Sun Follow to aplikacja zegara światowego dla systemu Windows z doskonałą grafiką

sun-follow-app-world-clock-with-great-graphic (3)

Widziałem sporo aplikacji z zegarem światowym na każdą dostępną platformę i wszystkie one mają jedną wspólną cechę: nudny interfejs użytkownika. Ale wszystko to wkrótce się zmieni Sun Follow, aplikacja Windows 8, która działa jak zegar światowy i dostarcza informacji o pozycji Słońca w każdym zakątku świata.

Dowiedz się, która jest godzina na całym świecie dzięki Sun Follow

sun-follow-app-world-clock-with-great-graphic (1)

Tę bezpłatną aplikację można pobrać ze Sklepu Windows na dowolne urządzenie z systemem Windows 8 / RT i zapewni użytkownikom, którzy muszą wiedzieć, która jest godzina w różnych zakątkach świata. Chociaż aplikację można pobrać bezpłatnie, jest ona dostępna tylko w 5 miastach, w których można uzyskać informacje, a jeśli chcesz użyć ich dla innych, musisz je odblokować.

Do tej pory prawdopodobnie zastanawiasz się nad dwiema rzeczami:

1. Co jest takiego specjalnego w tej aplikacji?
2. Jakie informacje udostępnia użytkownikom?

Odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi: Sun Follow dla Windows 8 nie różni się zbytnio od innych aplikacji World Clock, ponieważ pokazuje czas w różnych miejscach na całym świecie. Robi to jednak za pomocą bardzo przyjemnego i łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika, w którym użytkownik może bardzo łatwo uzyskać potrzebne informacje i bardzo łatwo przeglądać różne miasta. Użytkownicy mogą również użyć uroku wyszukiwania, aby wyszukać określone miasto.

sun-follow-app-world-clock-with-great-graphic (4)

Drugie pytanie dotyczy funkcji aplikacji. Wiesz już o fajnie wyglądającym interfejsie użytkownika i łatwości korzystania z aplikacji, ale oferuje także świetne informacje o wyszukiwanych miastach. W menu głównym u góry ekranu widać godzinę i datę miasta, które obecnie obserwujesz, a pod nim znajduje się tarcza, na której widać pozycję słońca widzianą z tego miejsca, a także czas spędzony na niebie w tym dniu.

Pod tarczą Sun programiści dodali pole, w którym wyświetlane są słynne cytaty. Chociaż nie jest to część ogólnego motywu aplikacji, oferuje ona dodatkową funkcjonalność lub przynajmniej trochę materiału do czytania, gdy patrzysz, jak słońce przechodzi przez niebo.

sun-follow-app-world-clock-with-great-graphic (5)

Po prawej stronie zobaczysz listę miast, z których bezpłatna aplikacja ma tylko 5, ale jeśli chcesz więcej, możesz uaktualnić i uzyskać do 500 (tak, 500) miast. Po liście miast znajdziesz obszar Szczegóły, w którym aplikacja Sun Follow dla systemu Windows 8 zawiera dodatkowe informacje:

  • Strefa czasowa (aktualnie wybranego miasta)
  • Lokalizacja GPS
  • Czas świtu
  • Czas wschodu słońca
  • Czas słonecznego południa
  • Czas zachodu słońca
  • Czas Zmierzchu
  • Total Day Light
  • Total Civil Day Light
  • Całkowita ciemność

Poza tym Sun Follow dla Windows 8 nie robi nic innego, ale jeśli interesuje Cię zegar światowy, który wygląda świetnie i oferuje dodatkowe informacje na temat ponad 500 miast na całym świecie, mogę szczerze powiedzieć, że ta aplikacja otrzyma praca wykonana.

Pobierz Sun Follow na Windows 8

Link do głównej publikacji