Szukasz najlepszej gry łowieckiej? Pobierz Big Buck Hunter

Nie zgadzam się na polowanie na zwierzęta, chyba że odbywa się to na urządzeniu mobilnym, takim jak tablet z Windows 8 lub Windows 10. Microsoft Big Buck Hunter to najlepsza gra polowania na Windows 8, 10, na którą obecnie można grać i jest dostępna w Windows Store. Więcej szczegółów poniżej.

Jeszcze kilka chwil temu mówiłem ci o Polu Stream Fishing gra dla użytkowników Windows 8, 10, a ktoś poprosił mnie o sprawdzenie fajnej gry polowania na Windows 8, 10. Cóż, jeśli pasjonujesz się grami myśliwskimi lub polujesz na zwierzęta naprawdę (czego mam nadzieję, że nie), musisz pobrać i zainstalować Big Buck Hunter (link do pobrania na końcu).

 • Czytaj także: Najlepsze 9 gamepadów Windows 10, 8.1 do grania w gry

To najlepsza gra polowania na Windows 10, 8

Jeśli przejdziesz teraz do Sklepu Windows, mówię ci, że jest to najlepsza gra dla systemu Windows 8, 10, która jest również zoptymalizowana pod kątem dotykowego interfejsu użytkownika. Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom gry.

Big Buck Hunter Pro Adventure wprowadza grę zręcznościową numer jeden na Windows 8 w zupełnie nowym formacie. Big Buck Hunter Pro Adventure oferuje nowy tryb przygodowy, w którym gracze wyruszają na swoje własne wakacje na polowanie w 18 różnych lokalizacjach w Ameryce Północnej. Wciągający i przypadkowy interfejs strzelania jest sprawdzonym zwycięzcą z rozpoznawalnością marki na czele paczki.

Windows 8 polowanie
To prawda, że ​​nie można porównywać Big Buck Hunter z innymi grami zaprojektowanymi specjalnie na komputery, takimi jak seria Cabela lub wiele innych, ale do swoich celów, Big Buck Hunter to całkiem fajna gra myśliwska.

W grze będziesz mógł polować w 18 różnych lokalizacjach w Ameryce Północnej i będziesz mógł odkryć 6 przygód myśliwskich z ponad 300 scenariuszami przedstawiającymi wspaniałego jelenia bielika, łosia, łosia, owcę, antylopy i karibu.

 • Gra posiada tryb przygodowy z niesamowitymi wyzwaniami łowieckimi. Gra ma dobrą grafikę, a także możesz rywalizować ze znajomymi z Xbox o odznakę Hunter Hero. Wypełnij swój pokój trofeów i zostań najlepszym łowcą. Grę można kupić za 4,99 USD, ale możesz najpierw wypróbować bezpłatny okres próbny, aby sprawdzić, czy jest wart swojej ceny.

  • Pobierz grę Big Buck Hunter na Windows 10, 8

  Gra jest teraz w wersji 2.1, a najnowsza aktualizacja naprawiła drobne błędy. Wielu graczy naprawdę lubi tę grę, nie dla umiejętności strzelania, które rozwijałaby Counterstrike. Miłego polowania i pamiętaj, aby kupić coś na obiad, ponieważ to, co nakryłeś na ekranie, nie pojawia się na twoim talerzu.

  Z niecierpliwością czekamy na Twoje opinie z polowań (nawet prawdziwe historie z polowań) Dodaj komentarz w polu poniżej. A jeśli interesują Cię kolejne gry, oto kilka dobrych artykułów do sprawdzenia teraz:

  • 7 najlepszych gier offline na PC w 2018 roku
  • Ponad 20 gier na Windows 10, Windows 8, aby grać w 2018 roku
  • 12 najlepszych gier RPG dla systemu Windows 10, w które można zagrać w 2018 roku
Link do głównej publikacji