Windows Media Player napotkał problem z plikiem skórki [FIX]

Windows Media Player był cennym wbudowanym zasobem w starych wersjach Windows. Jednak Microsoft zrezygnował z obsługi tego odtwarzacza, a teraz klasyczny odtwarzacz multimedialny utknął w 2013 roku.

Niektórzy miłośnicy WMP i fani, którzy nadal chętnie korzystają z Windows Media Player, próbowali dodać nowe skórki i poprawić zwykle nijaką estetykę WMP.

Spotkali się jednak z Windows Media Player napotkał problem z plikiem skórki. Plik skórki może być nieprawidłowy błąd.

Jeśli nadal masz problem z tym błędem, sprawdź poniższe kroki, które oferujemy. Powinny one pomóc w znalezieniu krótkiego rozwiązania.

Kroki, aby rozwiązać problemy ze skórką programu Windows Media Player

 1. Upewnij się, że skórka jest obsługiwana przez program Windows Media Player 12
 2. Spróbuj ponownie nałożyć skórę
 3. Zresetuj program Windows Media Player
 4. Rozważ przejście na alternatywę

Rozwiązanie 1 — Upewnij się, że skórka jest obsługiwana przez program Windows Media Player 12

Skórki, których używałeś w czasach, gdy Windows Media Player był na równi z odtwarzaczami multimedialnymi innych firm, nie będą go teraz przycinać.

Upewnij się, że wspomniana skóra obsługuje WMP 12, zanim spróbujesz go zastosować. Jeśli używasz skórki z DeviantArt, postępuj zgodnie z objaśnionymi krokami, zanim będziesz mógł zmienić wygląd programu Windows Media Player.

Jeśli zrobiłeś wszystko dobrze, a błąd nadal występuje, zachęcamy do wypróbowania dodatkowych kroków, które wymieniliśmy poniżej.

Rozwiązanie 2 — Spróbuj ponownie nałożyć skórę

Kolejnym wykonalnym krokiem jest próba ponownego zastosowania skórki w menu ustawień Windows Media Player. Dostępna jest opcja wyboru skórki, która pokazuje wszystkie dostępne skórki i tam możesz znaleźć skórki oficjalne lub niestandardowe. W ten sposób unikniesz potencjalnego zamieszania w pliku konfiguracji, który zmieniłeś, aby zastosować niestandardowe.

Jeśli nie masz pewności, jak ponownie zastosować skórę, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

 1. otwarty Windows Media Player.Windows Media Player napotkał problem z plikiem skórki
 2. naciśnij Ctrl + M aby wyświetlić pasek menu.
 3. Kliknij Widok> Wybór skóry.
 4. Wybierz skórkę i zastosuj ją.
 • Rozwiązanie 3 — Zresetuj program Windows Media Player

  Ponieważ Windows Media Player jest opcjonalną funkcją w systemie Windows 10, możesz go zresetować za pomocą prostej sekwencji włączania / wyłączania. Jest to analogiczne do ponownej instalacji dowolnej aplikacji innej firmy, a otrzymasz nową instalację programu Windows Media Player. Ponadto prawdopodobnie będziesz musiał później ponownie przypisać swoje wpisy do biblioteki.

  Oto jak zresetować Windows Media Player w kilku krokach:

  1. Na pasku wyszukiwania systemu Windows wpisz Włącz system Windows i otwórz „Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows„.
  2. Nawigować do Funkcje mediów i rozwiń to.
  3. Odznacz Windows Media Player pole i potwierdź zmiany.Windows Media Player napotkał problem z plikiem skórki
  4. Uruchom ponownie komputer.
  5. Powtórz kroki i włącz ponownie Windows Media Player jeszcze raz.
  • Rozwiązanie 4 — Rozważ przejście na alternatywę

   Wreszcie, a jest to raczej sugestia niż rozwiązanie, zachęcamy do przejścia dalej. Microsoft całkowicie zaniedbał Windows Media Player. Najnowsza wersja pochodzi z 2013 roku, a wsparcie zostało wycofane jakiś czas temu. Y

   możesz zdecydować się na Groove Music, który jest następcą WMP i otrzymuje aktualizacje. Ponadto istnieje wiele bezpłatnych odtwarzaczy multimedialnych innych firm, które można znacznie lepiej dostosowywać i łatwiej wykorzystywać zasoby systemowe. Sprawdź naszą listę odtwarzaczy audio, o których możesz chcieć wiedzieć.

   Jeśli masz coś do przekazania lub wzięcia z tego, miejmy nadzieję, pouczającej lektury, koniecznie powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji