Wystąpił błąd podczas otwierania tego dokumentu w Dropbox [FIX]

Dropbox to bardzo popularne narzędzie do udostępniania i przechowywania plików. Wiele biur na całym świecie korzysta z tego narzędzia do efektywnego udostępniania dokumentów.

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie są zadowoleni z tej aplikacji, ponieważ działa ona płynnie, jest prosta i wydajna. Ostatnią rzeczą, jakiej człowiek chce, jest marnowanie czasu na pewne techniczne szczegóły oprogramowania.

Jednak w aplikacji występuje wiele poważnych problemów, które wpływają na pracę wielu użytkowników.

Wiele osób skarżyło się, że nie mogą otwierać dokumentów. Użytkownicy napotkali komunikat o błędzie „Wystąpił błąd podczas otwierania tego dokumentu”.

Ten problem jest poważny, ponieważ powoduje, że Dropbox nie działa. Niektórzy użytkownicy zgłosili, że wszyscy współpracownicy w biurze mieli ten problem w Dropbox.

Błąd pojawił się nawet w najnowszej wersji systemu Windows 10. Chociaż może to zabrzmieć jak problem bez rozwiązania, dziś pokażemy, jak to naprawić w mgnieniu oka.

Co zrobić, jeśli nie możesz otworzyć dokumentu w Dropbox?

1. Spróbuj użyć przeglądarki internetowej

Przeglądarka UR Wystąpił błąd podczas otwierania tego dokumentu w Dropbox

Czasami, aby rozwiązać ten problem, musisz użyć przeglądarki internetowej, aby wyświetlić pliki Dropbox.

W tym celu możesz użyć dowolnej przeglądarki, ale zalecamy UR Browser, ponieważ jest ona zorientowana na prywatność i bezpieczna.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z przeglądarką UR, powinieneś wiedzieć, że ma ona ochronę prywatności i phishing, a także blokadę reklam i VPN, więc możesz spróbować.

Czy wiesz, że UR Browser to świetna alternatywa dla Chrome? Sprawdź naszą recenzję, aby dowiedzieć się więcej!

2. Wymuś, aby pliki były lokalne

wymuś lokalne pliki Wystąpił błąd podczas otwierania tego dokumentu w Dropbox

Użytkownicy zgłosili, że wymuszenie folderu w trybie lokalnym pozwala na otwieranie plików bez problemów.

Jest to jednak tylko obejście. Ludzie nie chcą, aby wszystkie pliki były lokalne.

3. Zaktualizuj Dropbox

aktualizacja Dropbox Wystąpił błąd podczas otwierania tego dokumentu w Dropbox

Ten problem pojawił się w starszej wersji tego narzędzia. Zespół z Dropbox rozwiązał błąd dzięki nowej poprawce aktualizacji.

Pamiętaj, że zawsze powinieneś pobierać najnowszą wersję tej aplikacji. W ten sposób upewnisz się, że Dropbox będzie działał płynnie.

Wniosek

Winowajcą jest nieaktualna wersja Dropbox. Pamiętaj, aby zawsze aktualizować system Windows i aplikacje, aby uniknąć błędów, takich jak „Wystąpił błąd podczas otwierania tego dokumentu” w Dropbox.

Niestety nie wszystkie problemy rozwiązuje prosta aktualizacja. Na szczęście mamy kilka rozwiązań dla tych błędów. Dodaj do zakładek nasz obszerny artykuł na wypadek, gdyby był potrzebny później.

Możesz także wypróbować inne oprogramowanie chmurowe, aby szybko udostępniać pliki. Wybierz jedną z naszej nowej listy, aby uniknąć innych błędów Dropbox w przyszłości. Co więcej, te narzędzia chmurowe mają szyfrowanie, więc twoje dane będą bezpieczne.

Czy nasze rozwiązanie działało dla Ciebie? Jakie inne błędy napotkałeś podczas próby otwarcia dokumentu? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Link do głównej publikacji