Szukasz najlepszych gier Yatzy w Microsoft Store? Oto nasza pierwsza lista

Gracze Yahtzee z przyjemnością odkryją następujące aplikacje Windows 8, 8.1, Windows 10 ze Sklepu, aby zagrać w grę
Yahtzee Windows 8
Czy jesteś zapalonym Miłośnik Yahtzee a zdarza się, że posiadasz urządzenie z systemem Windows 8, Windows 10, czy to laptop, komputer hybrydowy czy komputer All-in-one? Więc wiesz, czego potrzebujesz, prawda? Niektóre zabawne i rozrywkowe aplikacje Yahtzee dla systemu Windows 8 lub RT do grania ze znajomymi. Jeśli lubisz gry takie jak Yahtzee, prawdopodobnie zechcesz sprawdzić naszą kolekcję szachów, warcabów i aplikacji Sudoku na komputer z systemem Windows 8 i Windows 10.

Będziesz mógł pobrać grę Yahtzee na urządzenie z systemem Windows 8 lub Windows 10 w formie aplikacji i grać w trybie dla jednego gracza lub ze znajomymi w trybie dla wielu graczy. Ponadto niektóre aplikacje mogą mieć również tryb online. Na co czekamy? Rzućmy kostką i zobaczmy fajne aplikacje Yahtzee, które możesz rozważyć pobranie na Windows 10, Windows 8!

Aplikacje Windows 8, Windows 10 Yahtzee dla miłośników gier w kości

Dokładamy wszelkich starań, aby przeszukać Sklep Windows i znaleźć najlepszą dostępną aplikację, ale jeśli znasz pewną aplikację Yahtzee i jesteś z niej zadowolony, możesz zostawić swoje wrażenia w sekcji komentarzy tuż pod artykułem .

Yatzy Ultimate [bezpłatny] i [1,49 $]

Kości ostateczne darmowe okna 8

Yatzy Ultimate Free to jedna z najlepszych aplikacji Yahtzee dla Windows 8, Windows 10, które znajdziesz w tym momencie w Windows Store. Jak sam twórca mówi: „Ta gra jest łatwa do nauczenia, ale trudno ją zostać mistrzem”, co podsumowuje cały punkt w Yahtzee. Istnieją dwa tryby: Kości i Maxy Kości. Grafika jest przyjemna dla oka, a dźwięk nie przeszkadza w grze. Istnieją również statystyki i instrukcje dostępne jako funkcje specjalne.

Najnowsza wersja uzyskała wsparcie w Microsoft Store, a także optymalizację rozgrywki i naprawę błędów.

 • Yahtzee Score Keeper [Darmowy]

  bramkarz yahtzee

  Jak zrozumiałeś z tytułu, ta aplikacja nie jest sama w sobie aplikacją Yahtzee dla Windows 8, Windows 10, ale raczej „towarzyszącą” aplikacją Yahtzee, jeśli mogę tak powiedzieć. Jeśli masz w pobliżu tablet z systemem Windows 8 lub Windows 10, możesz użyć tej aplikacji, aby zachować wynik podczas gry Yahtzee ze znajomymi. Dość sprytny i dość prosty i prosty w użyciu.

  [AKTUALIZACJA] Ta gra nie jest już obsługiwana w sklepie Microsoft Store.

  • Magical Yatzy [Free]

   magiczne kości okna 8

   Magical Yatzy Online to gra wieloosobowa w kości dla Windows 8 i Windows 10 Yahtzee. Choć grafika nie jest tak atrakcyjna, jest to fajna gra Yahtzee dla systemu Windows 8, Windows 10.

   Twoim celem jest zdobycie jak największej liczby punktów, zbierając różne ręce pokera o pięciu kostkach. Możliwość użycia „magicznych artefaktów” w celu poprawienia wyniku sprawia, że ​​ta gra jest przyjemniejsza. Magical Yatzy — to świetna okazja, aby sprawdzić swoje szczęście i dobrze się bawić. Pięć zestawów zasad jest zaimplementowanych w grze Magical Yatzy, dzięki czemu jest dostępna dla graczy na różnych poziomach, w tym dla dzieci.

   Gra ma przejrzysty interfejs użytkownika w stylu Windows 8 i Windows 10, a dobrą wiadomością jest to, że jest również zoptymalizowana dla tabletów z systemem Windows 8 lub Windows RT. Jeśli chcesz, możesz również zalogować się na swoje konto na Facebooku.

   [AKTUALIZACJA] Użytkownicy zgłosili, że ta gra jest bardzo wolna, ulega awarii i zawiesza się. Udało nam się grać dobrze, ale jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy na swoim urządzeniu, nie wahaj się i wyślij wiadomość z prośbą o wsparcie [at] sanet [dot] przez.

   • Yatzy na Windows 8, Windows 10 Desktop [bezpłatny] i [4,95 $]

    yatzy windows 8 game

    Na razie ta aplikacja jest przeznaczona tylko do użytku na komputerze, więc nie powinieneś się o nią stawiać, jeśli masz tablet z systemem Windows 8, Windows 10 lub innym urządzeniem dotykowym z systemem Windows 8 lub Windows 10. Ta aplikacja Yatzy na Windows 8 została opracowana przez baKno. Słowa autora:

    Ta wersja gry została opracowana z silnikiem fizyki, więc kostki toczą się z kubka i odbijają się od stołu z realistycznymi siłami natury. Celem Yatzy jest zdobycie jak największej liczby punktów, rzucając pięcioma kostkami, aby skompilować różne wymagane kombinacje kostek. Twój wynik można łatwo zapisać, klikając odpowiednią komórkę na karcie wyników odpowiadającą wybranej kombinacji kości.

    To stacjonarne gry Windows 8 i Windows 10 Yatzy są dostarczane z pięcioma różnymi wersjami i menu ustawień zaawansowanych, które pozwalają dostosować grę do własnych preferencji. Ta gra jest idealna dla wielu graczy, ponieważ możesz grać w Yatzy z maksymalnie sześcioma graczami. Jeśli jesteś sam i chcesz po prostu przetestować swoje umiejętności, możesz także grać przeciwko pięciu rywalom komputerowym.

    • [AKTUALIZACJA] W najnowszej wersji twórcy zmodyfikowali drewniane kostki, aby poprawić czytelność. Naprawiono także nierówne materiały na stole, dzięki czemu Twoje wrażenia z gry są lepsze. Inne wprowadzone ulepszenia:

     • Przeprojektowany ekran wprowadzający
     • Nowa opcja szybkiego rzutu, aby przyspieszyć grę
     • Interfejs użytkownika zlokalizowany w 12 różnych językach
     • W zakupach aplikacji licencji, tokenów lub subskrypcji
     • Naprawy niewielkich błędów

     Wersje mobilne nie są jeszcze dostępne na urządzeniach mobilnych z systemem Windows.

Link do głównej publikacji