Wybierz się na epicką podróż z Beyond Ynth HD na Windows

Przygody są w różnych kształtach i rozmiarach, a szczególnie dotyczy to Ynth, rycerza świata owadów, który szuka skradzionego skarbu. Użytkownicy Windows 8 i Windows 10 mogą pobrać aplikację ze Sklepu Windows i rozpocząć rozwiązywanie różnych zagadek potrzebnych bohaterowi w jego misji.

Ta bardzo popularna gra na Androida i iOS dotarła teraz do użytkowników Windows 8 i Windows 10, dzięki czemu użytkownicy z całego świata cieszą się, że mogą również wziąć udział w tej przygodzie. Chociaż gra niewiele różni się od innych wersji platformowych, przyjrzymy się jej tym, którzy o niej nie wiedzieli.

Beyond Ynth HD

poza-ynth-windows-8-game-review (1)

Na pierwszy rzut oka gra wydaje się bardzo atrakcyjna, głównie dzięki doskonałej grafice i bardzo prostej rozgrywce. Chociaż nie zdradzę historii gry, powiem, że jest to bardziej klasyczna historia z rycerzem w lśniącej zbroi.

Sama gra jest bardzo prosta, ma cztery podstawowe tryby poziomów: regiony leśne, pustynne, zimowe i wulkaniczne. Każdy z tych obszarów ma swoje własne niebezpieczeństwa i przydatne przedmioty. Jedną stałą w trakcie gry jest ciągłe przesuwanie pudeł, aby je przewrócić i sprytnie rozrzucając klejnoty na poziomach.

poza-ynth-windows-8-game-review (2)

Użytkownik bardzo łatwo kontroluje bohatera, coś, czego niektóre gry nie osiągnęły, a gracze starali się poruszać swoimi postaciami. W tej grze ruch jest płynny, co pozwala użytkownikom trzymać się każdej krawędzi, którą chcą.

Rozgrywka nie jest trudna, ponieważ ma bardzo dobrze objaśnione poziomy samouczków dla każdej z czterech regionów w grze. Ponadto ogólnym motywem gry jest historia, która sprawia, że ​​gracz staje się jej częścią. Bardzo dobrze zaprojektowane menu i grafika również przyczyniają się do tego efektu, ale muzyka w grze, przynajmniej moim zdaniem, nie pasuje do ogólnego motywu gry.

poza-ynth-windows-8-game-review (4)

Gracz może kontrolować bohatera za pomocą klawiatury, kontrolera Xbox lub ekranu dotykowego, dzięki czemu można go odtwarzać na dowolnym urządzeniu. Jego 80 poziomów z pewnością zainteresuje graczy grą, szczególnie w połączeniu z bardzo dobrze rozwiniętymi elementami fizyki i gładkim ogólnym odczuciem.

poza-ynth-windows-8-game-review (3)

Biorąc wszystko pod uwagę, Beyond Ynth HD na Windows 10, Windows 8 to świetne gry dla dzieci i dorosłych. Zachowuje wszystkie fajne funkcje innych wersji i przenosi je do nowego systemu operacyjnego, w którym jesteśmy pewni, że odniesie sukces.

Pobieranie Beyond Ynth HD na Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji