Szukasz ekscytującej gry logicznej 3D? Pobierz Taptiles za darmo

Fani klasycznej gry Mahjong będą zachwyceni, wiedząc, że w Windows 10 Store dostępna jest podobna gra, która pozwoli im zaspokoić potrzebę dopasowywania płytek do puzzli. Chociaż gra jest podobna, różni się od oryginalnej gry tym, że ma zupełnie nowy interfejs. Pozostań z nami, a zobaczysz dokładnie o czym mówimy.

Gra nazywa się Taptiles a jeśli chodzi o dopasowanie płytek, jest to jeden z najlepszych, jakie widzieliśmy do tej pory. Oczywiście będą tacy, którzy będą rozczarowani grą, ponieważ ma ona jedną cechę, która może nie wszystkim się podobać, ale zajmiemy się nią za kilka chwil.

Widzieć i czuć

Jak wspomniano wcześniej, Taptiles jest podobny do gry Mahjong firmy Microsoft, ale z pewnymi różnicami. Przede wszystkim kafelki mają pary, więc nie ma możliwości pozostania z nimi na końcu gry i nie można blokować kafelków. Jeśli w Mahjong wykonałeś niewłaściwy ruch, ostatecznie pozostały ci zablokowane płytki, w Taptiles nie ma to już zastosowania.

 • taptiles-windows-8-game-review

  Ponieważ wszystkie kafelki są dostępne, gra opiera się na innym aspekcie: szybkości. W trybie normalnym musisz dopasowywać płytki do zegara i rozwiązywać jak najwięcej zagadek, zanim skończy się czas. Ponadto w celach relaksacyjnych dostępny jest tryb Zen, w którym nie ma czasu i można po prostu dopasowywać płytki we własnym tempie.

  • taptiles-windows-8

   Grafika w grze jest bardzo dobra, tła zmieniają się okresowo i tworzą atmosferę przypominającą wszystkie cztery pory roku. Ponadto muzyka jest relaksująca, więc możesz uznać ją za grę relaksacyjną, a nie konkurencyjną. Oczywiście nadal jest miejsce na konkurencję, dzięki integracji Xbox Live, która pozwala wykonywać codzienne wyzwania i grać ze znajomymi.

   taptiles-windows-8-game-review-2

   Poza tym gra jest dość prosta, a jedyną wyjątkową funkcją, którą prezentuje, są puzzle 3D, które umożliwiają odwracanie się ze wszystkich stron. Jeśli szukasz gry, która rozluźni umysł podczas przerwy, Taptiles to świetna gra do wypróbowania.

   Aktualizacja: Nowa wersja otrzymała wsparcie i ulepszone funkcje

   Ta zabawna i relaksująca gra umysłowa została zaktualizowana w sklepie Microsoft Store, a niektóre zgłoszone problemy zostały naprawione. Mamy nadzieję, że spodoba ci się układanka z tej gry. Nie wahaj się zostawić tutaj komentarza, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, lub poszukaj innych rozwiązań na forach pomocy technicznej Xbox.

   Nowa wersja została zoptymalizowana pod kątem komputerów stacjonarnych i urządzeń z ekranem dotykowym. Wprowadzono także wiele poprawek błędów. Jeśli rywalizujesz ze znajomymi lub grasz o osiągnięcia, integracja z Xbox jest teraz skonfigurowana i działa. Cieszyć się!

   • Pobierz Taptiles na Windows 10

Link do głównej publikacji