Top 8 oprogramowania do dostosowywania pulpitu dla systemu Windows 10

Kto nie lubi zorganizowanego i czystego miejsca do pracy? Każdy!

Dotyczy to naszych domów, biur, a nawet gdy budujemy coś z hobby.

Jako osoba, która spędza około 6-8 godzin dziennie na swoim komputerze do pracy, zawsze utrzymuję pulpit i związane z nim rzeczy na moim komputerze w czystości i uporządkowane, aby mieć wszystko, czego potrzebuję, aby mieć dostęp do wszystkiego potrzeba najwcześniej.

Ja osobiście nie korzystam z usług stron trzecich Oprogramowanie do dostosowywania pulpitu na moim komputerze z systemem Windows 10, ponieważ na moje potrzeby wystarcza wiele komputerów.

Ale ludzie, którzy mają znacznie bardziej skomplikowane zastosowanie w porównaniu do mnie, mogą użyć dobrego oprogramowania dostosowującego, aby ułatwić im codzienne życie zawodowe.

W tym poście wymienię jedne z najlepszych Oprogramowanie do dostosowywania pulpitu dla systemu Windows 10 które możesz pobrać i wypróbować.

RocketDock

ŹródłoŹródło

Źródło

Windows 10 ma już pasek zadań, w którym można przypinać foldery, aplikacje i programy, ale zajmuje zbyt dużo nieruchomości na ekranie.

Z drugiej strony RocketDock zapewnia stację dokującą, którą można umieścić w dowolnym miejscu i przypinać skróty, aplikacje, programy, a nawet foldery w małej stacji dokującej.

Możesz także dostosować tę stację dokującą, używając różnych rodzajów skórek i ikon, które możesz łatwo pobrać ze strony RocketDock.

Okozo Live Wallpaper dla Windows

oprogramowanie do dostosowywania pulpitu okozo na żywo tapety

Okozo.com to strona internetowa, z której można pobrać kilka interaktywnych tapet na żywo, które można zastosować na pulpicie, aby dostosować i ożywić.

Kto nie lubi interaktywnej tapety na żywo, która ożywia nasze komputery?

Możesz wybierać spośród tapet pokazujących czas, które ożywają podczas odtwarzania muzyki, lub po prostu różnych, w których możesz grać z wirtualnym zwierzakiem, aby uwolnić się od stresu.

Dostosuj pulpit za pomocą najlepszych gadżetów dla systemu Windows 10!

Deszczomierz

miernik deszczu na oprogramowanie do dostosowywania pulpitu

Rainmeter to jeden z najbardziej znanych sposobów dostosowywania pulpitu.

Możesz wybrać pulpit, który jest całkowicie minimalistyczny i do rzeczy, lub faktycznie możesz zapalić wszystkie pistolety i wypełnić pulpit naprawdę fajnymi gadżetami za pomocą Rainmeter.

Moje foldery

Oprogramowanie do dostosowywania pulpitu myfolders

Tworzenie folderów w systemie Windows 10 jest tak proste, jak kliknięcie myszą prawym przyciskiem myszy i wybranie folderu. Ale co, jeśli chcesz mieć swoje przydatne foldery przez cały czas?

Zamiast eksplorować foldery w Eksploratorze plików, w rzeczywistości możesz po prostu użyć tego programu, aby kliknąć prawym przyciskiem myszy i uzyskać dostęp do folderu w zaledwie 2 lub 3 kliknięciach.

Aby uzyskać dostęp do ustawionych folderów, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na pulpicie, a następnie najechać myszą na Moje foldery i wybierz z zestawu opcji, które chcesz wykonać.

Możesz bezpośrednio skopiować coś do zestawu folderów, to samo dotyczy przeniesienia czegoś.

Szukasz najlepszego oprogramowania do wirtualnego pulpitu? Oto najlepsze opcje.

Launchy

uruchomienie oprogramowania do dostosowywania pulpitu

Launchy to kolejne narzędzie, którego można użyć do dostosowania pulpitu, aby z łatwością uzyskiwać dostęp do ważnych programów, folderów i innych elementów.

Korzystanie z niego jest tak proste, jak naciśnięcie ALT + SPACJA na klawiaturze, która uruchomi Launchy. Możesz wpisać nazwę dowolnego programu, folderu lub aplikacji w polu wyszukiwania, które wyświetli wynik.

Ten program na pewno zaoszczędzi Twój czas.

Multiplicity Pro

oprogramowanie do dostosowywania pulpitu multiplicity pro

Multiplicity Pro to świetne narzędzie, które pozwala kontrolować wiele komputerów za pomocą jednej klawiatury i myszy.

Załóżmy, że musisz pracować na wielu komputerach jednocześnie, przełączanie się na nie jeden po drugim zużyłoby tylko Twój czas, ale korzystając z tego programu, możesz w rzeczywistości kontrolować dwa lub więcej komputerów jednocześnie.

Co więcej, wymiana plików między tymi komputerami będzie tak łatwa, jak przeciąganie i upuszczanie ich w oknie.

Płytki

kafelki oprogramowania do dostosowywania pulpitu

To kolejne świetne dostosowanie pulpitu, a także narzędzie, które można wykorzystać do zwiększenia wydajności korzystania z naszego pulpitu.

Możesz przeciągnąć i upuścić dowolny folder lub aplikację na pasek boczny pokazany przez ten program, aby odpowiednio go uporządkować.

Możesz przesuwać między różnymi stronami i wybierać dokładnie, jak działa ten program.

Twoje dynamiczne tapety na Windows 10 ożyją na twoim pulpicie!

Ogrodzenia

oprogramowanie do dostosowywania pulpitu fences pro

Fences to świetna aplikacja do użycia, jeśli chcesz pogrupować aplikacje i foldery na komputerze w określone grupy w celu łatwiejszego dostępu.

Jak widać na powyższym obrazku, możesz mieć różne grupy na swoich komputerach z różnymi ikonami. Może to być przydatne dla osób, które mają do czynienia z wieloma aplikacjami i programami na jednym komputerze.

Menu Start w systemie Windows jest świetne, ale grupowanie takich rzeczy w menu Start jest trudne i hene Fences może to naprawić.

To była lista aplikacji i programów, z których każdy może korzystać jako oprogramowanie do dostosowywania pulpitu. 

Niektóre z tych programów są bezpłatne, a niektóre mają wyższą cenę, więc wybierz, które chcesz i wypróbuj!

Link do głównej publikacji