Sztuczki, aby naprawić błąd 0xc7700112 podczas aktualizacji do systemu Windows 10 — Napraw błędy komputera

Dostajesz Błąd 0xc7700112 po aktualizacji z Windows 8.1 na Windows 10? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to jesteś we właściwym miejscu, na tym blogu poznasz metody łatwego naprawiania błędu 0xc7700112. Wtedy możesz natknąć się Błąd 0xc7700112. Ten błąd nie pozwala użytkownikom na uaktualnienie komputera / laptopa do systemu Windows 10. Dlatego przed rozpoczęciem procesu aktualizacji zaleca się wiedzieć, jak to zrobić.

Naprawianie kodu błędu 0xc7700112 dla Ciebie

Jak wspomniano powyżej, ten błąd jest bardzo irytujący. Wypróbuj różne dostępne metody uaktualnienia do systemu Windows 10. Jeśli próbowałeś za pomocą opcji Uaktualnij ten komputer, spróbuj utworzyć dysk flash USB. Jeśli nie możesz zaktualizować systemu za pomocą napędu flash USB z błędem 0xc7700112, spróbuj pobrać plik ISO.

Zastosuj podaną poniżej metodę, aby uaktualnić komputer lub laptop do systemu Windows 10.

Sztuczki 1: Tworzenie napędu flash USB.

Przede wszystkim potrzebujesz narzędzia Windows Media Creation do obu sztuczek podanych w tym blogu. Jeśli go nie masz, pobierz go z oficjalnej strony Microsoft.

 

Krok 1: Po pobraniu uruchom narzędzie, a zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu.

Krok 2: Teraz pojawi się ekran z dwiema opcjami. 1) Zaktualizuj ten komputer i 2) Utwórz nośnik instalacyjny dla innego komputera. Wybierz drugą opcję.

Krok 3: Następnie wybierz język, architekturę i edycję. Odbędzie się to automatycznie.

Krok 4: W tej chwili będziesz mieć dwie opcje 1. Pamięć flash USB i 2. Plik ISO. Wybierz dysk flash USB. (Zaleca się, aby mieć pamięć Pen z ponad 8 GB wolnego miejsca).

Krok 5: Podłącz pendrive i kliknij Dalej. Wybierz dysk i kliknij Dalej. Teraz narzędzie pobierze Windows 10 na twój USB. Po zakończeniu tego kroku możesz teraz użyć dysku do uaktualnienia komputera z systemem Windows 8 / 8.1.

Sztuczka 2: Pobieranie pliku ISO

Jeśli nie możesz zaktualizować systemu do systemu Windows 10 za pomocą powyższych wskazówek, użyj tej metody, aby naprawić kod błędu 0xc7700112. W tej lewie kroki 1,2 i 3 pozostają takie same jak w pierwszej lewie.

Krok 1: Po pobraniu uruchom narzędzie, a zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu.

Krok 2: Teraz pojawi się ekran z dwiema opcjami. 1) Zaktualizuj ten komputer i 2) Utwórz nośnik instalacyjny dla innego komputera. Wybierz drugą opcję.

Krok 3: Następnie wybierz język, architekturę i edycję. Odbędzie się to automatycznie.

Krok 4: Wybierz plik ISO.

Krok 5: Po podłączeniu pendrive’a i kliknij Dalej. Wybierz dysk i kliknij Dalej. W tym momencie narzędzie automatycznie pobierze system Windows 10 na dysk USB. Po zakończeniu tego kroku możesz teraz użyć napędu do uaktualnienia komputera z systemem Windows 8 / 8.1.

Krok 6: Postępuj zgodnie z instrukcjami i zakończ pobieranie.

Krok 7: Teraz włóż pusty nowy dysk DVD.

Krok 8: Przejdź do pobranego pliku, kliknij go prawym przyciskiem myszy i kliknij opcję MOUNT.

Krok 9: Po zakończeniu kliknij Eksplorator plików na pasku zadań i Otwórz napęd CD. Zobaczysz plik instalacyjny, kliknij dwukrotnie plik instalacyjny i zezwól na zakończenie procesu aktualizacji.

Wniosek: Mamy nadzieję, że nie powinieneś dostać błędu 0xc7700112 po zastosowaniu którejkolwiek z podanych lew. Obie podane sztuczki są alternatywnymi opcjami uaktualnienia komputera do systemu Windows 10, wciąż nie znaleziono rzeczywistych informacji na temat tego, dlaczego pojawia się ten błąd i jak go naprawić.

Link do głównej publikacji