Windows 8, 10 Kontrola aplikacji: układ okresowy (chemia)

Sklep Windows jest dopiero na początku i nie ma zbyt wielu aplikacji chemicznych do pobrania. Ale aplikacja Periodic Tablet (chemia) jest zdecydowanie jedną z najlepszych i musisz ją pobrać od razu, jeśli potrzebujesz takiego narzędzia.
aplikacja okresowego systemu Windows 8
W przeszłości mój drogi kolega Ionut sprawdził kolejną niezawodną aplikację Układ okresowy dla urządzeń z systemem Windows 8, więc możesz czuć się swobodnie i czytaj dalej. Ale niedawno odkryłem aplikację systemu Windows 8 w układzie okresowym (chemia) i byłem mile zaskoczony jej wydajnością. Aplikacja jest mistrzowsko wykonana i oferuje imponującą zawartość w nieskazitelnej jakości.

Czytaj także: Uruchomiono oficjalną aplikację Windows 8 Receptury Jamiego Olivera

Jest to prosty układ okresowy pierwiastków. Pokazuje różne grupy w różnych kolorach i pozwala powiększać i pomniejszać. Wyświetla masę atomową, elektroujemność, konfigurację elektronów i wiele więcej dla każdego pierwiastka. Zawiera również funkcję wyszukiwania. Idealny towarzysz w życiu szkolnym lub zawodowym.

Przekształć tablet z Windows 8 w układ okresowy

Chociaż aplikacja jest całkowicie bezpłatna, nie mogłem znaleźć żadnych reklam wewnątrz aplikacji, więc domyślam się, że programista oferuje ją za darmo przez ograniczony czas, więc zdecydowanie musisz się spieszyć i pobrać, ponieważ jest to zdecydowanie jedna z najlepszych aplikacji szkolnych Windows 8 do użycia. Zgodnie z oczekiwaniami, aplikacja zawiera wszystkie 118 elementów i masz do dyspozycji masę atomową, elektroujemność, konfigurację elektronów i wiele więcej. Dostępna jest również funkcja wyszukiwania zapewniająca szybki dostęp.

Deweloper wydał również wiele aktualizacji, a aplikacja jest w pełni zoptymalizowana dla systemu Windows 8.1, co oznacza, że ​​można jej używać w trybie przyciągania, a także wybierać różne rozmiary kafelków na żywo. Najnowsze aktualizacje nowych właściwości i języków, widok bonfey i abubakr, możliwość wyboru jednostki temperatury, a także etykietki ikon symboli.

Pobierz Układ okresowy (chemia) na Windows 8

Link do głównej publikacji