4 najlepsze oprogramowanie do nauki hiszpańskiego jak tubylec

Hola! Jest to prawdopodobnie jedno słowo, które większość ludzi zna w języku hiszpańskim, ale technologia umożliwiła każdemu jego lepsze poznanie.

Nasze najlepsze typy dla najlepsze oprogramowanie do nauki hiszpańskiego analizuje rodzaj i jakość treści, łatwość użytkowania, narzędzia, takie jak raporty śledzenia i postępu, aplikacje mobilne i społeczności, aby uzyskać dalsze wsparcie, a także wszechstronność, dzięki której możesz doskonalić swoje umiejętności lub rozmawiać jak tubylec w mgnieniu oka.

Ucz się hiszpańskiego za pomocą tych programów

1

RosettaStone

najlepsze oprogramowanie do nauki hiszpańskiego

Jest to chyba najpopularniejsza i rozpoznawalna nazwa, jeśli chodzi o najlepsze oprogramowanie do nauki hiszpańskiego.

Jego kursy, gry i ćwiczenia są w języku hiszpańskim, a żadne angielskie tłumaczenia nie stanowią przewodnika, więc musisz uczyć się słów, składni i gramatyki poprzez skojarzenie, zamiast korzystać z list i ćwiczeń.

Algorytmy rozpoznawania mowy zapewniają poprawną wymowę, a podstawowe lekcje połączone są z zabawnymi i ekscytującymi grami, aplikacją mobilną i korepetytorami online, aby zapewnić naprawdę wciągające wrażenia.

Lekcje oparte są na fiszkach, skojarzeniu obraz-słowo, dzięki czemu dopasowujesz obrazy do słów i fraz, tak jak w przedszkolu, z początkowymi lekcjami na poziomie łatwym i stopniowo przechodzisz do trudniejszych lekcji z gramatyką, koniugacją i składnią.

Rosetta Stone nagradza cię również za ukończenie podstawowych kursów, odblokowując możliwość grania w gry BuzzBingo i Picari, które pozwalają na aktualizację tego, czego się nauczyłeś. Możesz także grać z innymi uczniami, czytać historie i wiele więcej.

Aby go użyć, potrzebujesz zestawu słuchawkowego USB z mikrofonem. Dodatkową funkcją tego oprogramowania jest Audio Companion, który oferuje lekcje MP3, których można używać z dowolnym odtwarzaczem multimedialnym, synchronizować z urządzeniem inteligentnym i słuchać w podróży.

Minusem tego oprogramowania jest to, że nie można włączać napisów ani tłumaczeń w języku angielskim, a ponadto nie można zmienić szybkości odtwarzania słów i wyrażeń. Dobrą rzeczą jest to, że zawsze możesz zaplanować sesję korepetycji online z native speakerem hiszpańskim na około 30 minut i uzyskać osobistą pomoc.

Zdobądź Kamień z Rosetty

 • 2)

  Fluenz

  najlepsze oprogramowanie do nauki hiszpańskiego

  Fluenz obejmuje dużo miejsca, jeśli chodzi o treść lekcji, z wyjątkiem lekcji kultury i etykiety. Niektóre lekcje, których możesz się spodziewać, to podróż, zakupy lub jak zamówić coś w restauracji, z nauczaniem przypominającym konwersację, dzięki czemu możesz nauczyć się gramatyki, czytania i pisania oraz poprawnej wymowy.

  Każda lekcja rozpoczyna się od twojego wirtualnego przewodnika, Soni Gil, która ustala oczekiwania, a następnie przedstawia, jakie będą ramy dla tej lekcji w trakcie rozmowy. W szczególności podaje kontekst temu, co słyszysz, daje instrukcje, których musisz słuchać, ale dostajesz tylko angielskie napisy, potem hiszpański, a potem żadnych napisów, więc nauczysz się słyszeć i widzieć słowa w języku, który pomoże w całym kierunek.

  Spotkasz się z dopasowywaniem, dyktowaniem i nagrywaniem mowy, ale oprogramowanie daje wskazówki, kiedy utkniesz, więc musisz też mieć długopis i papier, aby pisać to, co słyszysz. Możesz nawet nagrywać siebie i słuchać dźwięku, dzięki czemu możesz stwierdzić, czy jesteś blisko, czy całkowicie wyłączony.

  Dzięki temu najlepszemu oprogramowaniu do nauki języka hiszpańskiego możesz dostosować poziom trudności, aby uzyskać różnorodne słowa do nauki, a także cieszyć się ćwiczeniami audio, wizualnymi i interaktywnymi, które można pobrać w formacie MP3, aby zapisać w telefonie lub odtwarzaczu multimedialnym .

  Fluenz podaje również raporty z postępów na końcu lekcji i możesz zobaczyć, jak sobie radzisz. Możesz także uzyskać wsparcie, rozmawiając z przedstawicielem na żywo przez Internet, ale nie przez telefon.

  Zdobądź Fluenz na hiszpański

  • 3)

   Ouino

   Jest to kolekcja pięciu lub pojedynczo. 5-w-1 Ouino hiszpański system ma indywidualne programy, które koncentrują się na różnych elementach hiszpańskich ze słownictwem, gramatyką, koniugacją, czasownikami, wymową i konwersacją.

   Każdy z tych programów ma konfigurowalne funkcje, które pomogą Ci dostosować własny poziom nauki, a także gry i hiszpańskich narratorów, które pomogą Ci w ćwiczeniach. Dobrą rzeczą jest to, że w przeciwieństwie do Rosetta Stone, możesz dostosować prędkość czytnika, liczbę wskazówek dla każdego ćwiczenia i długość timera dla gier szybkościowych.

   Jest również oparty na kartach słownictwa, z wyraźnymi obrazami na słowo, które zawsze możesz powtórzyć lub pominąć według własnych upodobań. Gry słownictwa, takie jak Fluency Sprint, również pomagają w udzielaniu odpowiedzi na szybkie pytania z timerem, dzięki czemu możesz sprawdzić się jak pop-quiz.

   Istnieją inne gry, takie jak Click-a-Pic i gry wielokrotnego wyboru, dzięki czemu możesz dowiedzieć się więcej rzeczowników, czasowników i innych, choć mogą być trudne dla początkujących uczniów. Ale oprogramowanie ma odpowiedzi kodowane kolorem i głosem, a także głośniki męskie / żeńskie, które czytają rzeczowniki rodzaju męskiego lub żeńskiego, aby pomóc Ci lepiej się uczyć.

   Lekcje gramatyki obejmują różnice językowe między językiem angielskim a hiszpańskim, dzięki czemu można nauczyć się mechaniki mowy i łączenia słów. Dostajesz podpowiedzi, odtwarzanie dźwięku, wielokrotny wybór i kodowane litery dla lepszego uczenia się.

   W przypadku koniugacji, która jest jedną z najtrudniejszych faz, program Ouino pomaga zachować wiedzę za pomocą quizów i gier, dzięki czemu możesz łatwo zapamiętać to, czego się nauczyłeś, w tym lekcje konwersacji, dzięki którym możesz zadzwonić do taksówki lub zamówić coś w hotelu lub zapytaj o drogę.

   Może nie ma korepetytorów na żywo, ale ma wiele interaktywnych lekcji, wskazówek dźwiękowych i wizualnych, które pomogą Ci szybko nauczyć się hiszpańskiego. Jeśli chcesz uczyć się w podróży, istnieje aplikacja mobilna, która również zapisuje Twoje postępy i możesz zacząć od miejsca, w którym przerwałeś.

   Zdobądź Ouino na hiszpański

   • 4

    Babbel

    najlepsze oprogramowanie do nauki hiszpańskiego

    Ten program do nauki języków zapewnia wysokiej jakości kursy w 13 językach, narażając słuchaczy na wiele słówek jednocześnie, co może być dość przytłaczające, ale również dokładnie analizuje słowa i frazy.

    Lekcje są prowadzone przez słuchanie i pisanie, w porównaniu do mówienia i czytania, ale jego wadą jest to, że nauka języka jest trudniejsza niż już jest.

    Jednak materiał jest najwyższej jakości, choć nie imponujący interfejs, ale nadal zapewnia, że ​​koncepcje są ulepszane i wzmacniane podczas nauki. Ogólnie rzecz biorąc, struktura jest dobra, a ponadto ma znaczniki postępu do śledzenia pracy i wiesz, gdzie możesz odebrać od miejsca, w którym opuściłeś.

    Kolejną zaletą jest to, że nie jesteś uwikłany w sekwencyjne uczenie się — możesz przeskakiwać lekcje, więc jeśli zaczniesz od początku, możesz wybrać kilka słów i przejść do następnych lekcji zgodnie z wymaganiami.

    Poszczególne ćwiczenia skupiają się bardziej na pisaniu, pisowni i słuchaniu, z systemem rozpoznawania głosu, który informuje, czy dokładnie powtarzasz słowa po wyświetleniu monitu. Śledzi również twoje postępy, ale jeśli zrezygnujesz, musisz zacząć od nowa.

    Lekcje trwają od 4 do 12 minut, ale zależy to od tego, jak dobrze znasz materiał, ale istnieje szansa na powtórzenie, jeśli nie zrobisz tego zbyt dobrze. Istnieje również menedżer recenzji, który omawia wyuczone już słowa i opanowuje je.

    Wady Babbela wynikają z faktu, że nie zawiera on treści offline ani plików MP3 do pobrania, a aby z nich skorzystać, musisz być online. Ponadto nie ma e-korepetycji ani zajęć na żywo w stylu webinaru. Na początek jest to dobre oprogramowanie.

    Kup Babbel dla hiszpańskiego

    Gotowy do nauki hiszpańskiego? Daj nam znać, którego użyłeś wcześniej lub który spełnia Twoje potrzeby, zostawiając komentarz poniżej.

Link do głównej publikacji