Szukasz aplikacji Feedly dla systemu Windows 10, 8? Pobierz Readiy

Po ogłoszeniu przez Google, że zamkną usługę Czytnika Google, wielu użytkowników systemu Windows 10, 8 zaczęło szukać alternatyw zarówno na swoich tabletach z systemem Windows 10, 8, jak i na komputerach z systemem Windows 10, 8. Dziś piszemy o Readiy, która wydaje się być jedną z najlepszych aplikacji Windows 10, 8 Feedly do wypróbowania.

W przeszłości udostępnialiśmy Ci wiele aplikacji z wiadomościami dla systemu Windows 10, 8 do wypróbowania, a także pięć najlepszych aplikacji czytników kanałów RSS dla systemu Windows 10, 8. Ale jeśli to nie wystarczy i szukasz konkretnego klienta Feedly dla systemu Windows 10, 8, to Readiy jest tym, który powinieneś pobrać (link na końcu artykułu). Readiy będzie pięknym zamiennikiem Feedly lub Google Reader na tablecie z Windows 10, 8, a nawet na komputerze z systemem Windows 10, 8.

 • Najlepsza aplikacja Feedly dla systemu Windows 10, 8: Readiy

  pobierz aplikację Readiy Feedly dla systemu Windows 10

  Przeprojektowany dla 8.1. Readiy to klient Feedly / czytnik RSS. Prosty, bez fanaberii, szybki (nie, naprawdę jest szybki), intuicyjny i piękny. Spróbuj, a dowiesz się, dlaczego dziesiątki tysięcy użytkowników uwielbiają Readiy. Uwaga: Feedly wymaga konta Google do zalogowania się. Utwórz bezpłatne konto Feedly na feedly.com, aby móc korzystać z Readiy.

  Readiy został również przeprojektowany dla Windows 10, 8.1 i wygląda jeszcze lepiej niż wcześniej. Darmowa wersja Readiy jest naprawdę wspaniała i dowodem na to, że jest wiele ocen, ale możesz również wybrać wersję Pro, która ma więcej funkcji. Ponadto, dzięki pełnej obsłudze systemu Windows 10, 8.1, możesz przypiąć go do ekranu startowego i wybrać dowolny rozmiar.

  Wśród najważniejszych funkcji tej wspaniałej aplikacji Windows 10, 8 Feedly znajduje się szybka synchronizacja, bogaty układ obrazu, wiele trybów czytania, opcje udostępniania, wiele motywów, możliwość kontrolowania rozmiarów kafelków w widoku elementów, wiele kafelków na żywo, sortowanie i filtrowanie, szybki dostęp do głównych funkcji, w pełni obsługiwana klawiatura, bezpieczne uwierzytelnianie i powiadomienia w tle. Kliknij poniższy link, aby pobrać go ze Sklepu Windows.

  Pobierz aplikację Readly Readiy na Windows 10, 8

  Oto niektóre z kluczowych funkcji Readiy:

  • Szybka synchronizacja Feedly.
  • Wiele trybów czytania (Instapaper, czytelność, wbudowana przeglądarka).
  • Opcje udostępniania, które umożliwiają udostępnianie pełnych artykułów w OneNote, EverNote i innych.
  • Obsługiwanych jest wiele motywów, w tym jasny, ciemny, szary, sepia.
  • Możesz oznaczyć poprzednie artykuły jako przeczytane podczas przewijania i użyć różnych kryteriów, aby to zrobić (cały / tydzień / dzień)
  • Pełna obsługa klawiatury.
  • Bezpieczne uwierzytelnianie oAuth2.0, co oznacza, że ​​aplikacja nie ma dostępu do Twojego identyfikatora i hasła.

Link do głównej publikacji