12 najlepszych programów dla systemu Windows w 2019 r. (Popraw wydajność komputera)

Będąc już w połowie 2019 roku, może to być dobry moment na dodanie nowego oprogramowania do laptopa lub komputera stacjonarnego z systemem Windows. Oczywiście możesz pozostać przy starszym oprogramowaniu, które już zainstalowałeś.

Będziesz jednak tęsknić za nowymi narzędziami i funkcjami w najnowszych wydaniach.

Wielu wydawców wprowadziło już 2019 dodatki do uznanej serii oprogramowania, które zawierają wiele ulepszeń. Oto niektóre z najgorętszych programów Windows, które można wypróbować w 2019 roku.

Must-have oprogramowania Windows w 2019 roku

1

Bitdefender 2019 (zalecany)

najlepsze oprogramowanie bitdefender

Aktualizacja oprogramowania antywirusowego jest niezbędna do zwalczania złośliwego oprogramowania, a Bitdefender 2019 jest jednym z najbardziej wydajnych programów antywirusowych dla systemu Windows. Sprawdź regularne rabaty w Amazon.

Możesz jednak również dodać bezpłatną wersję do platform Windows 10/8/7 i Mac, pobierając ją z oficjalnej strony internetowej.

 • Pobierz Bitdefender Antivirus w specjalnej cenie 35%

Najnowszy Bitdefender 2019 ma odnowiony interfejs użytkownika i ulepszone moduły bezpieczeństwa.

Oprogramowanie wykorzystuje różne techniki skanowania i wykrywania w celu wyeliminowania złośliwego oprogramowania, programów typu phishing, fałszywych stron internetowych, oprogramowania ransomware i innych.

Użytkownicy Bitdefender mogą ręcznie wybierać szybkie i systemowe skanowanie, ale tryb autopilota oprogramowania może zająć się większością rzeczy przy minimalnym wkładzie użytkownika.

Oprogramowanie skanuje wiadomości e-mail i napędy USB i wykrywa nieaktualne oprogramowanie.

Ponadto Bitdefender będzie chronić twoją prywatność, zapobiegając ingerencji w kamery na wszystkich twoich urządzeniach.

Każdy produkt Bitdefender będzie aktualizowany automatycznie, zgodnie z zagrożeniami cybernetycznymi.

Kolejną dobrą rzeczą w Bitdefender jest to, że nie jest on zasobem systemowym, a dzięki trybowi gracza możesz tymczasowo zawiesić oprogramowanie, aby zmniejszyć opóźnienie w grze.

2)

PaintShop Pro 2019

Adobe PhotoShop może być standardowym edytorem obrazów w branży, ale najnowszy PaintShop Pro 2019 firmy Corel jest nieco lepszym wszechstronnym edytorem i pakietem projektowym, który pasuje PhotoShop za funta.

PaintShop Pro 2019 sprzedaje czasem ze zniżką na Amazon i (w wersji Ultimate) i ma lepszą wartość niż roczna subskrypcja PhotoShop CC.

Edytor obrazów ma dwie wersje, a PaintShop Pro 2019 Ultimate zawiera Painter Essentials 6, Perfectly Clear 3.5 i AfterShot 3. Ponadto, od 2019 roku, zawiera PhotoMirage Express.

Możesz uruchomić edytor obrazów na 32 i 64-bitowych platformach Windows 10, 8 i 7.

PaintShop to edytor obrazów, projekt graficzny i organizer zdjęć zapakowany w jeden pakiet.

Oprogramowanie zawiera 86 kreatywnych filtrów, co jest liczbą pasującą do kilku innych edytorów obrazów.

Możesz skorzystać z narzędzi do edycji zdjęć w oprogramowaniu, aby tworzyć panoramy, poprawiać oświetlenie, usuwać tła, naprawiać kolory na zdjęciach, łączyć zdjęcia z warstwami, naprawiać zniekształcenie obiektywu i wiele więcej.

Co więcej, możesz skonfigurować obrazy High Dynamic Range w PaintShop, który jest zaawansowanym narzędziem, którego brakuje w Photoshop Elements.

Oprócz zestawu narzędzi do edycji obrazu, jest to także przyzwoite oprogramowanie do projektowania grafiki, ponieważ zapewnia mnóstwo narzędzi do malowania, rysowania i tekstów.

Użytkownicy PaintShop mogą dodawać przejściowe efekty kolorystyczne do zdjęć z gradientami. Możesz użyć jego narzędzi do grafiki wektorowej, aby skonfigurować płynniejsze obrazy wektorowe.

Dlatego wraz z edycją zdjęć możesz używać PaintShop do projektowania kart, kolaży, logo, obrazów w mediach społecznościowych, plakatów i wielu innych rzeczy.

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do kalibracji wideo w celu poprawy jakości wideo

3)

Cyberlink PowerDirector 17 (sugerowany)

oprogramowanie Power Director 17

Cyberlink PowerDirector 17 to najnowocześniejsze oprogramowanie do edycji wideo i tworzenia płyt DVD, które jest zwykle o krok przed innymi, jeśli chodzi o zastosowanie narzędzi do najnowszych technologii wideo.

Posiada chromowaną klawiaturę do próbkowania z wieloma klawiszami, która pomoże ci edytować zielony ekran jak w filmach z Hollywood.

Ponadto posiada śledzenie ruchu klatka po klatce, co zapewnia 100% dokładne śledzenie obiektu.

Produkty są czasami dyskontowane na Amazon, a pełne wersje oprogramowania są przydatne dla profesjonalistów.

Jednak nasi czytelnicy mogą wypróbować bezpłatną wersję tego oprogramowania bezpośrednio z poniższych linków:

 • Pobierz bezpłatnie Cyber ​​Link Power Director Ultra edycja
 • Pobierz bezpłatnie wersję Cyber ​​Link Power Director Ultimate

Wersja Ultimate zawiera więcej efektów i szablonów niż PowerDirector 16 Ultra. Obie wersje są kompatybilne z 64-bitowymi platformami Windows 10, 8 i 7.

PowerDirector 16 to najlepszy edytor wideo dla wielu, ponieważ zawiera wszystkie podstawowe i bardziej zaawansowane narzędzia do edycji, ale nadal pozostaje łatwym i łatwym w użyciu edytorem.

Oprogramowanie zapewnia stabilizator wideo, klucz chrominancji, mikser audio, maskowanie, pokaz slajdów, śledzenie ruchu, obsługę wielu kamer, automatyczne tworzenie wideo, kamerę akcji, miksowanie, przyciemnianie dźwięku i narzędzia do edycji wideo w dopasowaniu kolorów.

Najnowsza wersja obejmuje 360-stopniową edycję wideo z nowym 360-stopniowym stabilizatorem wideo. Użytkownicy PowerDirector 16 mogą także po raz pierwszy dodawać tytuły i obrazy do swoich 360-stopniowych nagrań.

 • Przeczytaj także: 4 najlepsze oprogramowanie do oglądania filmów 360 stopni w systemie Windows 10

PowerDirector 16 to także świetne oprogramowanie do tworzenia płyt DVD. Możesz użyć tego oprogramowania do skonfigurowania zarówno dysków DVD, jak i Blu-ray zawierających Twoje filmy.

PowerDirector 16 zawiera projektanta menu, dzięki czemu można dodawać unikalne układy menu do dysków wideo. Oprogramowanie obsługuje zarówno eksport 2K, jak i 4K, a także możesz eksportować klipy z 15 alternatywnymi formatami wideo.

Ponadto ten edytor zapewnia również 25 profili optymalizacji, za pomocą których można zoptymalizować filmy dla różnych urządzeń. Więc PowerDirector to idealny pakiet do tworzenia treści wideo na 2019 rok.

4

ProShow Gold 9

oprogramowanie proshow gold 9

ProShow Gold to jedno z najlepszych programów do pokazów zdjęć lub prezentacji, za pomocą którego można skonfigurować olśniewające pokazy slajdów dla swoich zdjęć.

Jasne, istnieje wiele darmowych przeglądarek zdjęć i programów do katalogowania zdjęć, w których można skonfigurować podstawowe pokazy slajdów; ale większość z nich ma bardzo ograniczone narzędzia prezentacji i efekty przejścia w porównaniu z ProShow Gold.

Oprogramowanie jest kompatybilne z Windows 10/8/7 / Vista, a czasem może być oferowane ze zniżką na stronie wydawcy.

ProShow Gold 9 ma mnóstwo narzędzi do pokazu slajdów, efektów i filtrów, za pomocą których można skonfigurować najwyższej jakości prezentacje zawierające zarówno zdjęcia, jak i filmy.

Oprogramowanie ma ponad 950 efektów przejścia i filtrów do pokazów slajdów, co stanowi ogromny wybór. Możesz uzyskać jeszcze więcej efektów dzięki pakietom z efektami sprzedawanymi w witrynie wydawcy.

Oprogramowanie zawiera ponad 100 efektów napisów, aby wzbogacić napisy o ponad 330 utworów i efektów dźwiękowych, aby ożywić prezentacje.

Narzędzia do edycji oprogramowania umożliwiają edytowanie zdjęć, dostosowywanie podpisów za pomocą efektów ruchu, dodawanie narracji audio, przycinanie filmów i utworów oraz konfigurowanie palet kolorów.

ProShow Gold obsługuje także ponad 50 formatów wyjściowych i zapewnia wiele opcji udostępniania pokazu slajdów.

Możesz dodać swoje prezentacje do urządzeń DVD, HD Blu-ray lub iOS za pomocą dodatkowej aplikacji.

Najnowsza wersja ProShow 9 umożliwia skonfigurowanie wideo pokazu slajdów 4K do odtwarzania na telewizorach 4K.

Ponadto ProShow Gold umożliwia użytkownikom dodawanie prezentacji na YouTube, FB i Twitterze bezpośrednio z oprogramowania.

 • Przeczytaj także: 7 najlepszych programów do edycji wideo 1080p dla systemu Windows 10

5

Kodi

Centrum medialne Kodi było jednym z sensacji oprogramowania w 2017 r., Choć było również trochę kontrowersyjne.

Centrum medialne jest kontrowersyjne, ponieważ można przesyłać z nim tak wiele treści multimedialnych, w tym ekskluzywne mecze Premier League, dopóki FA nie ograniczy się do pudeł Kodi.

Jednak to centrum medialne typu open source jest całkowicie legalne, o ile nie używasz go z urządzeniami Kodi do oglądania ekskluzywnych kanałów subskrypcji.

Oprogramowanie zyskało ogromną liczbę użytkowników, odkąd stało się głównym centrum medialnym i można je uruchamiać na platformach Windows, Mac OS X, Android, iOS, Raspberry i Linux.

Naciśnij przycisk Windows na tej stronie, aby dodać go do systemu Windows.

Kodi jest jednym z najlepszych programów na rok 2019, ponieważ można z niego korzystać na wiele sposobów. Możesz odtwarzać wideo i muzykę bezpośrednio z płyt DVD, Blu-ray i CD lub ze źródeł multimedialnych zapisanych na dysku twardym.

Alternatywnie możesz oglądać telewizję i filmy za pomocą dodatków do streamingu w centrum medialnym.

Niektórzy użytkownicy Kodi dodają kartę tunera telewizyjnego do swoich komputerów stacjonarnych, aby mogli oglądać i nagrywać telewizję na żywo za pomocą centrum multimedialnego.

Wtyczki radiowe oprogramowania mogą przynieść tysiące audycji radiowych.

Centrum multimediów można także wykorzystać do importowania zdjęć i konfigurowania pokazów slajdów. Tak więc wszechstronność Kodi jest niesamowita.

6

Glary Utilities 5 (sugerowany)

Glary Utilities 5 to uniwersalny optymalizator systemu, który idealnie nadaje się do konserwacji systemu Windows.

Jest to jedno z najbardziej wydajnych narzędzi do konserwacji systemu, za pomocą których można przyspieszyć system Windows i naprawić problemy z oprogramowaniem.

Chociaż istnieją wersje płatne i wersje freeware, pakiet freeware jest prawie całkowicie taki sam, jak alternatywa Pro.

Główną różnicą jest to, że wersja bezpłatna nie jest przeznaczona do użytku komercyjnego i nie ma automatycznych aktualizacji.

Możesz dodać Glary Utilities 5 do platform Windows od XP w górę, naciskając Pobierz teraz przycisk na tej stronie.

Glary Utilities 5 jest jednym z najbardziej wszechstronnych optymalizatorów systemu dla Windows, który zawiera ponad 20 narzędzi.

Za pomocą tego optymalizatora systemu można zwolnić miejsce na dysku twardym, usunąć oprogramowanie startowe, wyczyścić rejestr, defragmentować dysk twardy, odinstalować oprogramowanie, zoptymalizować pamięć RAM i odinstalować sterowniki.

Zawiera także bardziej zaawansowane narzędzia, które pozwalają odzyskać usunięte pliki, naprawiać pliki systemowe, usuwać złośliwe oprogramowanie, a nawet dzielić i łączyć pliki.

    — Pobierz teraz Glary Utilities za darmo 

Jest to więc bardzo przydatny optymalizator systemu, który zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do konserwacji systemu Windows w 2019 roku.

 • 7

  LibreOffice 6.2.3

  Pakiety biurowe należą do najbardziej niezbędnych dodatków do dowolnej biblioteki oprogramowania. MS Office 2016 może być dominującym pakietem biurowym, ale LibreOffice o otwartym kodzie źródłowym to świetna alternatywa bez rocznej opłaty abonamentowej.

  Ponieważ LibreOffice jest rozwidleniem OpenOffice, jest bardzo podobny do tego pakietu biurowego; ale LibreOffice otrzymuje coraz więcej regularnych aktualizacji.

  Pakiet biurowy jest zgodny z 32 i 64-bitowymi platformami Windows, Mac OS X i Linux; i możesz pobrać kreatora konfiguracji z tej strony. LibreOffice 6.2.3 jest również kompatybilny z większą liczbą platform Windows niż MS Office 2016.

  Pakiet LibreOffice obejmuje edytor tekstu (Writer), bazę danych (Base), arkusz kalkulacyjny (Calc), prezentację (Impress) i aplikacje do rysowania (Draw).

  To prawie pełny pakiet oprogramowania biurowego, ale brakuje mu klienta poczty e-mail.

  Aplikacje te mają wiele takich samych opcji i narzędzi zawartych w pakiecie MS Office i są w pełni kompatybilne z formatami plików pakietu Office.

  Aplikacje pakietu można również dostosowywać, ponieważ można modyfikować ich menu, paski narzędzi, klawisze skrótów, schematy kolorów, czcionki i style ikon.

  Ponadto możesz dodatkowo ulepszyć LibreOffice, dodając do niego rozszerzenia z ogromnego repozytorium rozszerzeń pakietu.

  Jeśli więc nie potrzebujesz korzystać z aplikacji e-mail lub aplikacji internetowych, LibreOffice jest z pewnością świetną alternatywą dla MS Office 2016.

  8

  Firefox 57

  Firefox 57 już od jakiegoś czasu gra na drugim skrzynce Google Chrome, ale aktualizacja Quantum z listopada 2017 r. Zrewitalizowała flagową przeglądarkę Mozilli.

  Fox jest teraz całkowicie szybszą i bardziej responsywną przeglądarką z całkowicie nowym silnikiem renderowania. Tak więc nowy Firefox jest przeglądarką, aby to sprawdzić 2019.

  Możesz dodać przeglądarkę do Windows 10, 8 i 7, naciskając Pobierz teraz przycisk na tej stronie internetowej.

  Firefox jest teraz znacznie szybszą przeglądarką od czasu aktualizacji Quantum, a samo zwiększenie prędkości może przekonać wielu użytkowników Chrome do przejścia na Fox 57. Jednak aktualizacja Quantum to coś więcej niż tylko nowy silnik.

  Firefox 57 ma zmieniony wygląd interfejsu użytkownika z prostokątnymi kartami, jasnymi i ciemnymi motywami oraz przeprojektowaną stroną Nowa karta.

  Nowe menu czynności na stronie zawiera Skopiuj link i Zrób zrzut ekranu opcje

  Przeglądarka jest również bardziej dostosowywalna niż Chrome, ponieważ możesz dodawać i usuwać przyciski z paska narzędzi adresu URL, wybierać trzy alternatywne ustawienia gęstości, dodawać lub usuwać osobne pole wyszukiwania, a nawet konfigurować pasek tytułu z wbudowanymi opcjami.

  Firefox 57 nie obsługuje już starszych rozszerzeń, co zmniejsza liczbę dodatków do przeglądarki.

  Możesz także dodać rozszerzenia Google Chrome i Opera do Fox 57 za pomocą rozszerzenia Foxified Chrome Store.

  Jako taki, dzięki Chrome Store Foxified i interfejsowi API WebExtension, Firefox ma również najszerszy wybór rozszerzeń.

  • Przeczytaj także: To rozszerzenie przeglądarki pozwala zapisywać zrzuty ekranu jako pliki PDF

  9

  Word 2016 (i 2019)

  Przeglądarki Word, Excel, PowerPoint

  Edytory tekstu są prawdopodobnie najbardziej niezbędnymi aplikacjami dla większości ludzi, w tym ja.

  MS Word 2016 to standardowy edytor tekstu dla systemu Windows 10/8/7, który stanowi punkt odniesienia dla wszystkich innych alternatyw.

  Chociaż pakiet MS Office zawiera ten edytor tekstu, Word 2016 jest również dostępny jako osobny pakiet 109,99 USD.

  AKTUALIZACJA: MS Word 2016 jest obecnie niedostępny, ale możesz kupić Office HomeBusiness 2019 za 249,99 USD.

  Z Microsoftem uruchamiającym MS Office 2019 w 2019 roku, nowy pakiet MS Word 2019 będzie również dołączony do tego pakietu.

  MS Word to blok z opcjami i narzędziami do projektowania szerokiej gamy typów dokumentów.

  Oprogramowanie ma intuicyjny interfejs użytkownika z zakładkami, który zapewnia łatwy dostęp do podstawowych narzędzi i opcji aplikacji, co wielu użytkowników prawdopodobnie woli od bardziej konwencjonalnej nawigacji po menu.

  Karta Strona główna programu Word zawiera większość opcji formatowania, takich jak pogrubienie, kursywa, podkreślenie, przekreślenie, indeks dolny i indeks górny, menu rozwijane czcionek oraz punkty wypunktowane.

  Na karcie Wstaw możesz dodać do dokumentów tabele, obrazy, zdjęcia online, kształty, wykresy, zrzuty ekranu, nagłówki, stopki, wideo online, symbole, równania i inne.

  Użytkownicy programu Word mogą dodawać automatycznie generowany spis treści, bibliografie, cytowania, indeksy, spis rysunków i podpisy do dokumentów z zakładki Odnośniki.

  Dostajesz także jedną TB przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive wraz z oprogramowaniem, co jest świetną premią.

  • Przeczytaj także: Nie możesz edytować dokumentu programu Word? Oto 6 szybkich rozwiązań, które mogą Ci pomóc

  10

  PowerDVD 19 Ultra (sugerowane)

  Chociaż można odtwarzać dyski za pomocą Kodi, PowerDVD 19 Ultra to dedykowany odtwarzacz multimediów DVD i wideo dla systemu Windows 10/8/7, który zawiera bardziej rozbudowane opcje i ustawienia odtwarzania.

  PowerDVD 19 to najwyższej klasy odtwarzacz DVD, który obsługuje wszystkie najnowsze technologie wideo, takie jak wideo 4K i 3D 360 stopni.

  Oprogramowanie ma wersje Ultra, Pro i Standard; a PowerDVD Ultra obsługuje większość formatów płyt, plików wideo i audio.

  Teraz PowerDVD Ultra obsługuje filmy 8K, zapewniając kolejną falę w rozrywce w ultra-wysokiej rozdzielczości.

  Produkt może czasem oferować zniżkę na Amazon lub na stronie internetowej wydawcy.

  PowerDVD 19 to odtwarzacz multimedialny z ogromną kompatybilnością formatów.

  Możesz używać oprogramowania do oglądania płyt DVD, Blu-ray, DVD-R / RW, Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, filmów 3D DVD i płyt AVCHD wraz z wieloma cyfrowymi formatami plików.

  Oprogramowanie ma tryb VR, dzięki czemu można oglądać filmy 360 stopni za pomocą zestawów VR.

  Tryb TV i przesyłanie umożliwia oglądanie filmów 4K na telewizorze 4K oraz przesyłanie filmów, muzyki i zdjęć do Chromecasta, Apple TV i Roku.

  • Pobierz teraz PowerDVD 19 Ultra darmowa wersja

  Odtwarzacz multimedialny obejmuje cyfrowe powiększanie, skalowanie w górę HD, odcień, nasycenie, powtarzanie AB, zmianę regionu i ustawienia odtwarzania napisów.

  PowerDVD 19 to nie tylko odtwarzacz filmów. Możesz go użyć do wyświetlania pokazów slajdów 3D i zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

  Odtwarzacz multimedialny obsługuje szeroką gamę bezstratnych formatów audio, a użytkownicy PowerDVD 19 mogą również zgrywać utwory z płyt DVD i wydobywać ścieżki dźwiękowe z filmów.

  11

  Winaero Tweaker

  Winaero Tweaker jest jednym z najlepszych darmowych programów do dostosowywania systemu Windows w 2019 roku. W przypadku lekkiego pakietu 2,2 MB Winaero Tweaker oferuje niezwykle rozbudowane narzędzia do dostosowywania.

  Jest to zasadniczo oprogramowanie do edycji rejestru, ponieważ wiele jego poprawek wymagałoby ręcznej modyfikacji rejestru.

  Możesz uruchomić to oprogramowanie w systemie Windows 10, 8 i 7, klikając Pobierz Winaero Tweaker na tej stronie, a następnie rozpakuj plik ZIP.

  Winaero Tweaker zawiera narzędzia dostosowywania wymienione w Eksploratorze plików, Ustawieniach i Panelu sterowania, Aplikacje Windows, Windows 8 Metro UI, Wygląd, Pulpit i pasek zadań, Uruchamianie Zaloguj się, pobierz klasyczne aplikacje i kategorie menu kontekstowego.

  Możesz użyć tego oprogramowania do dostosowania okna dialogowego Alt + Tab, czcionek okna dialogowego, pasków przewijania, czcionek paska stanu, ramek okien, dodania większej przejrzystości paska zadań, modyfikowania miniatur paska zadań, dodawania nowych opcji do menu kontekstowych i wielu innych.

  Tak więc Winaero Tweaker zawiera mnóstwo przydatnych narzędzi i jest bardzo prosty w użyciu, ponieważ oprogramowanie ma intuicyjny interfejs użytkownika i mówi, co robi każde narzędzie.

  Winaero Tweaker obejmuje również Przywróć domyślne opcja, dzięki czemu można szybko cofnąć dostosowania. Jest to więc świetny pakiet dostosowywania do szybkiego dostosowywania systemu Windows.

  • CZYTAJ TAKŻE: Windows Privacy Tweaker wyłącza usługi telemetrii i sczepiania na PC

  12

  Obiekt Pulpit

  Chociaż można zastosować wiele dostosowań za pomocą Winaero Tweaker, aby naprawdę przekształcić pulpit systemu Windows, sprawdź Object Desktop 2019.

  Object Desktop to najlepszy pakiet dostosowywania systemu Windows, który zawiera ponad 12 aplikacji do dostosowywania i ulepszania pulpitu. Najnowszy pakiet Object Desktop jest w pełni kompatybilny z Windows 10, 8 i 7; a pakiet oprogramowania jest obecnie w sprzedaży detalicznej po obniżonej cenie 29,99 USD.

  Ten film na YouTube zawiera krótki przegląd pakietu dostosowywania.

  Podstawowym oprogramowaniem pakietu Object Desktop są WindowsBlinds, Deskscapes, Fences 3, Start 10 i Groupy; ale pakiet zawiera także IconPackager, WindowFX, Multiplicity, SpaceMonger i Tiles.

  Możesz dodawać zupełnie nowe niestandardowe skórki do pulpitu za pomocą WindowsBlinds.

  Deskscapes pozwala dodawać filmy i animowane tła do pulpitu. Ogrodzenia automatycznie organizują skróty w grupy.

  Groupy to przydatne oprogramowanie, za pomocą którego możesz łączyć otwarte programy w pojedyncze okna z kartami.

  Aby dodać alternatywne menu Start do systemu Windows, które zawiera pole wyszukiwania, możesz użyć Start 10.

  Możesz także dostosowywać ikony pulpitu, dodawać animacje i efekty do okien programu, zwalniać przestrzeń dyskową i dodawać nową stację dokującą do systemu Windows za pomocą innego oprogramowania Object Desktop.

  To jedne z najlepszych programów na 2019 r., Które możesz teraz pobrać podczas styczniowej sprzedaży Amazon.

  Tak więc zastrzeżone pakiety są obecnie dostępne ze zniżkami w Amazon i niektórych witrynach wydawców.

  Firefox 57, Kodi, LibreOffice i Winaero Tweaker są zawsze świetnymi okazjami, ponieważ są darmowym oprogramowaniem typu open source.

Link do głównej publikacji