W aplikacji People brakuje niektórych funkcji po aktualizacji do systemu Windows 10?

Użytkownicy aplikacji People firmy Microsoft niedawno poinformowali, że po uaktualnieniu systemu Windows 10 do aplikacji brakuje niektórych funkcji. Ponieważ nie jest to pierwszy raz, gdy Microsoft wyciął niektóre funkcje z aplikacji People, może to oznaczać, że Microsoft planuje przerwać tę funkcję w przyszłości.
aplikacja ludzie w Windows 10 wind8apps
Problem w systemie Windows 10 wystąpił, gdy niektóre osoby, w tym ja, próbowały dołączyć do aplikacji znajomych z sieci społecznościowych. Mianowicie, gdy chcesz połączyć aplikację People z dowolną aplikacją społecznościową dostępną w systemie Windows 10, po prostu przekierowuje Cię do pustej strony w Sklepie, z komunikatem „Twoje wyszukiwanie„ ”nie przyniosło żadnych wyników.” Oznacza to, że nie ma sieci społecznościowej aplikacja dostępna w Sklepie jest kompatybilna z aplikacją Ludzie.

Prawdopodobnie jest to pominięcie Microsoftu, ponieważ niektóre aplikacje społecznościowe, takie jak Facebook, mają opcję synchronizacji dla aplikacji Ludzie, ale kiedy próbujesz je zsynchronizować, po prostu nic się nie dzieje. Można to bardzo łatwo zrobić celowo, ponieważ Microsoft może planować zamknięcie tej aplikacji w przyszłości. A ponieważ Microsoft zaprzestał już produkcji własnych aplikacji, które nie były tak popularne, wierzymy w tę teorię jeszcze bardziej.

Ponadto, gdy ludzie narzekali na to na forach Microsoft, pracownicy po prostu odpowiedzieli, że obecnie nie ma aplikacji społecznościowych, które wspierają integrację z aplikacją Ludzie. Nie wspomnieli, czy będą w przyszłości jakieś aktualizacje lub poprawki, co wskazuje również na fakt, że Microsoft planuje zamknąć tę aplikację wcześniej czy później.

Co sądzisz o tej polityce Microsoftu zamykania „mało popularnych” aplikacji? Czy korzystałeś z aplikacji Ludzie i czy tęsknisz za nią, jeśli Microsoft zdecyduje się ją zamknąć? Podziel się z nami swoją opinią w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji