Jak zaplanować motywy w przeglądarce Vivaldi [BONUS TIP]

Mimo, że ma zaledwie kilka miesięcy, Vivaldi stał się już synonimem dostosowywania przeglądarki. Vivaldi oferuje mnóstwo elastycznych opcji dostosowywania, a także wiele zaawansowanych funkcji, a przeglądarka stała się jeszcze bardziej wszechstronna dzięki najnowszym aktualizacjom.

Począwszy od wersji 1.4 możesz korzystać z funkcji planowania motywów, aby Twoja przeglądarka zmieniała ulubione motywy, zgodnie z Twoimi potrzebami. Harmonogram motywów jest dokładnie tak, jak to brzmi, pozwala wybrać kilka motywów dla przeglądarki i będą one automatycznie zmieniać się w ustawionym czasie.

„Łącząc nasze niezliczone funkcje i funkcje, planowanie motywów daje Ci możliwość ustawienia ulubionego motywu na preferowany czas, jakiego nie zrobiła żadna inna przeglądarka. Po włączeniu motywu w ustawieniach możesz ustawić jego harmonogram. ”

Zasadniczo możesz zmienić motyw, kiedy chcesz, aby dopasować go do aktualnego nastroju lub pory dnia. Na przykład w pracy możesz ustawić jasny motyw, a podczas przeglądania Internetu w domu — ciemny motyw, przy wyłączonym świetle.

Jak skonfigurować harmonogram motywów w przeglądarce Vivaldi

Planowanie motywów w Vivaldi jest dość proste, ponieważ przeglądarka posiada specjalny suwak osi czasu, w którym możesz łatwo zarządzać zaplanowanymi motywami.

Aby zaplanować dwa lub więcej motywów w Vivaldi, wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do Ustawień (mała ikona koła zębatego w lewej dolnej części okna)
  2. Przejdź do zakładki Tematy
  3. Teraz wybierz dwa lub więcej motywów, które chcesz zaplanować, i po prostu ustaw preferowany czas dla każdego motywu na osi czasuvivaldi-schedule-theme
  4. Zapisz zmiany

Proszę bardzo, po zaplanowaniu tematów przeglądarka automatycznie przełączy się z jednego na drugi, gdy nadejdzie odpowiedni czas. Możesz wybierać między różnymi motywami, takimi jak Jasny, Subtelny, Redmond, Ciemny, Ludzki, Oliwkowy i inne. Zasadniczo istnieje motyw na każdy gust.

Co sądzisz o funkcjach i wszechstronności Vivaldi? Czy kiedykolwiek używałeś tej przeglądarki jako głównego silnika do codziennego przeglądania Internetu? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej.

Szukasz w pełni konfigurowalnej przeglądarki? Zainstaluj przeglądarkę UR

Przeglądarka Vivaldi ma wielu użytkowników, którzy ją uznają, ze względu na świetny projekt interfejsu użytkownika i niskie zużycie zasobów, lepsze niż Chrome lub Firefox.

Co jednak, jeśli powiedzieliśmy Ci, że istnieje przeglądarka z różnymi opcjami dostosowywania, która jest również bezpieczniejsza i dba o Twoją prywatność bardziej niż jakakolwiek inna przeglądarka?

Oczywiście mówimy o przeglądarce UR.

niestandardowy motyw przeglądarki

Przeglądarka UR to kolejna pozycja na liście wielu przeglądarek opartych na Chromium. Pozwala to na instalację wszystkich dodatków związanych z dostosowaniem, które można znaleźć w Chrome Web Store.

Ale nawet bez rozszerzeń wciąż ma dużą bibliotekę motywów, tapet HD lub Parallax. To pozwala spersonalizować go według własnych upodobań.

Wybierz jeden z kilkudziesięciu motywów i wybierz paletę kolorów lub prześlij wybraną tapetę.

Możesz wybierać między różnymi zestawami kolorów, aby dopasować się do wybranego tła. W przeglądarce UR nie ma literackiej części interfejsu użytkownika, której nie można zmienić.

Spróbuj i ciesz się różnorodnością opcji personalizacji oferowanych przez przeglądarkę UR.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Link do głównej publikacji