Teraz możesz alfabetycznie Ulubione Microsoft Edge w wersji Windows 10 1607

Microsoft Edge jest oczywiście ulubioną przeglądarką Microsoftu, ale to nie znaczy, że użytkownicy nie mogą krytykować jego wyglądu i możliwości. W rzeczywistości alfabetyczne foldery na pasku ulubionych w Edge były jednym z powodów, dla których użytkownicy odmówili przejścia na Edge.

Na szczęście Microsoft rozwiązał ten problem za pomocą najnowszej rocznicowej aktualizacji systemu Windows 10. Teraz Edge automatycznie sortuje zawartość paska ulubionych. To zakończyło falę skarg, które atakowały fora Microsoftu od pierwszego uruchomienia przeglądarki.

Wielu użytkowników skrytykowało również Microsoft za to, że nie naprawił tego problemu wcześniej, sugerując, że dodanie opcji sortowania paska ulubionych w kolejności alfabetycznej było bardzo łatwym zadaniem i że firma nie powinna była czekać do uruchomienia Anniversary Update, aby wprowadzić ta funkcja jest dostępna.

Chociaż użytkownicy będą szczęśliwi, aby usłyszeć wiadomości, niektórzy użytkownicy nadal krytykują Microsoft za to, że nie udostępnił informacji wszystkim użytkownikom:

Szkoda, że ​​stwardnienie rozsiane nie uważało za konieczne powiedzieć milionom użytkowników MS Edge, że to naprawili. Być może dlatego, że oznaczałoby to przyznanie się do problemu.

Jak wspomniano wcześniej, alfabetyczne ulubione w Edge jest obsługiwane tylko przez aktualizację rocznicową. Wszystkie pozostałe wersje systemu Windows 10 nie obsługują sortowania. Oznacza to, że jeśli chcesz użyć funkcji sortowania w Edge, musisz uaktualnić do najnowszej wersji Windows 10 1607.

Zła wiadomość jest taka, że ​​oferta bezpłatnego uaktualnienia wygasła 29 lipca i dlatego musisz kupić 119 USD, jeśli chcesz kupić ten system operacyjny. Jeśli jesteś zadowolony z bieżącej wersji systemu Windows 10, z której korzystasz, i nie chcesz instalować rocznicowej aktualizacji systemu Windows 10, możesz użyć starej dobrej techniki przeciągania i upuszczania do organizowania Ulubionych.

Link do głównej publikacji