To 7 najlepszych programów do śledzenia wydatków w 2019 roku

Budżetowanie może być żmudnym i trudnym doświadczeniem, ale nie musi już być wyposażone w osobiste narzędzia do budżetowania, które mogą wyeliminować nudę z tego procesu.

Te najlepsze oprogramowanie do śledzenia wydatków nie tylko pokazuje, gdzie znikają twoje pieniądze lub na co wydajesz większość ciężko zarobionej gotówki, ale także pomaga w tworzeniu planu i trzymaniu się go, a także sensu pieniędzy.

Dobre narzędzie do śledzenia wydatków pomoże ci odpowiedzieć na pytania, takie jak ile masz lub jesteś winien, niezależnie od tego, czy mądrze wydasz, jakie inwestycje musisz poczynić, a także edukować cię w kwestiach finansowych.

Sprawdziliśmy najlepsze oprogramowanie do śledzenia wydatków i najpopularniejsze do tego zadania. Niektóre są bezpłatne, inne narzędzia premium, ale znajdziesz te, które łączą się z Twoim kontem bankowym, dzięki czemu możesz pobierać i organizować dane transakcji.

Niezależnie od tego, co wybierzesz, poświęć czas na sprawdzenie, które transakcje nie są dostosowane do twoich wartości lub potrzeb, i zobacz, jak możesz obniżyć koszty przy jednoczesnym zwiększeniu oszczędności.

Najlepsze oprogramowanie do śledzenia wydatków i pieniędzy

1

QuickBooks

podręczniki śledzą oprogramowanie do wydatków

Jeśli chcesz zarządzać swoimi wydatkami, QuickBooks może być do tego idealnym narzędziem. Ta usługa zapewnia rozliczanie w chmurze, dzięki czemu możesz łatwo zarządzać swoimi finansami z dowolnego komputera lub smartfona. Aplikacja obsługuje śledzenie przestrzeni, dzięki czemu możesz mieć oko nawet na najmniejsze wydatki.

Jeśli prowadzisz firmę, z przyjemnością usłyszysz, że QuickBooks obsługuje fakturowanie, dzięki czemu możesz łatwo tworzyć i wysyłać faktury. Oprogramowanie obsługuje również raporty księgowe, umożliwiając łatwe sprawdzenie wydajności firmy.

QuickBooks obsługuje zarządzanie przepływami pieniężnymi, dzięki czemu możesz łatwo wprowadzać rachunki i je płacić. Ponadto możesz zaplanować powtarzające się płatności, aby ich nie przegapić. Usługa ma również automatyczną kopię zapasową, dzięki czemu wszystkie poufne dane zostaną zapisane i zabezpieczone. Warto wspomnieć, że QuickBooks wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie SSL, dlatego Twoje dane będą całkowicie chronione przed osobami trzecimi.

Ogólnie rzecz biorąc, QuickBooks to świetna usługa, jeśli chcesz zarządzać wydatkami, i jest ona dostępna na wszystkich głównych platformach, więc wypróbuj ją.

Przegląd:

  • Dostępne na platformie internetowej, Android i iOS
  • Raporty śledzenia i rachunkowości
  • Fakturowanie
  • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych
  • 128-bitowe szyfrowanie

    — Pobierz teraz QuickBooks

2)

Dollarbird

najlepsze oprogramowanie do śledzenia wydatków

To oprogramowanie wykorzystuje oparte na kalendarzu podejście do zarządzania finansami osobistymi zaprojektowane dla prawdziwego życia. Możesz dodawać przeszłe, przyszłe lub powtarzające się transakcje i kategoryzować je, na telefonie komórkowym lub za pośrednictwem interfejsu internetowego.

Dollarbird pozwala Ci zobaczyć swoje wydatki i dochody, zobaczyć, gdzie idą twoje pieniądze i być mądrzejszym o swoich finansach. Salda są obliczane automatycznie dla każdego dnia, miesiąca lub roku, dzięki czemu można łatwo zrozumieć swoją sytuację finansową.

Możesz także udostępniać kalendarze swojemu partnerowi, rodzinie lub zespołowi, aby śledzić wydatki i zarządzać finansami razem, pozostając na bieżąco z najczęstszymi problemami z pieniędzmi.

Zdobądź Dollarbirda

  • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do finansowania dla małych firm

3)

Krówka

najlepsze oprogramowanie do śledzenia wydatków

To oprogramowanie jest proste i można go używać w ruchu za naciśnięciem jednego przycisku, a także dodawać dochód i wydatki, które zostaną oznaczone i uporządkowane w celu wyświetlenia salda na prostej osi czasu. Nie potrzebujesz folderów, kategorii oszczędności, wykresów ani innych skomplikowanych rzeczy, to prosty interfejs, który wyświetla liczby takimi, jakie są.

Jest to proste, szybkie, zwinne, bogate w funkcje i bezstresowe, dzięki funkcjom dodawania i edycji jednym dotknięciem, prostemu tworzeniu listy w celu śledzenia sald, wybieraniu symboli walutowych, i możesz jej używać co miesiąc lub co tydzień, jednak lubisz.

Zdobądź Fudget

4

YNAB

najlepsze oprogramowanie do śledzenia wydatków

Skrót oznacza po prostu Potrzebujesz budżetu — nie wszyscy?

To oprogramowanie utrzymuje Twój osobisty budżet przez cały czas i pozwala szybko odnosić się do twoich kont, kategorii budżetu, a także dodawać transakcje lub modyfikacje do twojego budżetu na bieżąco.

Aplikacja synchronizuje się również z urządzeniami takimi jak smartfon, tablet, a nawet komputer, dzięki czemu możesz być na bieżąco z wydatkami. Wersja internetowa zawiera różnorodne narzędzia edukacyjne, które pomogą Ci zdyscyplinować finansowo.

Jest również łatwy w użyciu, ponieważ nie ma skomplikowanych funkcji, a ponadto możesz zapisać się na zajęcia online, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, ponieważ partner odpowiedzialny za aplikację pomaga Ci pozostać skoncentrowanym i nie tracić budżetu.

Uzyskaj YNAB

  • Przeczytaj także: Najlepsze rozszerzenia do śledzenia cen kryptowalut [Chrome Firefox]

5

Mennica

najlepsze oprogramowanie do śledzenia wydatków

To oprogramowanie Intuit (twórcy QuickBooków) pomaga śledzić wydatki (przychody i wydatki) oraz ogólny stan finansowy. Możesz zarejestrować się za darmo, aby dołączyć do Mint i używać jej do śledzenia i zarządzania finansami na jednym ekranie.

Daje również porady i wskazówki, dzięki którym możesz poznać swój styl inwestycyjny za pomocą odpowiednich narzędzi, a także pozwala łączyć się z bankiem i innymi pożyczkodawcami, a także wysyła powiadomienia o terminach płatności rachunków miesięcznych, w sposób łatwy do zrozumienia i nawigacji deska rozdzielcza.

Po zarejestrowaniu i zsynchronizowaniu konta bankowego dzieli Cię zaledwie kilka sekund od swobody finansowej.

Jest również bezpieczny, ponieważ wykorzystuje VeriSign do skanowania i zapewnia bezpieczeństwo poufnych transferów danych, a jego uwierzytelnianie wieloskładnikowe pomaga chronić dostęp do konta za pomocą 4-cyfrowego kodu, którego tylko Ty możesz użyć do przeglądania konta, a nie tylko login i hasło, z powiadomieniami.

Zdobądź Mennicę

6

Mvelopes

najlepsze oprogramowanie do śledzenia wydatków

Jeśli nie wiesz, dokąd trafiają wszystkie twoje pieniądze co miesiąc, możesz uzyskać oprogramowanie Mvelopes i pozwolić mu śledzić swoje wydatki za Ciebie.

To oprogramowanie zapewnia narzędzia, które pozwalają śledzić wydatki codziennie, jednocześnie koncentrując się na tygodniowych i miesięcznych przydziałach budżetowych.

Funkcje obejmują system budżetowania kopert (stąd nazwa), którego można użyć do planowania i uzyskiwania informacji zwrotnych na temat swoich wydatków, uniwersalny ekran kont, aby zobaczyć wszystkie dane finansowe w jednym miejscu, synchronizację aplikacji mobilnej z aplikacją internetową, ale także synchronizację ze wszystkimi posiadane konta bankowe i kredytowe.

Występuje w trzech wersjach: Mvelopes (wersja bezpłatna), Mvelopes Coaching i Mvelopes Premier, które są oparte na subskrypcji.

Zdobądź Mvelopes

  • CZYTAJ TAKŻE: 4 najlepsze oprogramowanie do wydobywania Bitcoinów, które możesz wykorzystać do zarabiania prawdziwych pieniędzy

7

Kapitał osobisty

najlepsze oprogramowanie do śledzenia wydatków

To najlepsze oprogramowanie, którego możesz użyć do śledzenia swoich wydatków. Z ponad 1 milionem użytkowników Kapitał osobisty, który oferuje bezpłatne narzędzia finansowe, ułatwia zarządzanie całym życiem finansowym na jednej platformie.

To narzędzie umożliwia połączenie kont z pulpitem, dzięki czemu można zobaczyć zarówno wydatki, jak i wartość netto, a nawet zaplanować swoją przyszłość lub spotkać się z doradcą w celu omówienia strategii inwestycyjnej.

Analizator opłat pomaga wykryć takie ukryte opłaty na kontach i funduszach, co z czasem pomaga kontrolować wydatki i finanse. Inne narzędzia w Personal Capital obejmują interaktywne narzędzia do przepływów pieniężnych, które zapewniają, że nie wydasz więcej niż zarabiasz.

W przeciwieństwie do większości innych programów do śledzenia wydatków, Personal Capital nie pozwala ci tworzyć własnych kategorii dla swojego budżetu, więc utkniesz z tym, co oferuje oprogramowanie. W przeciwnym razie możesz utworzyć wiele wykresów wydatków i oszczędności, a także porównać swój budżet tygodniowy lub miesięczny.

Po zarejestrowaniu się w Personal Capital możesz swobodnie uzyskać dostęp do jego potężnych narzędzi, a także niesamowitego pulpitu nawigacyjnego i łatwo zarządzać całym swoim życiem finansowym w jednym miejscu, dzięki czemu możesz szybciej osiągać swoje cele i rozwijać długoterminową strategię finansową.

Zdobądź kapitał osobisty

Czy Twoje ulubione oprogramowanie do śledzenia wydatków znajduje się na liście? Daj nam znać, którego używasz lub jeśli próbowałeś jednego z nich, pozostawiając swój komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji