Ucz się nowych języków obcych dzięki tym aplikacjom Windows 10

Jeśli chcesz połączyć piękne i przydatne i chcesz rozpocząć naukę nowego języka w środowisku Windows 8 lub Windows 10, jesteś we właściwym miejscu. Wybrałem kilka aplikacji, które z pewnością pomogą Ci poszerzyć swoją znajomość języków. Te aplikacje nauczą Cię głównych języków świata z interesującymi lekcjami i dobrze zaprojektowanymi interfejsami. Więc jeśli nie masz pewności, którą aplikację wybrać, mam nadzieję, że ten artykuł pomoże ci podjąć decyzję.

Użyj tych aplikacji do nauki języków obcych

 1. Duolingo
 2. iTooch Language Arts
 3. Japończyk
 4. Babbel
 5. Aplikacje do nauki języków MobileFusion

Duolingo

Aplikacja Duolingo na Windows 10

Jeśli chcesz hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, portugalskiego, włoskiego, irlandzkiego, holenderskiego, duńskiego lub angielskiego, Duolingo jest prawdopodobnie najlepszą aplikacją, której możesz użyć. Proces uczenia się jest zabawny i pomaga w płynnym posługiwaniu się wybranym językiem obcym. Całkowicie fajna i 100% darmowa.

Użytkownicy są bardzo zadowoleni z tej aplikacji, jak widać z recenzji dodanych na stronie pobierania aplikacji:

To naprawdę za darmo. Bez opłat, bez reklam, bez sztuczek. Wykształcenie wyższej jakości bez ceny.

Jeśli więc trudno ci w to uwierzyć, pobierz Duolingo i przekonaj się sam.

 • iTooch Language Arts

  itooch wind8apps

  Jeśli chcesz pomóc swoim dzieciom w nauce języka obcego, zdecydowanie powinieneś spróbować iTooch. Te aplikacje są znacznie bardziej zorientowane na elementarnych uczonych i dzieci niż Babbel i powinny zapewnić im ciekawy i skuteczny sposób na naukę czegoś nowego. Ale iTooch to nie tylko aplikacja do nauki języków, oferuje prawdopodobnie największy zbiór działań edukacyjnych, jaki można znaleźć w App Store.

  iTooch opiera się na amerykańskich krajowych wspólnych podstawowych standardach i oferuje lekcje matematyki, sztuki językowej, nauki i zdrowia. Ta aplikacja z pewnością pomoże rodzicom, nauczycielom i uczniom nauczyć się niesamowitych nowych rzeczy w zabawny i motywujący sposób. Każda aplikacja edukacyjna iTooch jest dostępna w App Store osobno, w cenie 4,99 USD.

  • Japończyk

   ludzki japoński wind8apps

   A na końcu naszej listy coś dla fanów japońskiej kultury. Jeśli chcesz nauczyć się języka japońskiego na urządzeniu z systemem Windows 8, Human Japanese jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Ta niesamowita japońska aplikacja edukacyjna zapewni Ci tysiące nagrań, jasne i zrozumiałe wyjaśnienia, inteligentne quizy i recenzje, animacje znaków hiragana, katakana i kanji i wiele więcej. Oprócz ogromnej różnorodności technik uczenia się i lekcji, Human Japanese ma niesamowity interfejs w stylu metra, który jeszcze bardziej zwiększy Twoją chęć do nauki tego języka. Human Japanese jest dostępny w sklepie Windows App Store w cenie 18,99 USD, z opcją bezpłatnej wersji próbnej.

   Babbel

   babbel wind8apps

   Babbel z pewnością będzie Twoim pierwszym wyborem, jeśli chcesz łatwo nauczyć się języka obcego. Aplikacje do nauki języków Babbel były najpierw dostępne dla użytkowników iOS i byli z nich absolutnie zachwyceni. A teraz użytkownicy systemu Windows 8 będą mieli w końcu ten przywilej uczenia się różnych języków w Babbel. Babbel nie występuje jako pojedyncza aplikacja, ale jako 11 aplikacji, jedna aplikacja dla każdego języka. Dzięki aplikacjom Babbel możesz uczyć się: holenderskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego, indonezyjskiego, włoskiego, polskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego i tureckiego. Babbel korzysta z różnych metod uczenia się, takich jak powtarzanie, wskazówki wizualne, ćwiczenia ortograficzne i rozpoznawanie głosu, aby zapewnić ci łatwy i interesujący sposób nauki nowego języka.

   Każdą aplikację można pobrać za darmo z Windows App Store, a rzecznik prasowy firmy mówi, że kompilacje WP8 „są głównie trenerami słownictwa z 3000 słów podzielonymi na lekcje tematyczne.” Tak więc, tylko jeśli chcesz, masz wszystko, czego potrzebujesz. nauczyć się dowolnego z wyżej wymienionych języków bez płacenia ani grosza.

   AKTUALIZACJA: Aplikacja nie jest już dostępna dla systemu Windows 10, ale można ją pobrać na Androida na urządzenia z systemem iOS.

   • Aplikacje do nauki języków MobileFusion

    MobileFusion wind8apps

    Jeśli w jakiś sposób szukasz alternatywy dla Babbel, Twoje zdjęcie może być jednym z bezpłatnych narzędzi do nauki języków od MobileFusion. Ten programista oferuje jedenaście bezpłatnych narzędzi do nauki języków, w tym: Naucz się rosyjskiego Deluxe, Naucz się niemieckiego Deluxe, Naucz się tureckiego Deluxe, Naucz się greckiego Deluxe, Naucz się holenderskiego Deluxe, Naucz się duńskiego Deluxe, Naucz się francuskiego Deluxe, Naucz się portugalskiego Deluxe, Naucz się hiszpańskiego Deluxe, Naucz się włoskiego Deluxe i Ucz się szwedzkiego Deluxe. MobileFusion zapewnia, że ​​korzystanie z ich aplikacji będzie najbardziej zabawnym sposobem, w jaki do tej pory nauczyłeś się niektórych z tych języków, to Ty decydujesz, czy mówią prawdę, czy nie.

    AKTUALIZACJA: Aplikacja nie jest już dostępna do pobrania w sklepie.

    Aby uzyskać więcej informacji o określonych aplikacjach do nauki języków, możesz sprawdzić poniższe przewodniki:

    • Oprogramowanie do nauki języków z rozpoznawaniem mowy
    • Oprogramowanie do terapii mowy / szkolenia języków dla systemu Windows
    • 5 najlepszych programów do nauki języków dla Windows
Link do głównej publikacji