Uszczęśliw swoje dzieci dzięki Nickelodeon na Windows 8, Windows 10

Nickelodeon jest jednym z najbardziej znanych portali dziecięcych w Internecie i telewizji. Małe dzieci uwielbiają to dzięki wspaniałym bajkom i programom, które ma. Ponadto w Internecie dzieci mogą bawić się z ulubionymi postaciami z kreskówek. Portal oferuje także filmy i inne informacje o postaciach i gospodarzach telewizyjnych programów dla dzieci.

nick-windows-8

Krótko mówiąc, cała rozrywka, jakiej dziecko może chcieć, jest dostępna w Nickelodeon. Ale dlaczego zabawa ma się na tym skończyć? Oczywiście dostęp do Internetu jest łatwy i za pomocą zaledwie kilku kliknięć każdy może dostać się tam, gdzie chce, ale istnieje jeszcze szybszy sposób: za pośrednictwem aplikacji. W tym przypadku mówimy o darmowym pobieraniu Aplikacja Nick na Windows 10. Windows 8.

Nick dla Windows 10, Windows 8

Ta aplikacja to oficjalny portal Nickelodeon Windows 10. Portal systemu Windows 8, który użytkownicy mogą zainstalować na swoich urządzeniach. Dzięki temu mają natychmiastowy dostęp do wielu treści, od zdjęć, filmów po gry i wiadomości lub informacje.

nick-windows-8-app-review

Aplikacja ma już klasyczny interfejs Modern UI, a główne menu zawiera główne kategorie. Użytkownik może przewijać w prawo i w lewo, aby wyświetlić każdą z tych kategorii, a po otwarciu jednej z nich zostaje powitany wieloma wywiadami lub innymi treściami, które mogą zainteresować najmłodszych.

nick-windows-8-app-review-2

Od strony technicznej streaming wideo jest bardzo szybki i chociaż filmy nie są zbyt długie, mają bardzo dobrą jakość i ładują się natychmiast. Zdjęcia mają przyzwoitą jakość, ale te, które zawodzą, znajdują się w sekcji gier.

nick-windows-8-app-review-3

Chociaż w aplikacji jest wiele gier, próba otwarcia jednej z nich przekierowuje użytkownika na stronę Nickelodeon za pośrednictwem przeglądarki na komputerze. Byłoby bardzo miło mieć przynajmniej niektóre gry wbudowane w aplikację, ale być może przyszłe aktualizacje wprowadzą tę funkcję.

nick-windows-8-app-review-4

Poza tym aplikacja nie ma wiele więcej do zaoferowania. Nie ma żadnych ustawień, które można wprowadzić, ani opcji udostępniania lub wyszukiwania. Mamy nadzieję, że w nadchodzących aktualizacjach zobaczymy funkcje, ale na razie możemy powiedzieć, że aplikacja jest świetna dla dzieci, które chcą dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych postaciach i programach z Nickelodeon.

Pobieranie Nick dla Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji