiele efektów wideo, które obejmują szeroki zakres tematów. Niektóre przykłady obejmują:

 • Wbudowane multimedia — klipy wideo, tła, dźwięk, muzyka itp.
 • Może łączyć wiele filmów na jednym ekranie
 • Narzędzia audio — częstotliwość, usuwanie szumów itp.
 • Może importować pliki multimedialne z różnych źródeł — dysku twardego, telefonu, tabletu itp.
 • Edycja wielościeżkowa
 • Może łatwo usunąć niechciane części filmu, przenosić części, dodawać tytuły i przejścia, filtry itp.
 • Może udostępniać twoje projekty bezpośrednio na YouTube
 • Specjalne efekty wizualne: Retro, Winieta, Latające serca itp.
 • Zaoszczędź czas dzięki automatycznemu tworzeniu pokazu slajdów dzięki wbudowanemu montażowi Wizzard
 • Konfigurowalne ustawienia kolorów

Wypróbuj Movavi Slideshow Maker

— ZWIĄZANE: 5 najlepszych programów do rysowania zdjęć na Windows 10 [LISTA 2019]

3)

Pokaz slajdów PhotoStage firmy NCH

Videpad od NCH - zdjęcie do wideo

PhotoStage firmy NCH to bardzo przydatne oprogramowanie, które pozwala z łatwością tworzyć pokazy slajdów ze zdjęć.

Przyjazny interfejs użytkownika (interfejs użytkownika) znajdujący się w tym oprogramowaniu pozwala tworzyć profesjonalnie wyglądające pokazy slajdów ze swoich ulubionych zdjęć, dodawać do nich filtry i tekst oraz eksportować je do dowolnego popularnego formatu.

To oprogramowanie ma szeroką gamę przejść i efektów wideo, cyfrowe narzędzia audio, a także dobre narzędzia do optymalizacji wideo:

 • Przeciągnij i upuść funkcje dla łatwego dostępu
 • Szeroki zakres efektów — powiększanie, kadrowanie, zanikanie, przesuwanie, efekt ken Burns itp.
 • Świetne narzędzia do optymalizacji zarówno zdjęć, jak i filmów
 • Łatwy eksport projektów na dysk twardy, aplikacje internetowe lub urządzenia zewnętrzne
 • Przesuwanie i powiększanie
 • Przejściowe przejścia — pozwalają dostosować sposób działania pokazu slajdów
 • Podgląd efektów w czasie rzeczywistym
 • Dostosuj czas trwania efektu
 • Optymalizacja zdjęć — jasność, kolor, nasycenie, przycinanie, obracanie, odwracanie itp.
 • Dodaj utwory muzyczne do pokazu slajdów
 • Zanikaj, zapętlaj i dodawaj efekty dźwiękowe do swojego dźwięku
 • Z łatwością nagrywa własną narrację
 • Efekty przejścia — przenikanie, przechodzenie w czerń, rozpuszczanie itp.

Możesz także wyeksportować swój projekt bezpośrednio z PhotoStage na dysk DVD lub CD, do pliku wideo zapisanego na twardym dysku komputera (avi, wmv, mpg itp.) Lub wybrać opcję opublikowania projektu bezpośrednio na stronach takich jak Flickr , YouTube lub Facebook.

Pobierz PhotoStage od NCH

— POKREWNE: Najlepsze oprogramowanie do tworzenia kalendarzy zdjęć do tworzenia wyjątkowych wspomnień

4

Magix Photostory Deluxe

Magix Photostory Deluxe - zdjęcie do wideo

Magix Photostory Deluxe to świetne oprogramowanie, które oferuje szeroki zakres funkcji edycji i optymalizacji, dzięki czemu łatwiej niż kiedykolwiek stworzyć idealny pokaz slajdów z ulubionych zdjęć.

Za pomocą tego oprogramowania możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające animowane pokazy slajdów z możliwością wyboru ponad 1500 efektów muzykę, a po osiągnięciu pożądanych rezultatów możesz łatwo wyeksportować je na dysk twardy, dysk DVD lub pamięć USB.

Jedną z najlepszych funkcji dostępnych w Magix Photostory Deluxe jest możliwość korzystania z intuicyjnego Kreatora efektów. To narzędzie pozwala uprościć proces roboczy, przedstawiając profesjonalne sugestie dotyczące tego, jakie efekty można zastosować, aby Twój obraz / wideo pojawił się w pop. 

Kolejną przydatną funkcją jest funkcja Magix Travel Maps. Ta funkcja pokazuje trasę podróży na animowanej mapie i może pomóc Ci ulepszyć prezentacje, wykorzystując szczegóły swojej podróży w pokazie slajdów — przystanki po drodze, prędkość podróży, czas spędzony w niektórych lokalizacjach, osobiste wrażenia i notatki itd.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz trochę wskazówek dotyczących korzystania z tego oprogramowania, możesz uzyskać dostęp do oficjalnej strony pomocy Magix.

Pobierz Magix Photostory Deluxe

— POWIĄZANE: To najlepsze oprogramowanie do porównywania zdjęć dla systemu Windows 10

5

ProShow Gold 9

ProShow Gold - zdjęcie do wideo

Proshow Gold 9 to kolejna świetna opcja oprogramowania oferująca szeroki zakres funkcji dostosowywania, umożliwiających tworzenie profesjonalnie wyglądających pokazów slajdów z ulubionych zdjęć cyfrowych.

Za pomocą tego oprogramowania możesz tworzyć niesamowite efekty dzięki ponad 200 filtrom warstw i filtrom ruchu, a także pozwala eksportować wideo w wysokiej jakości (do 4K ultra HD).

Możesz także łączyć zdjęcia i podpisy za pomocą nowego dostarczonego filtru Follow, a także oferuje szeroką gamę narzędzi do wyboru kolorów i palet, z przeprojektowanym narzędziem Winiety.

Niektóre inne ważne funkcje obejmują:

 • 45 profesjonalnych filtrów warstw lookin — możesz zastosować natychmiastowe efekty do filmu lub zdjęcia (efekty starej kamery filmowej, efekty retro itp.), A nawet połączyć je z dowolnymi wbudowanymi stylami i przejściami
 • Ponad 150 filtrów ruchu z funkcją podglądu — może stosować gotowe animacje, dodawać efekty do warstw — fly-in, puls, shake itp.
 • Wbudowane palety kolorów — świetna gama wyselekcjonowanych kolorów stworzona przez profesjonalnych grafików
 • Szybki import i eksport wideo
 • Może tworzyć i stosować niestandardowe winiety
 • Historia publikacji i kolejka — pozwala śledzić wszelkie zmiany wprowadzone w projekcie

Możesz znaleźć dobry wybór samouczków na oficjalnej stronie Photodex, klikając tutaj.

Pobierz ProShow Gold 9

Wniosek

Dzięki informacjom, które przedstawiliśmy w tym artykule, z pewnością będziesz bardziej niż kiedykolwiek zainspirowany do stworzenia niestandardowego prezentu na urodziny przyjaciela, znaczącego prezentu dla swoich bliskich lub po prostu tworzenia pokazów slajdów, aby móc przypomnieć sobie o wyjątkowych chwilach w nasze życie.

Ta lista 5 najlepszych jest wyborem najlepszych opcji oprogramowania na rynku w 2019 roku, które pozwalają tworzyć niestandardowe pokazy slajdów ze zdjęć i łatwo eksportować wynikowy plik wideo na dowolny nośnik — dysk twardy, pamięć USB, pamięć online, itp.

Oprogramowanie zawarte na tej liście oferuje szeroki zakres użytecznych opcji, takich jak — niestandardowe schematy kolorów, przetwarzanie wsadowe, możliwość dodawania dźwięku i tekstu, różne gotowe szablony, sugestie dotyczące kolorów i projektu itp.

Chcielibyśmy wiedzieć, jaką opcję oprogramowania wybrałeś. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji