Ten program mógł nie zostać poprawnie zainstalowany w systemie Windows 8, 8.1, 10

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wyłączyć lub usunąć system Windows 10, 8 i Windows 8.1 ”Ten program mógł być zainstalowany niepoprawnie”Komunikat o błędzie, należy skorzystać z poniższych wskazówek, w których opisałem najłatwiejszy sposób, aby pozbyć się wspomnianego i irytującego alertu systemu Windows.
asystent zgodności programu
„Być może ten program nie został poprawnie zainstalowany” oznacza ogólny komunikat o problemie wyświetlany przez system Windows w jego wbudowanej funkcji nazwanej Asystentem zgodności programów. Ta funkcja została uwzględniona na platformach Windows od Windows Vista, co oznacza, że ​​musimy sobie z tym poradzić na Windows 10, 8, a także na Windows 8.1. Chociaż ten asystent zgodności może być przydatny w niektórych przypadkach, w innych sytuacjach jest raczej bezużyteczny: na przykład komunikat ostrzegawczy może zostać wyświetlony nawet w przypadku aplikacji przenośnych, które nie mają w ogóle instalatorów.

 • Dlatego jeśli masz dość otrzymywania komunikatu „Ten program mógł nie zostać poprawnie zainstalowany” na urządzeniu z systemem Windows 10, 8 i Windows 8.1, dowiedz się, jak wyłączyć tę funkcję, korzystając z poniższych wskazówek.

  POPRAWKA: Ten program mógł nie zostać poprawnie zainstalowany w systemie Windows 10, 8.1

  1. Użyj narzędzia do rozwiązywania problemów ze zgodnością programów

  1. Na komputerze przejdź do ekranu startowego.
  2. Stamtąd naciśnij klawisze klawiatury Win + R, aby otworzyć okno „Uruchom”.
  3. Na tym samym typie „services.msc”I kliknij„ ok ”.serwis
  4. W oknie Usługi, które zostanie wyświetlone podczas wyszukiwania urządzenia, kliknij „Asystent zgodności programów» usługa.
  5. Kliknij dwukrotnie wspomnianą usługę i „typ uruchomienia”Wybierz„ wyłączone ”.Asystent zgodności programów wyłączony
  6. Zapisz i wyjdź.
  7. Uruchom ponownie urządzenie z Windows 8 lub Windows 8.1 i to wszystko.

  W systemie Windows 10 narzędzie do rozwiązywania problemów można uruchomić bezpośrednio ze strony Ustawienia. Oto kroki, które należy wykonać:

  1. Przejdź do Start> wpisz „ustawienia”> kliknij dwukrotnie pierwszy wynik, aby otworzyć Ustawienia
  2. Przejdź do aktualizacji Bezpieczeństwo> Rozwiązywanie problemów> wybierz Narzędzie do rozwiązywania problemów ze zgodnością programówuruchom narzędzie do rozwiązywania problemów ze zgodnością programów
  3. Uruchom go> uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy problem nadal występuje.

  2. Napraw problematyczne programy

  Niektóre aplikacje i oprogramowanie oferują również wbudowaną opcję naprawy, która pozwala rozwiązać ogólne problemy. Naprawianie programów może pomóc rozwiązać wszelkie problemy z instalacją, które mogły wystąpić podczas tego procesu.

  Możesz także naprawić programy, przechodząc do Panelu sterowania> Programy> Programy i funkcje> kliknij prawym przyciskiem myszy problematyczny program> wybierz Naprawic.

  naprawa oprogramowania Windows 10

  Idealnie, pomyślnie wyłączyłeś usługę Asystenta zgodności programów z urządzenia z systemem Windows 10, 8, 8.1. Dlatego teraz nie będzie już wyświetlany komunikat ostrzegawczy „Ten program mógł nie zostać poprawnie zainstalowany”, co oznacza, że ​​możesz łatwo wykonywać codzienne zadania.

Link do głównej publikacji