Tutaj możesz znaleźć i pobrać najnowsze produkty Nero dla Windows 10

Pomimo tego, że wciąż czekamy na oficjalną aplikację Nero dla systemu Windows 10, Windows 8, możesz użyć wersji komputerowej, ponieważ jest ona kompatybilna z Windows 10, Windows 8 i Windows 8.1
nero dla Windows 8
Dawno temu korzystałem z Nero tylko do nagrywania płyt CD i DVD, ponieważ było to najlepsze narzędzie do tego zadania. Jednak po migracji do systemu Windows 8, 8.1, 10 nie byłem pewien, czy mój zaufany palnik będzie działał na nowej platformie. Jak bardzo się myliłem, Nero 12 działa pięknie na Windows 10, Windows 8, mając nawet niestandardowy ekran startowy inspirowany Windows 8 dla różnych jego funkcji.

Nero dla Windows 10, Windows 8 to znacznie więcej niż program do nagrywania płyt. Jak zobaczycie za kilka chwil, Nero na Windows 10, Windows 8 oferuje użytkownikom pełną obsługę multimediów, posiadając wszystkie narzędzia, których może potrzebować na swoim komputerze.

[AKTUALIZACJA 2018]

Zmień swój komputer z systemem Windows w potężną stację roboczą Nero Platinum 2018

Przy ponad 1 milionie pobrań miesięcznie oprogramowanie Nero dotarło do 100 milionów użytkowników i oferuje wsparcie w 23 językach w 2018 roku. Możesz teraz przejść na Nero Platinum 2018 po obniżonej cenie i uzyskać świetny pakiet 6 programów:

 1. Nero Video 2018
  Kreatywny program do edycji wideo z intuicyjnym interfejsem, łatwą obsługą, ponad 800 efektami i nowymi szablonami filmowymi, które zachwycą odbiorców.
 2. Nero Burning Room 2018
  Nagrywaj, kopiuj i archiwizuj, maksymalne bezpieczeństwo zapewniane przez SecurDisk 4.0 i 256-bitowe szyfrowanie, dzięki czemu możesz zachować prywatność swoich danych.
 3. Nero Media Home 2018
  Porządkuj swoją kolekcję zdjęć, filmy, muzykę i filmy, seriale telewizyjne, pokazy slajdów, wszystko, co chcesz odtwarzać — nawet zdjęcia 360 stopni za pomocą Nero 360 VR Player.
 4. Nero Recode 2018
  RipConvert — dzięki konwersji jednym kliknięciem możesz przesyłać płyty audio bezpośrednio na podłączone urządzenie mobilne. Obsługiwane są wszystkie formaty wideo.
 5. Nero BackitUp 2018
  Bezpieczne, szyfruj Kompresuj — możesz ustawić preferowany interwał tworzenia kopii zapasowych, aby stale tworzyć kopie zapasowe swoich wspomnień w przypadku aktualizacji lub awarii.
 6. Rejestrator muzyki (audials)
  Przesyłaj strumieniowo i pobieraj swoją ulubioną muzykę, uzyskując dostęp do ponad 100 000 internetowych stacji radiowych.

Możesz uzyskać niektóre z nich osobno lub kupić pełną wersję z linku poniżej. Nero udostępnia bezpłatne aplikacje mobilne dla programów. Możesz także pobrać Nero 360 VR ze sklepu Microsoft Store, aby odtwarzać filmy 360 stopni.

 • Pobierz teraz Nero Platinum 2018 z oficjalnej strony internetowej.

Zoptymalizuj, napraw i przyspiesz swój komputer dzięki Nero TuneItUp 2018

Jeśli zauważysz jakiekolwiek problemy lub powolny komputer, możesz rozwiązać je automatycznie, pojedynczo lub wszystkie naraz, za pomocą tego Power-Tuning PC. To narzędzie działa dobrze przy optymalizacji ustawień internetowych i konfiguracji przeglądarki, zapewniając większą prędkość surfowania w sieci. Aktualizuje również sterowniki i wyłącza niepotrzebne procesy, aby system Windows działał szybciej.

 • Kup teraz Nero TuneItUp z oficjalnej strony internetowej

Nero 12 dla Windows 10, 8.1 — Wszystkie potrzebne narzędzia multimedialne

nero-for-windows-8 (5)

Zacznijmy od powtórzenia, że ​​Nero 12 działa na Windows 10 Windows 8 bez żadnych problemów! Ponadto użytkownicy Nero, którzy będą go uruchamiać w systemie Windows 10, Windows 8 zobaczy także niestandardowy ekran startowy zaprojektowany w nowoczesnym interfejsie użytkownika, z kafelkami każdego narzędzia i krótkim opisem każdego z nich. Stąd możesz uzyskać dostęp do dowolnego z 9 dostępnych narzędzi, a także krótki samouczek, który pokazuje użytkownikom wszystkie możliwości Nero w Windows 10, Windows 8.

Być może zastanawiasz się, jakie narzędzia otrzymujesz od Nero 12. Dam ci listę tego, co to jest, i jestem pewien, że znasz niektóre z nich, ponieważ były już dostępne dla niektórych ząb teraz:

 • Nero Burning Room — Stary Burning Room nie zmienił się zbytnio, umożliwiając użytkownikom tworzenie wszelkiego rodzaju dysków.

nero-for-windows-8 (10)

 • Nero Kwik Media — To narzędzie jest organizerem multimediów, który pozwala użytkownikom skanować komputer oraz organizować i uzyskiwać dostęp do wszystkich plików multimedialnych.

nero-for-windows-8 (1)

 • Agent Nero Rescue — Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki lub masz uszkodzony dysk, Nero Rescue Agent pozwoli ci z łatwością odzyskać te pliki.

nero-for-windows-8 (2)

 • Nero Video — Edytor wideo, który jest prosty w obsłudze i zapewnia wiele narzędzi i efektów dla tych, którzy chcą tworzyć wspaniałe filmy i nagrywać je na dyski lub przesyłać je do Internetu.

nero-for-windows-8 (3)

 • Nero BackItUp — Jak sugeruje grzywa, jest to narzędzie do tworzenia kopii zapasowych, którego można używać do tworzenia bezpiecznych kopii plików. Użytkownicy mogą również ustawić automatyczne tworzenie kopii zapasowych, aby nie musieli się tym martwić.

nero-for-windows-8 (4)

 • Nero Recode — Konwersja plików na różne formaty można łatwo wykonać za pomocą Nero Recode. To narzędzie działa zarówno na plikach wideo, jak i plikach audio lub graficznych.

nero-for-windows-8 (6)

 • Nero ControlCenter — To jest główna konsola pakietu Nero 12. Stąd możesz sprawdzić stan każdego narzędzia i w razie potrzeby zaktualizować różne funkcje.

nero-for-windows-8 (7)

 • Nero Express — Kolejne bardzo stare narzędzie, które większość zapamięta. Nero Express to miejsce, w którym chcesz szybko utworzyć płytę z dowolnym rodzajem danych.

nero-for-windows-8 (8)

 • Odtwarzacz Nero Blu-Ray — Ta funkcja jest dostępna dla użytkowników Nero 12 Platinum i pozwala im oglądać filmy Blu-Ray i Blu-Ray 3D.

nero-for-windows-8 (9)

Narzędzia te będą w domu na komputerze multimedialnym, ponieważ zapewniają użytkownikom wiele narzędzi i możliwość bardzo łatwego zarządzania komputerami. Jednak niektóre z tych narzędzi wymagają dużego nakładu zasobów i możesz zauważyć niewielkie opóźnienie na komputerze, ale poza tym nie ma nic, co można by nazwać problemem. Większość z tych narzędzi również komunikuje się ze sobą, umożliwiając użytkownikowi przeskakiwanie między nimi w razie potrzeby.

Pobierz Nero na Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji