Szukasz najlepszej aplikacji do przeliczania walut? Pobierz aplikację XE Currency

Możliwość przeliczania walut na tablecie z Windows 8 lub Windows 10 to coś niesamowitego, a XE Currency App jest chyba najlepszym, którego powinieneś użyć. Znajdź poniżej więcej informacji na ten temat.

przelicznik walut systemu Windows 8Podczas podróży zawsze musisz sprawdzić lokalną walutę i dokonać konwersji, aby sprawdzić, czy masz wystarczającą ilość pieniędzy. A jeśli nosisz ze sobą tablet z systemem Windows 8, naprawdę musisz pobrać i korzystać z jednej z najlepszych aplikacji podróżnych na system Windows 8. Prawdopodobnie jest aplikacja XE Currency najlepszy przelicznik walut systemu Windows 8 znajdziesz w sklepie Windows.

XE Currency ma już własną markę, będąc jednym z najczęściej używanych i niezawodnych narzędzi do konwersji na świecie. Jest wyposażony w mnóstwo wbudowanych funkcji, z których można korzystać bezpłatnie, ponieważ aplikacja jest dostępna bezpłatnie w sklepie Windows Store. Oczywiście ma reklamy, więc w rzeczywistości jest freemium przelicznikiem walut dla Windows 8.

 • Oprócz głównego konwertera walut, w którym możesz dodawać i porównywać do trzynastu walut w tym samym czasie, istnieje również opcja wyświetlania kursów walut i wykresów na żywo. W rzeczywistości aplikacja XE Currency na Windows 8 ma wszystkie waluty świata i metale szlachetne. Naprawdę niesamowite jest to, że możesz także korzystać z aplikacji offline. Oto kilka innych ciekawych funkcji w aplikacji:

  Aplikacja XE Currency ConverterAplikacja XE Currency Converter Wykresy XE w systemie Windows 10Wykresy XE w systemie Windows 10 Aplikacja XE Currency Converter obsługuje bitcoinyAplikacja XE Currency Converter obsługuje bitcoiny

  • Ponad 30 000 wykresów walutowych
  • Zdolność do oceniania wysoko minima na wykresach walutowych
  • Oblicz ceny bezpośrednio z aplikacji
  • Przypnij walutę bazową do aktywnego kafelka
  • Użyj aplikacji w widoku pionowym, poziomym i przyciągania

  Najnowsza aktualizacja, którą otrzymała aplikacja XE Currency w Sklepie Windows, skupia się na zapewnieniu pełnej obsługi systemów Windows 8.1 i Windows 10, która umożliwiła dodanie pary walut do ekranu blokady.

  [AKTUALIZACJA 2018] Aplikacja uzyskała pełne wsparcie w sklepie Microsoft Store i możesz cieszyć się jej wspaniałymi funkcjami za darmo na urządzeniach z systemem Windows 8.1 / 10. Być może wiesz, że kalkulator systemu Windows 10 może teraz konwertować walutę, ale ta aplikacja ma więcej przydatnych funkcji.

  Miłośnicy Bitcoin, którzy wydobywają bitcoiny w Windows 8 i nie tylko, z przyjemnością usłyszą, że obsługuje nawet walutę Bitcoin. Kliknij poniższy link, aby pobrać go na urządzenia z systemem Windows 8/10.

  Pobierz aplikację XE Currency na Windows 8

Link do głównej publikacji