Użyj aplikacji Windows 8 Jamie Olivers Recipes, aby gotować ze stylem

Jeśli chodzi o gotowanie, nie ma zbyt wielu szefów kuchni tak dobrych Jamie Oliver. Oczywiście, jeśli posiadasz tablet z Windows 8 i chcesz gotować jak buczki, potrzebujesz naprawdę dobrych aplikacji do gotowania i przepisywania na Windows 8. Dzisiaj sprawdzamy aplikację Jamie’s Recipes na Windows 8
aplikacja Windows 8 Jamie Oliver
W przeszłości dodawaliśmy więcej przepisów na system Windows 8 i aplikacje do gotowania, które pomogą Ci w kuchni, a wśród nich najważniejsze są Książka kucharska Allrecipes. Teraz odkryłem oficjalną aplikację Windows 8 stworzoną pod kierunkiem Jamiego Olivera. Na początku byłem zaskoczony tak niesamowitym projektem, ale potem odkryłem, że była to oficjalna aplikacja Jamie Oliver dla systemu Windows 8, więc wszystko miało sens. W aplikacji jest nawet wiadomość powitalna, dzięki czemu możesz zobaczyć, że wszystko jest autentyczne. Tak mówi sam Jamie Oliver o aplikacji:

Czytaj także: Aplikacja Windows 8 HackerNews uruchomiona w Windows Store

Moja aplikacja polega na dostarczaniu narzędzi i inspiracji do łatwego tworzenia naprawdę smacznego jedzenia w domu. Dzięki zdjęciom siatkówki dla każdego kroku przepisu, a także przewodnikom wideo HD dla niektórych trudniejszych technik, naprawdę nie możesz się pomylić. Na początek zamieściłem bezpłatny pakiet testowy składający się z dziesięciu przepisów, a ja będę aktualizować aplikację, korzystając z moich najnowszych i największych odkryć z całego świata. Znajdziesz całą bibliotekę przepisów do wyboru, od klasycznego komfortowego jedzenia i pięknych przepisów na wypieki po świąteczne przysmaki, superszybkie kolacje i wiele więcej — naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Dołączyłem też sprytną listę zakupów, która ułatwia życie — sortuje składniki według korytarza w supermarkecie i pozwala ci przekreślić przedmioty podczas zakupów.

Czy to najlepsza aplikacja do gotowania na Windows 8?

Możesz pobrać aplikację Jamie’s Recipes na Windows 8 za darmo (link na końcu), ale opcjonalne zakupy w aplikacji dla dodatkowej zawartości. Aplikacja jest dostarczana z darmowym zestawem testowym, który zawiera 10 bezpłatnych przepisów i trzy filmy, ale za więcej trzeba będzie zapłacić. Ale jeśli poważnie interesujesz się gotowaniem, możesz pomyśleć o zainwestowaniu pieniędzy w sztukę gotowania.

Istnieje ponad 200 przepisów, które można kupić, a wszystkie zawierają unikalne zdjęcia wysokiej jakości krok po kroku. Również filmy mają wspaniałą jakość HD, która będzie wyglądać absolutnie oszałamiająco na tablecie z Windows 8 lub urządzeniu stacjonarnym. Oprócz tego znajdziesz w aplikacji przydatną listę zakupów, spersonalizowane notatki, ulubione i wiele innych innych funkcji.

Pobierz aplikację Przepisy Jamiego Olivera na Windows 8

Link do głównej publikacji