Najlepsze przeglądarki do otwierania zablokowanych stron i unikania ograniczeń geograficznych Najlepsza przeglądarka do otwierania zablokowanych stron

Najlepsza przeglądarka do otwierania zablokowanych stron zapewnia dostęp do pożądanych treści online bez zwykłych ograniczeń rządowych lub firmowych. Organizacje ograniczają lub blokują dostęp do swojej witryny internetowej w celu zarządzania przepustowością lub zmniejszenia zakłóceń.

Zidentyfikowanie strony, która wymaga odblokowania, jest naprawdę łatwe. Większość zablokowanych witryn może wyświetlać komunikat informujący o zablokowaniu korzystania z witryny. Inne wyświetlają komunikat o błędzie, a następnie nie można kontynuować. jednak, z odpowiednią przeglądarką do odblokowywania witryn możesz łatwo skalować się przez tę przeszkodę.

Strony internetowe mogą być ograniczane lub blokowane przez filtrowanie słów kluczowych, czarną listę adresów IP lub manipulację DNS. Jednak ten artykuł zawiera 3 przeglądarki lub aplikacje, które mogą pomóc w odblokowaniu zablokowanej witryny.

Za pomocą tych przeglądarek otwieraj zablokowane i ograniczone strony internetowe

1

Przeglądarka UR

Najlepsza przeglądarka UR Browser do otwierania zablokowanych stron

Przeglądarka UR jest jedną z najlepszych przeglądarek do otwierania zablokowanych stron i stopniowego zdobywania kolejnych udziałów w rynku. Przeglądarka UR konkuruje bezpośrednio z witrynami takimi jak Chrome, Mozilla Firefox, Safari itp. Jest to innowacyjna i oparta na technologii przeglądarka z wbudowanym VPN i trybem Ninja skonfigurowanym do otwierania zablokowanych stron.

Podwójny 2048-bitowy zaszyfrowany klucz RSA, zawierający certyfikat SSL, pomaga zagwarantować bezpieczny transfer danych. Dzięki przeglądarce UR możesz łatwo uzyskiwać dostęp do zablokowanych stron, surfować po Internecie, rozmawiać i rozmawiać.

Dowiedz się, dlaczego przeglądarka UR powoli staje się przeglądarką dla wielu osób w naszej szczegółowej recenzji.

Przeglądarka UR jest kompatybilna z większością systemów operacyjnych, w tym Windows; zaprojektowany dla Windows i macOS. Ma blokadę reklam, moduł śledzący, dzięki któremu przeglądanie jest bezpieczne bez zakłóceń. Dzięki czterokrotnie szybszemu pobieraniu i skanerowi wirusów przeglądarka UR szybciej przegląda wszystkie pobrane pliki i identyfikuje złośliwy program.

Inne funkcje obejmują konfigurowalną przeglądarkę i ekran główny, skaner gier, bibliotekę multimediów, setki ikon, motywów, tapet i tła.

Pobierz teraz przeglądarkę UR

2)

Google Chrome

Najlepsza przeglądarka Google Chrome do otwierania zablokowanych stron

Chrome to kolejna niezawodna i popularna przeglądarka używana przez wiele osób. Google Chrome ma łatwy w obsłudze interfejs użytkownika o prostej konstrukcji, która ułatwia przeglądanie.

Dostęp do dużej biblioteki rozszerzeń sprawia, że ​​Chrome jest jedną z najlepszych przeglądarek do otwierania zablokowanych witryn. Możesz po prostu dodać rozszerzenie do przeglądarki Chrome i łatwo uzyskiwać dostęp do zastrzeżonych witryn. Chrome działa z dowolnym systemem operacyjnym lub urządzeniami, w tym z systemem operacyjnym Windows, i jest kompatybilny z komputerem oraz urządzeniami inteligentnymi.

W przeglądarce Chrome możesz przejść do „nowego trybu incognito”, aby chronić swoje zachowanie podczas przeglądania i otwierać zablokowane witryny.

Najlepiej jest jednak pobrać narzędzie Virtual Private Network (VPN) jako rozszerzenie do Chrome, aby otwierać zablokowane witryny. Korzystanie z VPN, takiego jak NordVPN w Chrome, jest bardziej idealne. Sprawdź naszą listę najlepszych rozwiązań VPN do przeglądania bez granic, tutaj.

Ściągnij Google Chrome

3)

Microsoft Chromium Edge

Odblokowanie przeglądarki krawędzi Microsoft

Microsoft w końcu wypuszcza Microsoft Edge, aby działał na Chromium Engine z obsługą i konfiguracją używaną przez Google Chrome. Dotyczy to na razie użytkowników komputerów z systemem Windows 10, a systemy Windows 7 i 8 są nadal w toku.

Aby wzmocnić funkcje zabezpieczeń, Chromium oferuje użytkownikom trzy poziomy zarządzania informacjami. Obejmują one również zrównoważone, nieograniczone i surowe. „Tryb InPrivate”, aby potajemnie przeglądać historię przeglądania. Obejmuje również sposób, w jaki użytkownicy zarządzają dostępem stron trzecich do działań związanych z surfowaniem po Internecie.

Wypróbuj Microsoft Edge Chromium

Istnieją dziesiątki przeglądarek z pewnością odblokowujących witryny lub zabezpieczających dane użytkowników i historię przeglądania. Powyższe oferują jedne z najlepszych przeglądarek do otwierania zablokowanych stron. Jednak bardzo niewiele przeglądarek, takich jak przeglądarka UR, może osiągnąć ten cel bez rozszerzeń VPN.

Jeśli musisz korzystać z tych innych przeglądarek, potrzebujesz Wirtualnych sieci prywatnych (VPN). NordVPN lub Express VPN może zagwarantować szybkie i bezpieczne przeglądanie. VPN może zapewnić przeglądanie nawet zablokowanych witryn bez narażania bezpieczeństwa i lokalizacji.

Link do głównej publikacji