Windows 8, 10 Kontrola aplikacji: Farming Simulator

Wielu graczy szuka zabawnych gier farmy z systemem Windows 8. Jednym z najlepszych takich tytułów jest bez wątpienia Farming Simulator. Pasjonaci uprawy farmy na wsi już wcześniej o tym słyszeli. Teraz jest dostępny dla użytkowników tabletów z systemem Windows 8
symulator rolnictwa Windows 8
Dostępny do pobrania w Windows Store, renomowany Farming Simulator można cieszyć się na tablecie Windows 8 po zapłaceniu pięciu dolarów za grę. Dostępna jest również bezpłatna wersja próbna, ale myślę, że niestety trwa ona tylko jeden dzień. Kultywuj dużą różnorodność drzew, korzystając z oryginalnych maszyn i pojazdów renomowanych producentów.

Odkryj szeroką, rolniczą scenerię z polami, drogami, swoim gospodarstwem, a także małą wioską. Kultywuj swoje pola za pomocą różnych trójwymiarowych pojazdów znalezionych w Twojej hojnej flocie, wzorowanej na oryginalnych maszynach i pojazdach renomowanych producentów. Usiądź za kierownicą autentycznych maszyn rolniczych DEUTZ-FAHR, KRONE, KRAMPE, AMAZONE, LEMKEN i KOTTE i załóż własne przedsiębiorstwo rolnicze: oraj i uprawiaj swoje pola, wybierz nasiona swoich upraw polowych spośród trzech roślin (kukurydza) , rzepak i pszenica) i nawozić je, aby przyspieszyć ich wzrost. Sprzedaj plony i zainwestuj je w nowy sprzęt.

Realizuj swoje marzenie związane z rolnictwem w Farming Simulator na Windows 8

Czytaj także: Aplikacja Grand Theft Auto Windows 8: Chcę to na moim tablecie!

Ci, którzy wcześniej grali w Farming Simulator, wiedzą, że istnieją asystenci cyfrowi, którzy przejmą pracę, do której ich przydzielono. Rolnictwo w tej aplikacji jest naprawdę ekscytujące, gdy odkrywasz otwarty świat z dynamicznym cyklem dzień-noc. Wielu gra w tę grę jako sposób na mentalne trenowanie siebie i przygotowanie się na moment, w którym odniosą sukces jako rolnik.

Istnieje tryb darmowej gry lub tryb kariery, w którym wcielasz się w rolę rolnika i żyjesz zróżnicowanym życiem rolniczym. Najnowsza wersja Farming Simulator na Windows 8 zawiera ulepszenia, takie jak nowy system ekonomiczny. Dzięki temu możesz grać ze zmiennymi cenami kukurydzy i zarabiać dodatkowe pieniądze, które możesz następnie zainwestować w nowe budynki, pojazdy i narzędzia.

Istnieje ponad 100 autentycznych ciągników, kombajnów i narzędzi renomowanych producentów, takich jak DEUTZ-FAHR, KRONE, KRAMPE, AMAZONE, LEMKEN i KOTTE. Gra ma imponującą grafikę, a na tablecie Windows 8 wygląda i czuje się jeszcze lepiej, mając świetną reakcję na ekran dotykowy. Nie czekaj dłużej i kliknij link pobierania poniżej, aby go pobrać.

Pobierz Farming Simulator na Windows 8

Farming Simulator 2018 — rzeczy, które gracz powinien wiedzieć

Farming Simulator to świetna gra ze stosunkowo prostym silnikiem, ale zawsze występują różne problemy. Jeśli grasz w tę grę i napotykasz różne problemy, takie jak awarie, brak uruchamiania gry i opóźnienia, wypróbuj kroki opisane w tym przewodniku. Mamy również poprawiony artykuł, który pomoże ci pozbyć się problemów, takich jak spadki liczby klatek na sekundę, zacinanie się ciągników w grze i inne problemy z grą. Mamy tutaj listę rozwiązań.

Symulator Farming pozostaje jednak świetną grą dla systemu Windows, która pozostawiła daleko w tyle nawet FarmVille na Facebooku.

CZYTAJ TAKŻE: Pakiet Big Bud Farming Simulator 17 zawiera największy ciągnik na świecie

Link do głównej publikacji