Sprawdź swoje wiadomości dzięki aplikacji CNN dla systemu Windows 10, Windows 8

cnn-app-for-windows-8 (1)

Zgadzam się, że na każdej platformie dostępnych jest wiele aplikacji z wiadomościami, a Windows 8, Windows 10 nie jest wyjątkiem. Są jednak takie, które przewyższają zdecydowaną większość, a jedna z nich jest dobrze znana Aplikacja CNN na Windows 10, Windows 8. Jeśli chcesz poznać najnowsze nagłówki z całego świata, aplikacja CNN jest obowiązkowa na Twoim urządzeniu z systemem Windows 8 i Windows 10.

CNN jest jednym z największych nadawców wiadomości na świecie, dlatego możesz chcieć, aby ich usługi były w ruchu, za pośrednictwem urządzenia z systemem Windows 8 i Windows 10. The Aplikacja CNN na Windows 10, Windows 8 jest idealny do czytania wiadomości i oglądania filmów, a jak za chwilę zobaczycie, jest to jedna z najlepszych aplikacji prasowych, które próbowałem od jakiegoś czasu.

Aplikacja CNN na Windows 10, Windows 8 — jak dobra jest?

cnn-app-for-windows-8 (2)

Jeśli szukasz krótkiej odpowiedzi na to pytanie, to aplikacja CNN na Windows 10, Windows 8 jest niesamowita! CNN na Windows 10 jest bezpłatną aplikacją, która nie wyświetla reklam mrówek ani innych materiałów, które mogłyby zepsuć twoje wrażenia. Jest idealny dla tych, którzy chcą czytać nagłówki dnia bez pośpiechu i stresu.

Interfejs użytkownika aplikacji jest bardzo dobrze przemyślany, mając intuicyjne menu, które zawierają tylko wystarczającą ilość informacji, aby użytkownik mógł zdecydować, czy chce przeczytać określoną historię, ale nie aż tak, aby była zaśmiecona. Każde menu zostało zaprojektowane tak, aby wyglądało jak najlepiej, a historie są wyświetlane w formie łatwej do odczytania i przewijania.

cnn-app-for-windows-8 (5)

W głównym oknie aplikacji wyświetlane są wszystkie ważne treści. Gdy otworzysz aplikację, zobaczysz Najważniejszą historię zajmującą główną część okna, a po prawej stronie zobaczysz Najnowsze historie. Ponadto, przewijając w prawo do sekcji Najnowsze artykuły, znajdziesz inne treści w postaci dedykowanej sekcji Wideo i menu kategorii opowieści.

cnn-app-for-windows-8 (7)

Każde podokno ma historie ułożone w kafelkowe ikony, bardzo łatwe do kliknięcia lub dotknięcia, z nazwą artykułu na zdjęciu, ale nadal bardzo łatwe do odczytania. Gdy otworzysz historię, w pierwszej części znajdziesz wideo lub zdjęcie, pod którym znajduje się nazwa artykułu, dziennikarz, który go napisał, oraz data jego publikacji lub edycji.

cnn-app-for-windows-8 (3)

Filmy wyglądają niesamowicie, mają świetną jakość, w przeciwieństwie do innych aplikacji z wiadomościami. Po otwarciu wideo będzie działać w trybie pełnoekranowym i nie ma opcji, aby go zminimalizować. W przypadku zdjęć i galerii zdjęć to ta sama historia. Jeśli chcesz, możesz również udostępniać artykuły za pomocą panelu udostępniania.

cnn-app-for-windows-8 (4)

Klikając prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu aplikacji, zobaczysz dwa menu na górze i na dole ekranu. Z dolnego menu możesz dodać czytaną historię do ulubionych, dzięki czemu możesz zapisać ją na później lub wrócić do niej w późniejszym czasie, a od góry masz możliwość powrotu do okna głównego, zobacz najnowsze wiadomości, filmy, historię przeglądania i ulubione historie.

cnn-app-for-windows-8 (6)

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja CNN na Windows 10, Windows 8 jest jedną z najlepszych aplikacji z wiadomościami na Windows 10, Windows 8, którą przetestowałem, a dzięki niesamowicie wyglądającemu interfejsowi użytkownika i wysokiej jakości kompilacji poleciłbym ją każdemu, kto cieszy się wiadomościami CNN. Tak powinny być tworzone oficjalne aplikacje.

Pobierz aplikację CNN na Windows 10, Windows 8

Aplikacja CNN dla użytkowników systemu Windows 10

Aplikacja została dostosowana do systemu operacyjnego Windows 10 i działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10 jak urok. Teraz możesz cieszyć się ulubioną aplikacją do wiadomości bez żadnych reklam dzięki aktualizacji, która została wydana pod koniec 2013 roku.

Co jest takiego ważnego w tym wydaniu? W systemie Windows 8 miałeś możliwość przyczynienia się do swojej historii dzięki CNN iReport. Ta niesamowita funkcja jest również dostępna w systemie Windows 10, a po uaktualnieniu systemu operacyjnego do Windows 10 możesz nadal przekazywać wiadomości.

Zespół pomocy technicznej „porzucił” aplikację, ale nadal jest dostępna w sklepie Microsoft Store. Można go jednak również używać w systemie Windows Phone.

Jeśli aplikacja nie działa na urządzeniach lub nie zaspokaja głodu wiadomości, zawsze możesz przejść do innej aplikacji. Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z tą listą, ponieważ wybraliśmy najlepsze aplikacje informacyjne dla użytkowników systemu Windows 10.

Link do głównej publikacji