Twój system operacyjny nie jest obsługiwany przez błąd CCleaner [FIX THIS]

CCleaner to wysoko oceniane narzędzie do optymalizacji systemu, które jest kompatybilne z 64 i 32-bitowymi platformami Windows od XP do 10. Jednak niektórzy użytkownicy stwierdzili na forach, że CCleaner nie działa w tej wersji powiadomienia Windows pojawia się, gdy próbują uruchomić oprogramowanie. W związku z tym użytkownicy nie mogą uruchomić CCleaner w systemie Windows 10. W jaki sposób CCleaner może nie obsługiwać systemu Windows 10?

Czy nie możesz uruchomić CCleaner na Windows 10, ponieważ system najwyraźniej nie jest obsługiwany? Po pierwsze, zaktualizuj CCleaner, instalując go ponownie. Niektóre starsze wersje mogą powodować problemy, ale najnowsza z pewnością obsługuje system Windows 10. Ewentualnie możesz przełączyć się na wersję przenośną i w razie potrzeby uruchomić ją z pamięci USB.

Objaśnienia krok po kroku znajdują się poniżej.

CCleaner nie działa w tej wersji błędu systemu Windows

 1. Zaktualizuj CCleaner, ponownie instalując oprogramowanie
 2. Dodaj przenośny CCleaner do pamięci USB

1. Zaktualizuj CCleaner, ponownie instalując oprogramowanie

Aby naprawić błąd „CCleaner nie działa w tej wersji systemu Windows”, użytkownicy muszą ponownie zainstalować CCleaner. Następnie użytkownicy mogą dodać najnowszą wersję CCleaner do systemu Windows 10, aby zapewnić zgodność. W ten sposób użytkownicy mogą ponownie zainstalować CCleaner w systemie Windows 10.

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start systemu Windows 10 i wybierz Biegać.
 2. Następnie wpisz „appwiz.cpl” w polu tekstowym Otwórz i kliknij dobrze aby otworzyć dezinstalator Windows.panel sterowania dodaj usuń programy
 3. Wybierz oprogramowanie CCleaner wymienione w aplecie Programy i funkcje Panelu sterowania.
 4. Kliknij Odinstaluj / Zmień przycisk.
 5. Następnie wybierz tak odinstalować CCleaner.
 6. Uruchom ponownie system Windows 10 przed ponowną instalacją CCleaner.
 7. Następnie kliknij zielony Pobieranie przycisk na stronie internetowej CCleaner, aby zapisać instalator najnowszej darmowej wersji.
  pobierz ccleaner
 8. Ci użytkownicy, którzy muszą ponownie zainstalować wersję Pro, będą musieli pobrać instalator CCleaner Pro ze strony internetowej oprogramowania. Użytkownicy mogą również potrzebować znaleźć swój klucz licencyjny produktu, który mogą wyszukać za pomocą narzędzia klucza produktu na stronie internetowej CCleaner.
 9. Następnie otwórz kreatora instalacji dla CCleaner, aby ponownie zainstalować oprogramowanie.

2. Dodaj przenośny CCleaner do pamięci USB

 1. Alternatywnie użytkownicy mogą uruchomić przenośną wersję CCleaner z napędu USB. Aby dodać CCleaner do napędu USB, kliknij zielony Pobieranie przycisk CCleaner — Portable na stronie internetowej oprogramowania.
 2. Następnie włóż pamięć USB do gniazda USB.
 3. Otwórz folder zawierający plik ZIP CCleaner.
 4. Kliknij dwukrotnie plik ZIP CCleaner (ccsetup556).
 5. wciśnij Wypakuj wszystko przycisk, aby otworzyć okno pokazane poniżej.rozpakuj skompresowane foldery
 6. wciśnij Przeglądaj i wybierz, aby rozpakować plik ZIP na ścieżkę folderu na dysku USB.
 7. Kliknij Wyciąg przycisk.

Są to więc dwie rozdzielczości błędu „CCleaner nie działa w tej wersji systemu Windows”. Użytkownicy mogą ponownie zainstalować najnowszą wersję pulpitu CCleaner lub wypróbować przenośną alternatywę.

Link do głównej publikacji