Twitch nie łączy się z YouTube / Blizzard / Steam [FIX]

Twitch to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych dla graczy. Powodów tego jest wiele. Jest to niezawodne i łatwe w użyciu narzędzie nawet dla niezbyt doświadczonych użytkowników.

Jednak wiele osób zgłosiło kilka problemów z Twitch. Program nie łączy się z innymi platformami, takimi jak YouTube, Blizzard lub Steam.

Problem z połączeniem w Twitchu może mieć różne przyczyny, a dzisiaj pokażemy ci, co zrobić, jeśli Twitch nie łączy się z YouTube, Blizzardem lub Steam.

Jak naprawić problemy z łącznością w serwisie Twitch

Napraw błąd łączności Twitcha w YouTube

Wykonaj skanowanie antywirusowe

Jeśli napotkasz błąd połączenia z Twitch na YouTube, twój komputer może być zainfekowany złośliwym oprogramowaniem.

Możesz wykonać skanowanie antywirusowe. Zaleca się korzystanie z dobrego narzędzia antywirusowego. Tak się składa, że ​​mamy najlepsze opcje. Wybierz jedno z tych narzędzi antywirusowych, aby wyczyścić komputer.

Napraw problemy z połączeniem Twitcha w Blizzardzie

1. Wyloguj się i zaloguj ponownie

Wielu użytkowników, którzy napotkali ten problem w Blizzard, znalazło łatwe rozwiązanie. Wyloguj się, a następnie zaloguj ponownie do swojego konta. Jeśli ta metoda nie rozwiązała problemu, wypróbuj następne rozwiązanie.

2. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i historię

Jeśli Twitch nie łączy się z Blizzardem, możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną z przeglądarki. W Google Chrome wykonaj poniższe czynności, aby usunąć niepotrzebne pliki.

  1. naciśnij Shift + Ctrl + Delete na klawiaturze, aby otworzyć Wyczyść dane przeglądania menu.
  2. Wybierz Cały czas jako przedział czasowy.
  3. Skoncentruj się na usuwaniu Historia przeglądania, Pobierz historię, Pliki cookie i inne dane witryny, i Obrazy i pliki z pamięci podręcznej.
  4. Kliknij na Wyczyść dane przycisk.chromowane dane

Napraw Twitcha, który nie łączy się ze Steam

Problem łączności Twitcha ze Steam można rozwiązać na różne sposoby.

1. Uruchom ponownie stronę internetową

Czasami proste ponowne uruchomienie strony internetowej może rozwiązać ten problem. Jeśli nie, wypróbuj poniższe rozwiązanie.

2. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki

Wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki może rozwiązać ten problem. Wykonaj czynności opisane powyżej, aby wyczyścić dane przeglądarki, jeśli używasz Google Chrome.

Wniosek

Jak widać, dzięki najłatwiejszym rozwiązaniom możesz szybko rozwiązać problemy z łącznością. Jeśli te metody nie działają, potrzebujesz bardziej technicznego rozwiązania.

Nie zapomnij też zmienić domyślnej przeglądarki na bardziej stabilną i niezawodną. Nasza rekomendacja dotyczy przeglądarki UR, która zapewnia szybkie przeglądanie i stabilne przesyłanie strumieniowe.

Pobierz teraz i przekonaj się sam.

Może to być problem z połączeniem sieciowym, które nie pozwala połączyć Twitcha z YouTue, Blizzard lub Steam.

W przypadku tego rodzaju problemów mamy ten przewodnik, aby szybko rozwiązać problemy z połączeniem sieciowym.

Link do głównej publikacji